Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Hmmm ... To zależy od broni ... Wypiszę może swoją tabelkę :P
M14 --> ACOG
M-4 ---> ACOG
AK-47 --> laserowy
P-90 --> laserowy
MP-5 --> podstawowy
Drogounov i inne snajperki --> to oczywiście podstawowy :)
G3 --> laserowy
Uzi --> podstawowy
Wszystkie LKM-y --> laserowy
G36C --> laserowy
I to właściwie tyle broni używam ... Ze strzelb praktycznie wogóle nie korzystałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie tak samo jak ja :) Kiedy wczoraj odblokowałem G36C ( yes, yes, yes ! ) postanowiłem zapolować na ACOG''a. Przyznam szczerze, że fajnie mi się grało na laserowym, ale przyzwyczajenie ( sentyment ) z M4 zostało. Pogram trochę z ACOG''iem i wtedy będę mógł prawidłowo ocenić, który się lepiej sprawdza.
A jeszcze co do owego celownika. Jak czasami podnoszę z ziemi karabin, powiedzmy M60, z ACOG'' iem, to nie wiem czy się śmiać czy płakać :D Imo, to jest już lekka przesada, aby dawać taki celownik do takiej broni. Z tego praktycznie nie da się przymierzyć ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie niedawno skończyłem grać w CoD''a i jestem pod wrażeniem samego siebie. Dlaczego? Miałem staty 10 d 14... :D ale to inna sprawa
7 z 10 to były heady 6 z 7 to biegli a 4 z 6 był to sprint :) jestem dumny z siebie i ze swojego skilla xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:22, mikal15 napisał:

O kurde stary, wymiatasz. Jesteś naprawdę ekstra. No no 6 z 7 biegli...a z tym sprintem to
już w ogóle! Dasz mi swój autograf?

zadzwoń do mnie to ci powiem swój autograf :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle nie mogę wyjść z podziwu, widzę, że naprawdę jesteś ekstra, nawet definicja autografu ci się nie oprze [autograf: podpis własnoRĘCZNY].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:18, kolektor napisał:

/CIACH/

Grałem ostatnio z M14 ma ACOGu. Dziś skończyłem bo zaliczyłem dla niego 150 headów. Teraz szaleje z pistoletami maszynowymi. Dziś skorpion. 6 zabitych zero headów. Cel 150 zabitych i 25 headów. a potem Uzi :D
Doszedłem do wniosku że jak się gra na HardCore to tłumik jest zbędny, wystarczy samo anty UAV.PM nie tracą wtedy na zasięgu a dalej jesteś w 999% niewidoczny. Wystarczy wstrzymać się ze strzelaniem gdy UAV blisko lub strzelać wśród swoich. A co do skorpiona to odnoszę że taka filigranowa broń nic nie zdziała. No i te tragiczne przyrządy celownicze. Nic tylko do laserowego czekać. A z PMów dobrze się latało z MP5 i AK47u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:13, LuQeMaStEr napisał:

Mi jakoś specjalnie te kamuflaże nie przypadły do gustu. Ale one też świadczą, że właściciel
umie nieźle posługiwać się daną bronią ;) Ja ubóstwiam kamuflaże cyfrowe :D

Cyfrówka wygląda spoko. Też najczęściej korzystam o ile udało mi się to dla danej broni odblokować, a potem nie zmieniam, bo nie ma sensu. Chociaż jak zdobędę złoty dla jakiejś ulubionej pukawki to włączę. A co, niech ludziska widzą :)

Dnia 29.01.2008 o 20:13, LuQeMaStEr napisał:

I jeszcze taka ankieta z mojej strony : Który celownik lubicie najbardziej ?

a) celownik podstawowy
b) celownik laserowy
c) celownik ACOG

Zdecydowanie laserowy, ewentualnie podstawowy. ACOG mi nie leży, po przymierzeniu zasłania niemal pół ekranu :). Czasem próbuję z tą czy inną bronią jak się gra z ACOGiem, ale przeważnie wracam na laserowy lub zwykły (o ile w danej broni zwykły jest w miarę przyjemny i dobrze się mierzy, bo różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:33, mikal15 napisał:

Teraz to już w ogóle nie mogę wyjść z podziwu, widzę, że naprawdę jesteś ekstra, nawet definicja
autografu ci się nie oprze [autograf: podpis własnoRĘCZNY].

Nawet nie opłaca się dyskutować. On jest po prostu spoko - cały czas SZCZela heady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ;) mam pytanie, wrocilem do domu, nie bylo mnie z 6 tygodni, tu nie mialem CoD4. Dopiero bede instalowal. Zreszta czekam tu na zalozenie lepszego netu :P i mam pytanie, jak wzainstaluje, wpisze klucz itp. to to jakos wykryje ze ja to ja? ;p bo nie chce mi sie rangi robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:33, mikal15 napisał:

Teraz to już w ogóle nie mogę wyjść z podziwu, widzę, że naprawdę jesteś ekstra, nawet definicja
autografu ci się nie oprze [autograf: podpis własnoRĘCZNY].

no to właśnie o to chodzi :)... zadzwoń to dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:17, Araondoion napisał:

siema ;) mam pytanie, wrocilem do domu, nie bylo mnie z 6 tygodni, tu nie mialem CoD4. Dopiero
bede instalowal. Zreszta czekam tu na zalozenie lepszego netu :P i mam pytanie, jak wzainstaluje,
wpisze klucz itp. to to jakos wykryje ze ja to ja? ;p bo nie chce mi sie rangi robic :P


Chyba nie wykryje. Przykro mi.
Musiałbyś skopiować profil z komputera, na którym zaliczałeś poziomy.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:27, LuQeMaStEr napisał:

Prawie tak samo jak ja :) Kiedy wczoraj odblokowałem G36C ( yes, yes, yes ! ) postanowiłem
zapolować na ACOG''a. Przyznam szczerze, że fajnie mi się grało na laserowym, ale przyzwyczajenie
( sentyment ) z M4 zostało. Pogram trochę z ACOG''iem i wtedy będę mógł prawidłowo ocenić,
który się lepiej sprawdza.
A jeszcze co do owego celownika. Jak czasami podnoszę z ziemi karabin, powiedzmy M60, z ACOG''
iem, to nie wiem czy się śmiać czy płakać :D Imo, to jest już lekka przesada, aby dawać taki
celownik do takiej broni. Z tego praktycznie nie da się przymierzyć ! :]


Heh, G36C fajne, ale bez jakiegoś celownika to makabra, bo szczerbinka (tzw. celownik normalny) strasznie dużo zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, czemu mi nikt nie powiedział że ta snajpa m40 jest taka wyje... xDD zaczołem nią grać dzisiaj i w przeciągu 2 minut z 0 zrobiło się 10 headów :D... (znaczy no jescze 15 do cyfrowego) miło mi sie tym gra... narazie m21 w odstawke... a kiedy będe mieć r700... odetchnę z ulgą i będe strzelać kolejne heady :)

PS od którego lvl jest r700????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEH dzis strzeliłem koleśa w klate z barreta dalej pobiegł farciarz ;p


Jak mam zakłóćenie uav na normalnym i strzelam bez tłumnika np. ze snjapy to mnie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:11, Adamo 55 napisał:

HEH dzis strzeliłem koleśa w klate z barreta dalej pobiegł farciarz ;p


Graj w trybie Hardcore, tam ginie się od jednego/dwóch strzałów

Dnia 30.01.2008 o 20:11, Adamo 55 napisał:

Jak mam zakłóćenie uav na normalnym i strzelam bez tłumnika np. ze snjapy to mnie widać?


Pojawiasz się przy strzale na radarze (chyba że grasz na Hardcore, a przeciwnik nie ma UAV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:16, Zyzio Ziom napisał:

Graj w trybie Hardcore, tam ginie się od jednego/dwóch strzałów


Jednym z powodów mojego nie grania w tryb hardcore było to, że snajpowanie mija się wtedy z celem, już lepiej wziąć na nim g3.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować