Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ja mam do was takie pytanie. Czy ktoś z was gra w klanie, który rekrutuje ? Bardzo chciałbym dołączyć do klanu, bo gra ze znajomym napewno sprawia więcej frajdy, niż gra samemu. Najlepiej żeby klan miał TS, aby można było się bez przeszkód porozumieć ;) Bardzo proszę o odpowiedź.

PS : Pisałem już na CoD4 Forum, ale jedyne odpowiedzi dotyczyły mojego żartu, który zawarłem w podaniu. Jednym słowem - zero propozycji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie klany mają szukać graczy, tylko Ty musisz poszukać. Częste ogłoszenia są na forum Batalionu i CallofDuty.pl, poszukaj tam. Gwarantuje Ci, że żaden klan nie da Ci propozycji bo napisałeś posta... jeżeli rarutują wyślij zgłoszenie, pokaż co umiesz i może przyjmą Cie d swojego elitarnego grona.

PS. Ja zakładam chyba klan (ale czysto For Fun, żaden pr0 gaming)... ale dopiero w sierpniu kiedy będe mieć kase na serwer CoD 4 (bądź 2, nie wiem jeszcze jak to będzie) i serwer TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. Co sądzicie o tym, żeby podczas sparów grać granatnikami. Tylko proszę nie mówcie, że jeżeli jest taka broń to czemu nie :P No bo sobie wyobraźcie, że jest mecz 5 vs 5 i wszyscy latają z tubami :/ Ostatnio grając spara na samym początku z drugiego końca mapy jakiś tuber wystrzelił z tego granatnika i zabił od razu 2 Aha
i nie mówcie że wtedy granatów też trzeba by zakazać bo 1 mają o wiele mniejszy zasięg po 2 Da się ich uniknąć, lub odrzucić a z takim granatnikiem? Ukrywam się za osłoną i bach! Jestem dead :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 10:43, Adeq napisał:

A ja mam do was pytanie. Co sądzicie o tym, żeby podczas sparów grać granatnikami. Tylko proszę
nie mówcie, że jeżeli jest taka broń to czemu nie :P No bo sobie wyobraźcie, że jest mecz 5
vs 5 i wszyscy latają z tubami :/ Ostatnio grając spara na samym początku z drugiego końca
mapy jakiś tuber wystrzelił z tego granatnika i zabił od razu 2 Aha
i nie mówcie że wtedy granatów też trzeba by zakazać bo 1 mają o wiele mniejszy zasięg po 2
Da się ich uniknąć, lub odrzucić a z takim granatnikiem? Ukrywam się za osłoną i bach! Jestem
dead :/


Według mnie i może i innych granatniki to zło. Raz tylko używałem by zdobyć achivmenta "Aj" a później pożegnałem się z tym czymś. Bardzo tego czegoś nie lubię. Owszem jest to w grze ale jak jeszcze ktoś gra że jak zużyje dwa granaty to szybko się zabić by mieć na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest pewien sposób na noobtuberów. Mod Hardcore wtedy niech sobie biegają z tymi tubami :P Bo i tak żadko trafiają bez celowników ;D Ostatnio (wczoraj) grając na jakimś publicznym serverze był 1 noobtuber i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Mi tak no to grzecznie napisałem, żeby zmienił broń (mało ludzi było na servie do tego) bo po prostu psuje zabawę gry. A on" STFU!111 YOU ARE A NOOB AND FUCK JU!!11" Godny pożałowania :) PS. Mam nadzieje, że jak wyjdzie patch 1.5 to Admini będą mieli większą kontrole nad perkami i będą zakazywać tubków :) i martydromów i wtedy MP w CoD4 to będzie istne cudo!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:10, Adeq napisał:

W sumie jest pewien sposób na noobtuberów. Mod Hardcore wtedy niech sobie biegają z tymi tubami
:P Bo i tak żadko trafiają bez celowników ;D Ostatnio (wczoraj) grając na jakimś publicznym
serverze był 1 noobtuber i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Mi tak no to grzecznie napisałem,
żeby zmienił broń (mało ludzi było na servie do tego) bo po prostu psuje zabawę gry. A on"
STFU!111 YOU ARE A NOOB AND FUCK JU!!11" Godny pożałowania :) PS. Mam nadzieje, że jak wyjdzie
patch 1.5 to Admini będą mieli większą kontrole nad perkami i będą zakazywać tubków :) i martydromów
i wtedy MP w CoD4 to będzie istne cudo!:D


Oby. A bez celownika fajnie się strzela, nawet ze zwykłej broni. Pewne celowanie i naprzód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 11:12, Kerigun napisał:

Oby. A bez celownika fajnie się strzela, nawet ze zwykłej broni. Pewne celowanie i naprzód
:D


No, ale nie wiem jak ty ale ja mam takie małe problemy z trafieniem nada w okno które jest na 1 piętrze :P Czasami mi się odbija od tego okna i wtedy sam się fraguje ;P PS. Ostatnio z kumplami z klanu bawiliśmy się w zabijanie siebie nawzajem na Shipmencie C4 Super zabawa jak się nudzi! :D Polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:13, W.S.A.D napisał:

CoD 4 to według mnie najlepsza część z serii :) bardzo dobrze zrealizowana, chodź trochę krótka
:/


Oj tam krótka ale jaka intensywna poza tym to nie singiel jest IMO najważniejszy choć jest naprawdę no genialny ;D Ale Multi. Multi to cała esencja tego co najlepsze w CoD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:16, Adeq napisał:

> CoD 4 to według mnie najlepsza część z serii :) bardzo dobrze zrealizowana, chodź trochę
krótka
> :/

Oj tam krótka ale jaka intensywna poza tym to nie singiel jest IMO najważniejszy choć jest
naprawdę no genialny ;D Ale Multi. Multi to cała esencja tego co najlepsze w CoD ;)

Pamiętam ile czasu spędzałem w genialnym multi w CoD 2, ale jak zagrałem w CoD-a 4 to po prostu osłupiałem z wrażenia. Ta intensywna jatka, szczególnie bez celownika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 11:17, W.S.A.D napisał:

Pamiętam ile czasu spędzałem w genialnym multi w CoD 2, ale jak zagrałem w CoD-a 4 to po prostu
osłupiałem z wrażenia. Ta intensywna jatka, szczególnie bez celownika:)


No widzisz ;d Ta gra nie jest krótka ^^ Bo tak naprawdę singiel tylko przygotowywuje do Multi ;) I fajnie zrobili z tymi rangami i kamuflażami i perkami i celownikami i tłumikami i z mapami i tak ogólnie to ze wszystkim xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko co w sumie przypadkowo daje killa, czyli GL, męczennik, bym sie wystrzegal ;p... w sumie doszedlem, ze p90 to niby nic takiego zlego, ale jak sam tym pogralem to ech ;p ale na hardcorze s&d ta bron ma srednia racje bytu ;p

zwykly granat jest spoko, bo trzeba umeic tym rzucic ;p

ogolnie to:
One Shot
One Kill
No luck
Just Skill ;)

ostatnio gram
G3 (poucze sie jeszcze to...zabojcza bron)
BOMB Squad
UAV Jammer
Dead Silence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:18, Adamo 55 napisał:

Co wy macie do granatników? Fajna żecz :P

szczegolnie jak ma jeszcze wybuch soniczny ta... albo przesade i 2 razy tyyle granatnikow niz normalnie. NUBSTWO :P

PS. rzecz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:33, Adamo 55 napisał:

Poszukaj gdzieś niżej kolega napisał co "noob" znaczy :P

troche gram juz w wszelakie gry i wiem co to noob ;p

przytoczyc definicje? :p
Noob jest to osoba, która nie potrafi czegoś zrobić. Ma ona trudności w podążaniu za prostymi instrukcjami. Noob jest osobą która jest przeciwieństwem pro. Nooba można wytrenować w czymś, ale pozostanie ona tylko wytrenowanym noobem, nie będzie pro jak prawdziwi ownerzy(znani też jako pwnerzy).
W odniesieniu do komputerów, jest to osoba która nie potrafi grac w gry komputerowe, mimo ze gra w nie od jakiegoś czasu, nie umie programować, używa gotowych rozwiązań albo skryptów, odnosi same porażki, nie potrafi niczego samodzielnie zrobić bez wcześniejszego przygotowania.

Newb (z ang. newbe = nowy) dla kontrastu określa osobę która jest rzeczywiście nowa i nic jeszcze nie umie w danej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:43, Araondoion napisał:

zwykly granat jest spoko, bo trzeba umeic tym rzucic ;p

O tak i jaką satysfakcje daje jak odpowiednio się poczeka z rzuceniem tak że wróg nie ma szans na ucieczkę.

Dnia 18.01.2008 o 11:43, Araondoion napisał:

ogolnie to:
One Shot
One Kill
No luck
Just Skill ;)

Fajny wierszyk :D

Dnia 18.01.2008 o 11:43, Araondoion napisał:

ostatnio gram
G3 (poucze sie jeszcze to...zabojcza bron)
BOMB Squad
UAV Jammer
Dead Silence

G3 to rozumiem że z tłumikiem. A czym jest Bomb Squad ?? Saper na polskie ??

Ja ostatnio latam z M16 z ACOG. Fajne na odległość i nawet na bliższe spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh uzywam bez tlumika, mam tego lasera z braku laku, gdy mnie nie widac na mapie to za bardzo roznicy nie robi ;p w sumie jak wystrzela to moge sie przemiescic i przykampic na moja poprzednia pozycja ;>

Bomb Squad - i ta to saper, gram na tym gromie hardcore, bez huda, i raczej jak zginiesz to czekasz do nastepnej rundy, do takiego trybu gry moim zdaniem G3 jest bardzo dobre (kulka z tego na takim serwie = smierc;)) ;] zreszta i na zwyklych serwerach ladnie wychodzilo ;) no ale teraz zaczynam miec wiecej killow niz smierci ;]

dla mnie G3 jest wlasnie i na odleglosc i na blizsze spotkania tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować