Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 13:44, Araondoion napisał:

heh uzywam bez tlumika, mam tego lasera z braku laku, gdy mnie nie widac na mapie to za bardzo
roznicy nie robi ;p

Oj uwierz, że robi i to sporą :) Szczególnie gdy mało osób na servie
>w sumie jak wystrzela to moge sie przemiescic i przykampic na moja poprzednia

Dnia 18.01.2008 o 13:44, Araondoion napisał:

pozycja ;>

Bomb Squad - i ta to saper, gram na tym gromie hardcore, bez huda, i raczej jak zginiesz to
czekasz do nastepnej rundy, do takiego trybu gry moim zdaniem G3 jest bardzo dobre (kulka z
tego na takim serwie = smierc;)) ;] zreszta i na zwyklych serwerach ladnie wychodzilo ;) no
ale teraz zaczynam miec wiecej killow niz smierci ;]

dla mnie G3 jest wlasnie i na odleglosc i na blizsze spotkania tez :)

Hmm grałem ale jakoś mnie nie przekonała :/ Ale G3 polecacie z tłumikiem czy z celownikiem laserowym? A może ACOG? Ale IMO ACOG jest odrobinę wkurzający trafić nie można tak się trzęsie :P A w celowniku laserowym wystarczy dobrze przycelować odrobinę skilla (Pozdrowienia dla noobtuberów :P) I BACH! Kolejny frag na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:44, Araondoion napisał:

dla mnie G3 jest wlasnie i na odleglosc i na blizsze spotkania tez :)


Ogólnie teraz latałem z G36c a teraz chyba na M14 się przesiądę. Też fajna pukawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:54, Adeq napisał:

Oj uwierz, że robi i to sporą :) Szczególnie gdy mało osób na servie

ja dobrze wiem, ale jak jest malo osob to zmieniam na tlumik, bo raczej beda akcje z bliska, ale ogolnie wole bez, brakuje zasiegu troszke ;)

Dnia 18.01.2008 o 14:54, Adeq napisał:

Hmm grałem ale jakoś mnie nie przekonała :/

trzeba pocwiczyc ;]

Dnia 18.01.2008 o 14:54, Adeq napisał:

Ale G3 polecacie z tłumikiem czy z celownikiem laserowym?

raz tak raz tak, zalezy ;)

Dnia 18.01.2008 o 14:54, Adeq napisał:

A może ACOG? Ale IMO ACOG jest odrobinę wkurzający trafić nie można tak się trzęsie

dla mnie ta wersja jest beznadziejna ;p na bliskie spotkania sie nie nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:03, Kerigun napisał:

Ogólnie teraz latałem z G36c

jakos no nie przekonala mnie ta bron ;)

>a teraz chyba na M14 się przesiądę. Też fajna pukawka.
na blizsze spotkania taka sobie ;) jakos tak nie wiem ;)

ja chyba pozostane przy G3 ;p

ech, sorry za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 16:00, Araondoion napisał:

ja dobrze wiem, ale jak jest malo osob to zmieniam na tlumik, bo raczej beda akcje z bliska,
ale ogolnie wole bez, brakuje zasiegu troszke ;)

Hmm ale w takim M4 to IMO z tłumikiem łatwiej się strzela (nawet na delekie odległości) niż bez :P Ale wiadomo powszechnie że M4 + Celownik laserowy ROX ^^

Dnia 18.01.2008 o 16:00, Araondoion napisał:

trzeba pocwiczyc ;]

Ćwicze oj ćwicze ;]

Dnia 18.01.2008 o 16:00, Araondoion napisał:

raz tak raz tak, zalezy ;)

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź xd

Dnia 18.01.2008 o 16:00, Araondoion napisał:

dla mnie ta wersja jest beznadziejna ;p na bliskie spotkania sie nie nadaje ;)

Ale są też dalekie spotkania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:59, Adeq napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź xd

no jak pisalem, ze jesli na wiecej osob to bez i laser lepszy, a jak mniej i trzeba duzo sie skradac to tlumik ;)

Dnia 18.01.2008 o 17:59, Adeq napisał:

Ale są też dalekie spotkania ^^

za duzo czasu zajmuje przymierzanie sie = smierc ;) z G3 nie potrzebuje tego wielgachnego celownika by dokladnie wycelowac ;) a ja wole bardziej blizsze spotkania, i raczej czesto zmieniam pozycje ;) a kampic nie bede ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 19:07, Araondoion napisał:


> Ale są też dalekie spotkania ^^
za duzo czasu zajmuje przymierzanie sie = smierc ;)

Dlatego chodzi o to żeby krócej przymierzać ;) Poza tym skill skill i jeszcze raz skill ;d

Dnia 18.01.2008 o 19:07, Araondoion napisał:

;) a kampic nie bede ;p

Taką postawę lubię xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GROM - hardcore (62.104.178.237:28960)
zajrzyj tutaj mozna potrenowac, dosc niezli gracze ;) czasem sie trafiaja kolesie dla mnie na poziomie "niewyobrazalnym" :P

moj nick: Highlander ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:17, Araondoion napisał:

GROM - hardcore (62.104.178.237:28960)
zajrzyj tutaj mozna potrenowac, dosc niezli gracze ;) czasem sie trafiaja kolesie dla mnie
na poziomie "niewyobrazalnym" :P

moj nick: Highlander ;p


Zajrzę :) A ty szukaj nicku |P''G''T|Adeq :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:43, azur65 napisał:

> Zajrzę :) A ty szukaj nicku |P''G''T|Adeq :P
Na sparze farta po prostu mieliście.


Eeee na jakim sparze ty z GSR? to wtedy nie był fart tylko skill :P liczby mówią same za siebie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:45, Adeq napisał:

> > Zajrzę :) A ty szukaj nicku |P''G''T|Adeq :P
> Na sparze farta po prostu mieliście.

Eeee na jakim sparze ty z GSR? to wtedy nie był fart tylko skill :P liczby mówią same za siebie
^^

Nie mieliśmy teamspeaka, nie było szefa, matrix nie ma formy, ja też. Mieliście farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem gram w Cod-a na multi i prawie non stop mnie wywala z serva zabije kogoś i wywala, ktoś mnie zabije wywala, pisze że kick, wiecie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:51, azur65 napisał:

> > > Zajrzę :) A ty szukaj nicku |P''G''T|Adeq :P
> > Na sparze farta po prostu mieliście.
>
> Eeee na jakim sparze ty z GSR? to wtedy nie był fart tylko skill :P liczby mówią same
za siebie
> ^^
Nie mieliśmy teamspeaka, nie było szefa, matrix nie ma formy, ja też. Mieliście farta.

Oj my też nie gadaliśmy na TS :/ Poza tym przepraszam że nie mieliście formy ale sami chcieliście rewanż. To trzeba tak zorganizować, żebyście dobrze grali. Zresztą co mnie obchodzi. NIE MIELIŚMY FARTA TO JEST GRA... A wy 2 razy z nami przegraliście... To się nazywa nie umieć przegrywać :/ Jak przegrywać to pamiętaj z Honorem a nie że za każdym razem nie mamy formy... mamy lagi.... kurczak mi się przypalał i nie mogłem grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, ludzie dziś zagrałem kolejnego spara i wiem teraz że to jest to co lubię najbardziej ^^ Ach te emocje, a nie jakaś masakra gdzie jest zero skilla w 30 osób :D Serducho szybciej zabije jeśli zostaje się samemu na 5 osób, aż trudno się powstrzymać od drżenia ręki ^^ A do tego dzisiejszy spar wygrany, więc tym większa radość i emocje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze dyskusja na temat broni i skilla^^ :P

Wię c tak ostatnio pokochalem bron terorystow calego swiata :AK47 popularny kalasz:) wymiata na ffa,wymiata na pcw,ale gram nim bez zadnych dodatkow,calkiem goly(nawet lasera nie zakladam).Ponadto mp5 rlzz(z laserem),m14(darzę sympatia ta broń za podobienstwo do M1 garand z cod2),gram jeszcze m16(potezna giwera i zero rcoila)a gdy mi nie idzie to biore Ak74u,i zaczynam wymiatac(zeby nie bylo ze sie chwale,tylko ta bron rzadzi w bliskich starciach).

Adeq,masz moje xf assassinpl18 i moze zagramy jakie pcw o dominacje na gram.pl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze powoli zaczynacie rozumiec roznice miedzy pubem i pub skillem,a gra na pcw z teamspeakiem i emocjami czesto takimi jakby cie naprawde zabic mieli.A jaka satysfakcja jak pojedziesz 3 kolesi w jednej rundzie,a klanowicze Ci mowia najs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:38, Outlander-pro napisał:

Hoho, ludzie dziś zagrałem kolejnego spara i wiem teraz że to jest to co lubię najbardziej
^^ Ach te emocje, a nie jakaś masakra gdzie jest zero skilla w 30 osób :D Serducho szybciej
zabije jeśli zostaje się samemu na 5 osób, aż trudno się powstrzymać od drżenia ręki ^^ A do
tego dzisiejszy spar wygrany, więc tym większa radość i emocje ^^


No Out :] Byłeś bohaterem meczu ;] I za to ci chwała ;D Ale na prawdę takich emocji jak podczas tego sparu to nigdzie indziej w grach nie uświadczyłem :D A niby taki tylko rewanż ;) |PGT| Roxx ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 09:48, FerraEnzo napisał:


Adeq,masz moje xf assassinpl18 i moze zagramy jakie pcw o dominacje na gram.pl:P


Hmm ale chodzi Ci o 1 vs 1? ^^ Bo moglibyśmy, że chłopaki z naszego klanu vs Gramowicze! :D A widzę, że jest ich całkiem dużo i z dobrym skillem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować