Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Nie gram od dłuższego czasu, więc będę ostro lamił, ale na wspólną potyczkę z Gramowiczami jestem zawsze chętny ;-) Gorzej z czasem, tak to ostatnio bywa, że wieczory mam zajęte, zaś popołudnia wolne. Ale postaram się wygospodarować trochę wolnego czasu, jeżeli uda nam się na coś umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając dużo doświadczenia z poprzednimi edycjami naszych potyczek, a szczególnie niezbyt miłego doświadczenia związanego z frekwencją, lepiej niech się zbierze dużo osób (minimalne minimum 4) albo spotkamy się na jakimś popularnym serwie i we większym gronie z obcymi pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposób na poradzenie sobie z błędem "iw3mp.exe", ale inny niż ten z przypiętego posta (bo on najzwyczajniej w świecie mi nie pomógł)? Cholerny bug wywala mi grę nie dalej, niż 5 minut po zdobyciu jakiegoś osiągnięcia (a jakby tego było mało, pozostały mi już tylko te najtrudniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 19:57, Gumisiek2 napisał:

Zna ktoś sposób na poradzenie sobie z błędem "iw3mp.exe", ale inny niż ten z przypiętego
posta (bo on najzwyczajniej w świecie mi nie pomógł)? Cholerny bug wywala mi grę nie
dalej, niż 5 minut po zdobyciu jakiegoś osiągnięcia (a jakby tego było mało, pozostały
mi już tylko te najtrudniejsze).

Post 8032 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem więc pytam. Czy jest możliwość ustawienia filtrowania tak żeby były tylko serwery oficjalne(legalne), jeśli tak to gdzie? Co oznaczają te ikonki na górze listy serwerów, ostatnia to chyba PunkBuster, ale dwie pozostałe(obrazek)? Z góry dziękuję za info.

20130809000927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wersja GOTY to szumnie brzmiąca nazwa dla sklepów. Jedyną różnicą między zwykłą a GOTY jest zainstalowany z góry patch 1.6 w tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze pyka po sieci czy może serwery już świecą pustkami? Bo tak bym sobie postrzelał a nie wiem czy jest sens szukać płytki i instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję odpalić multi [ po zainstalowaniu patchy 1.6 i 1.7 ] ale mam standardowy błąd program iw3mp.exe przestał działać. Próbowałem uruchamiać jako admin - nic, próbowałem różnych trybów zgodności - też nic. Próbowałem zmiany nazwy pliku z przypiętego posta - to samo. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 22:22, loytar napisał:


Nie ma na to szans. Community powoli rozpadało się od 2010, kiedy to w 2013 uległo śmiercią naturalną. Większość osób albo przesiadła się na CS: GO, albo dorosła, założyła własne rodziny i czasu na poważniejsze granie raczej mieć nie będą. Młodsze pokolenie nie ma żadnego sentymentu do tej gry i zapewne wolałoby grać w nowsze części CoD-a, BF-a 4, CS: GO, lub w zupełnie inny gatunek jak MOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować