Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 18:36, Bratek196 napisał:

Ja mam takie pytanie jakie wymagania będzie mieć ta gra ???



O ile mi wiadomo to wymagań jeszcze nie ma, nawet DEMA na PC nie ma tylko na konsole niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie coś wam się pomyliło, CoD 3 miał być tylko na konsole i był a CoD 4 ma być tylko i wyłączynie na PC''ty na konsole ma nie wyjść, w którymś CDA był wywiad i powiedzieli ze CoD z nieparzystymi numerkami będą wychodziły tylko na konsole a z parzystymi tylko na PC ;) a tak w ogóle to czekam na tą grę bo CoD to jednak jest CoD i nic go nie przebije ;) nawet Airborne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:03, Baluk25 napisał:

CoD 3 nie był w ogóle na komputer a 4 jest zapowiadana i na 75% będzie ;]


Tylko by spróbowali nie wydać na PC. Ma być na 100% bo inaczej........... nie wiem o już wiem nie kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:10, Frytkasis napisał:

Ludzie coś wam się pomyliło, CoD 3 miał być tylko na konsole i był a CoD 4 ma być tylko i wyłączynie
na PC''ty na konsole ma nie wyjść, w którymś CDA był wywiad i powiedzieli ze CoD z nieparzystymi
numerkami będą wychodziły tylko na konsole a z parzystymi tylko na PC ;) a tak w ogóle to czekam
na tą grę bo CoD to jednak jest CoD i nic go nie przebije ;) nawet Airborne :)



Po pierwsze primo zgadzam się nie ma jak to CoD :D, po drugie primo, mam pytanie dlaczego DEMO wypuścili na konsole,a nie na blaszaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2007 o 21:15, SHARP1990 napisał:

Po pierwsze primo zgadzam się nie ma jak to CoD :D, po drugie primo, mam pytanie dlaczego DEMO
wypuścili na konsole,a nie na blaszaki?

Może dlatego że gra wychodzi zarówno na konsole, jak i na PeCety?
Niedoinformowani jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:13, Baluk25 napisał:

heh ale podobno ma być o wiele lepsze niż AirBorne (np fizyka lepsza i grafika)



I mam nadzieje, że się nie zawiodę chociaż żaden CoD mnie nie zawiódł :) i nawet się ciesze że II WW się skończyła ponieważ była już bardzo obcykana no i fajnie będzie postrzelać czymś bardziej nowoczesnym typu MP5 czy M4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:33, Baluk25 napisał:

Tak tylko się zastanów nad wymaganiami...ale jakoś pójdzie...fajnie że już nie II wojna ;]


Hmm...........zastanawiam się kiedy w końcu pojawi się coś na ten temat bo do tej pory cicho, ale mam nadzieje że nie będą kosmiczne i nie trzeba będzie dodatkowo inwestować w sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy to przejście z II wojny na czasy teraźniejsze wyjdzie serii na dobre. Chociaz pewnie tak, twórcy nie zawiodą (mam nadzieję). No zobaczymy zresztą, na pewno zagram, sprzęt juz w miare zupgrade''owany wiec pewnie bedzie ok. A tak w ogóle to kiedy jest premiera bo się nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:46, Baluk25 napisał:

No to radze zacząć czytać CD-Action tam są wszystkie nowości albo to co wyjdzie bardzo ciekawie
opisane ;]



CD-Action przestałem czytać jakieś.........5 lat temu ponieważ cena była wysoka,a prawie nie było nic ciekawego i chyba już do niej nie powrócę (mam stos makulatury na półce) :) Były wymagania CoD 4 jak to oświeć mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:54, Baluk25 napisał:

no właśnie nie ale było wszystko opisane co będzie i wogóle piszą że prawdopodobnie szykuję
się 10 ;]



Czyli CD-Action też nie wie :D i po co mnie nakłaniasz do marnowania pieniędzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest marnowanie :P tak ale ta gra jeszcze nie wyszła i zazwyczaj tydzień przed wydaniem gry zna się wymagania...więc to jest nierealne nawet dla CDA ale wg mnie z tego co piszą gra będzie świetna i jak mi nie pójdzie to chyba wyrzucę komputer przez okno i kupie nowy o wiele lepszy (ale najpierw wyciągnę 1 giga ramu i kartę graficzną ) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 22:00, Baluk25 napisał:

To nie jest marnowanie :P tak ale ta gra jeszcze nie wyszła i zazwyczaj tydzień przed wydaniem
gry zna się wymagania...więc to jest nierealne nawet dla CDA ale wg mnie z tego co piszą gra
będzie świetna i jak mi nie pójdzie to chyba wyrzucę komputer przez okno i kupie nowy o wiele
lepszy (ale najpierw wyciągnę 1 giga ramu i kartę graficzną ) ;]


już po samych trailerach i screenach widać, że to bubel raczej nie będzie więc trzeba czekać na kolejną część tej super gierki i mieć nadzieje że komputery nie będą lądować na chodniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować