Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

a mnie dzisiaj wywali z każdego serwa. Mówili że mam czita na hs do M21 <lol2>... miałem już fragi 20:5 czy 7, a tu kilka gości cos tam pierniczy żebym wyłączył headshot''a ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 23:36, ryczypisk napisał:

a mnie dzisiaj wywali z każdego serwa. Mówili że mam czita na hs do M21 <lol2>... miałem
już fragi 20:5 czy 7, a tu kilka gości cos tam pierniczy żebym wyłączył headshot''a ech...

Na niektórych serwach grają po prostu ludzie z kompleksami i jak ktoś się wybije to wykopują pod byle pretekstem :P Ja w CoD 4 takiej sytuacji nie miałem (nie chodzi o to że się nie wybijałem :P), ale w innych grach owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 17:56, Araondoion napisał:

jak jest malo osob to polecam tlumik ;) p90 heh no nie lubie tej broni, bez jakis perkow,
to nie zabija od razu ;) nie umiem sie przekonac do tej broni.

Dobra jest, bardzo dobra, ale w zwarciu. Szybkostrzelność to jej podstawowa zaleta, ale trzeba dążyć do zmniejszenia dystansu, kręcić się koło budynków, w budynkach itd. bo nie ma szans z karabinem szturmowym na odległość. Za to z bliska... :>. Polubiłem bardziej niż MP5, choć to też bardzo dobra pukawka.

P90 + nóż to teraz mój ulubiony zestaw w meczach DM na mapach Wet Work czy Shipment, trzeba tylko obczaić dobry teren, żeby unikać wystawiania się "długodystansowcom" i być ciągle w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jest dosc dobra, tylko jak sie slyszy jak ludzie wyzywaja na ta pukawke ze dla noobow, to jakos nijako sie ma do niej podejscie ;p osobiscie nie wiem, dla mnie bron jak kazda inna i nie wiem czemu ktos mialby nie uzywac jesli lubi ;p i tak wole jakis karabin szturmowy typu ak47 g3 czy m16 ;) na odleglosc tez lubie kogos killnac ;)

wiem ze mogliby zwiekszyc liczbe slotow ;/ bo mnie troche irytuje ze tylko 5, a porobilbym sobie iles wariantow, a nie chce mi sie zmieniac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:55, Outlander-pro napisał:

Hej, jakie znacie bugi gry, lub trickjumpy ? :P Ja tam wiem jak na pipeline wejść w tunelu
za ścianę z rurami, no i na crashu wejść na dach budynku przy bombsidzie B :P
Pozdro

Na shipmencie --> gdy ukryjesz się w rogu jednego z kontenerów widać cię, bo "pół żołnierza" prześwituje :P Nieraz tak ludzi łapałem ;)
olki77 ---> no niezły wymiatacz :D Ja miałem jak dobrze pamiętam 16,9 i za nic nie mogłem więcej wyciągnąć :D A ten 13,8 dowalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o takie miejsca, do których niby nie prowadzą żadne schody czy inne drogi, a można tam wejść to oczywiście na Overgrownie można wejść chyba na dwa dachy, daszek tego mostu drewnianego i na górne piętro tego budynku z ułamaną podłogą. Ale wątpię, żeby o to ci ci chodziło ;) Więc choćby Shipment, gdy ktoś wejdzie do tego niebieskiego kontenera przy żółtym samochodzie to prześwituje i widać go od zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:15, mikal15 napisał:

Jeśli chodzi ci o takie miejsca, do których niby nie prowadzą żadne schody czy inne drogi,
a można tam wejść to oczywiście na Overgrownie można wejść chyba na dwa dachy, daszek tego
mostu drewnianego i na górne piętro tego budynku z ułamaną podłogą.

Hmm te miesjca są zbyt znane :) Oprócz domu z zawaloną podłogą, to jest mniej znane i fajnie się tam ze snajpą siedzi ;p

Dnia 27.01.2008 o 13:15, mikal15 napisał:

Ale wątpię, żeby o to ci
ci chodziło ;) Więc choćby Shipment, gdy ktoś wejdzie do tego niebieskiego kontenera przy żółtym
samochodzie to prześwituje i widać go od zewnątrz.

Nom, o tym też wiem :P
Jest np mapa (kurde zapomniałem nazwy x__X) gdzie jest taki pomnik jak na showdownie i blocu i od strony respawnu Marinesów po lewej jak się pójdzie, przejdzie przez domek to tam jest taki balkonk i raz widziałem jak koleś tam wszedł i jestem ciekaw jakim cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:25, Outlander-pro napisał:

Jest np mapa (kurde zapomniałem nazwy x__X) gdzie jest taki pomnik jak na showdownie i blocu
i od strony respawnu Marinesów po lewej jak się pójdzie, przejdzie przez domek to tam jest
taki balkonk i raz widziałem jak koleś tam wszedł i jestem ciekaw jakim cudem ;)


Mapka zwie się Strike i też widziałem jak koleś wbija na balkonik. Może z pobliskiego muru? Szczerze mówiąc, nie miałem okazji do sprawdzenia. =] Co do innych miejsc to oprócz tych, które wymieniliście to na District przy punkcie B można wejść po łuku na ścianie na górę. Widać stąd ładnie punkt B, całą drogę, po drugiej stronie stragany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 13:35, bruli napisał:

Mapka zwie się Strike i też widziałem jak koleś wbija na balkonik. Może z pobliskiego muru?

Będę musiał sprawdzić czy jakoś się da ;]

Dnia 27.01.2008 o 13:35, bruli napisał:

Szczerze mówiąc, nie miałem okazji do sprawdzenia. =] Co do innych miejsc to oprócz tych, które
wymieniliście to na District przy punkcie B można wejść po łuku na ścianie na górę. Widać stąd
ładnie punkt B, całą drogę, po drugiej stronie stragany.


Ah tak, zapomniałem że też to umiem :P Rzeczywiście jest tam ładny widok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 00:39, kolektor napisał:

> a mnie dzisiaj wywali z każdego serwa. Mówili że mam czita na hs do M21 <lol2>...
miałem
> już fragi 20:5 czy 7, a tu kilka gości cos tam pierniczy żebym wyłączył headshot''a ech...

Na niektórych serwach grają po prostu ludzie z kompleksami i jak ktoś się wybije to wykopują
pod byle pretekstem :P Ja w CoD 4 takiej sytuacji nie miałem (nie chodzi o to że się nie wybijałem
:P), ale w innych grach owszem

niektórych ludzi to poprostu żal i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam pytanie, czy jest moze mod, albo moze w produkcji, ktory pozwala na wieksza kontrole rozgrywki na multi? np. co by wylaczal naloty i helikopter, albo np. granatnik albo męczennika ?

no bo powiem wam szczerze, ze gra przestaje miec sens, jak np. heli killuje wszystkich w miejscu spawna i ktos znow moze wezwac heli ;/ akurat bylem w zwycieskiej druzynie, chyba wezwalismy 15 razy heli :| , gralo sie no troche kijowo, mnie w sumie nei jara ze moj heli kogos zabije, najlepsze dla mnie sytuacje to 1 vs. 1 albo ja vs. kilku...

za odpowiedz z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 15:44, Araondoion napisał:

> PAM4
a masz moze namiar na ten mod? i opis co dokladnie robi, i serwy na ktorych to dziala?
Z gory thx.



Tzn. on blokuje większość perków, tak gra się w klanach, nie ma niszczyciela itd..
Mało serwów go obsługuje, w większości klanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:09, Araondoion napisał:

no jest dosc dobra, tylko jak sie slyszy jak ludzie wyzywaja na ta pukawke ze dla noobow, to
jakos nijako sie ma do niej podejscie ;p
osobiscie nie wiem, dla mnie bron jak kazda inna i
nie wiem czemu ktos mialby nie uzywac jesli lubi ;p i tak wole jakis karabin szturmowy typu
ak47 g3 czy m16 ;) na odleglosc tez lubie kogos killnac ;)


Kij z nimi, to tak jakbym nie lubił z jakiegoś powodu właśnie m16 i wyzywał wszystkich od noobów. A sztuka polega na tym, żeby sobie dopasować broń do stylu gry. Za to nie lubię GL i wyzywam :) (ale nie tylko ja, tak więc coś musi być na rzeczy, hehe... Poza tym co to za styl gry granatnikiem? Styl na członka oraganizacji Al-Kaidy? :)). W każdym razie za używanie P90 jeszcze złego słowa nie usłyszałem. Na hardcore jedynie nie bardzo da się tym grać, ale tam jest inna rozgrywka, więc wyposażenie tez musi być inne, chyba, że ktoś preferuje i umie dobrze tam wykorzystać takie karabinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować