Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 20:13, LuQeMaStEr napisał:

> Mi się najbardziej podoba red/blue tigger i z nimi (o ile mam dla danej broni odblokowane)
najczęściej chodzę ...


Red tiger lepszy ;]

Dnia 29.01.2008 o 20:13, LuQeMaStEr napisał:


Mi jakoś specjalnie te kamuflaże nie przypadły do gustu. Ale one też świadczą, że właściciel
umie nieźle posługiwać się daną bronią ;) Ja ubóstwiam kamuflaże cyfrowe :D
I jeszcze taka ankieta z mojej strony : Który celownik lubicie najbardziej ?

a) celownik podstawowy
b) celownik laserowy
c) celownik ACOG


Celownik podstawowy ;] Ostatnio tylko biegam z ak47 bez celowników i gra sie naprawdę przyjemnie ;] Laserowy tylko do m4 albo mp5 a ACOG ojj coś strasznego IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:25, Dincooo napisał:

Jednym z powodów mojego nie grania w tryb hardcore było to, że snajpowanie mija się wtedy z
celem, już lepiej wziąć na nim g3.

pozdrawiam


No ale tak chyba lepiej jest. Wiadomo od PMów nie padniesz gdy raz trafi. zależy od obrażeń ale tak trzeba liczyć raczej 2-3 strzały, a snajperka to jeden. Przeraża mnie jedno. W zwykłym trybie nie ma headów od jednego strzała ze zwykłej broni. Najpierw trzeba zmiękczyć przeciwnika a potem Head leci. Z kolektorem to sprawdziłem. Jeden strzał w głowe nic nie robił dopiero drugi zabijał HSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi?! ha ja gościowi w dyńkę 4 naboje z deegla wpakowałem i dopiero potem padł

Czyli nie ma sensu mnieć zakłócenia uav na zwykłym?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:43, Adamo 55 napisał:

Czyli nie ma sensu mnieć zakłócenia uav na zwykłym?.

Bo ja wiem, jak gra 40 osób na mapie to to nic nie zmienia, ale jak gra tylko kilku + broń z tłumikiem = działasz jeszcze lepiej, bo każdy polega na radarze i widok przeciwnika wypełzającego znikąd ogłupia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:35, Kerigun napisał:



Na hardcore strzelając jednym strzałem z kałasznikowa w nogę zabijałem ;).

Co do podwójnego strzału z większości broni w głowę to niestety jest to prawda, co moim zdaniem jest największą wadą multiplayera. No, ale cóż.

@Adamo 55 - wiesz, że między ''wydaje mi się, że trafiłem w głowę 4 razy'', a ''trafiłem 4 razy w głowę'' jest spora różnica? Po prostu Twoja historia jest niemożliwa :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:43, Adamo 55 napisał:

Czyli nie ma sensu mnieć zakłócenia uav na zwykłym?.

Jeśli gra się normalnie, czyli tak po 5-6 a nie młućka na 40 to bardzo się opłaca. Oczywiście jeśli masz do tego broń z tłumikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:43, Adamo 55 napisał:

Drugi?! ha ja gościowi w dyńkę 4 naboje z deegla wpakowałem i dopiero potem padł

Czyli nie ma sensu mnieć zakłócenia uav na zwykłym?.


mój młodszy brat też się skarżył, że jeden strzał z pistoletu w głowę nie starcza, ale mu nie wierzyłem:P w każdym razie w 4 strzały nie wierzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 strzały nie ale dwa to minimum. A Anty UAV się opłaca na Hardcore do 20 osób. Na zwykłym tylko w połączeniu z tłumikiem bo tam mapa jest zawsze. Ja latam na hardcore bez tłumika ale z AntyUAV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak kilka razy pograłem na Shipment''cie w 32 osoby ( deathmatch ), to przyszedł mi do głowy pomysł na zestaw na tą mapę ( nie koniecznie w tym trybie, ale w dużo osób ), pewnie wielu z was go zna, ale ...:

Jakiś Shotgun
Desert Eagle
Claymore
Wybuch Soniczny
Męczennik

Znakomicie sprawdza się połączenie Wybuchu Sonicznego z Męczennikiem i Claymore''m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 08:36, LuQeMaStEr napisał:

Jak tak kilka razy pograłem na Shipment''cie w 32 osoby ( deathmatch ), to przyszedł mi do
głowy pomysł na zestaw na tą mapę ( nie koniecznie w tym trybie, ale w dużo osób ), pewnie
wielu z was go zna, ale ...:

Jakiś Shotgun
Desert Eagle
Claymore
Wybuch Soniczny
Męczennik

Znakomicie sprawdza się połączenie Wybuchu Sonicznego z Męczennikiem i Claymore''m :)

e tam, na shipmencie trzeba dużo granatów... shotgun sgadza się,
choć może byś któryś z lekkich karabinów, moznych na krótki zasięg...
no i w miare możliwości Deagle.... a umiejętności, jak kto woli :P

ps. ja do 55 lvlu, dobiłem w 2,5 dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... Ale Claymore ??? Przecież jak tyle osób gra to nawet nie zdążysz go postawić :D A swoją drogą ja na takie okazje wole Ak-47 - duża moc a na takiej odległości od rywala jak występuje na shipmencie to nawet heady z biodra lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 20:32, Adeq napisał:

> umie nieźle posługiwać się daną bronią ;) Ja ubóstwiam kamuflaże cyfrowe :D
> I jeszcze taka ankieta z mojej strony : Który celownik lubicie najbardziej ?
>
> a) celownik podstawowy
> b) celownik laserowy
> c) celownik ACOG

celownik laserowy z bandolierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 10:49, Rosomk napisał:

celownik laserowy z bandolierem.


Hmmm ... Do każdej broni ? Mi nie w każdej on leży ... Choć trzeba przyznać że w większości sprawdza się nieźle. Ale np. w M14 wolę ACOG.
PS. Właśnie przez przypadek wbiłem na serwer S&D w trybie hardcore ... Graliśmy po 4 i ... grało się zarąbiście xD Żadnych spamów, kamperów, po prostu czysta gra :D - 209.11.247.42:28960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 11:21, kolektor napisał:

> celownik laserowy z bandolierem.

Hmmm ... Do każdej broni ? Mi nie w każdej on leży ... Choć trzeba przyznać że w większości
sprawdza się nieźle. Ale np. w M14 wolę ACOG.
PS. Właśnie przez przypadek wbiłem na serwer S&D w trybie hardcore ... Graliśmy po 4 i ...
grało się zarąbiście xD Żadnych spamów, kamperów, po prostu czysta gra :D - 209.11.247.42:28960

Do każdej,poza RPD i tą ostatnią bronią z LKM(nazwy nie pamiętam) bo tam wybieram ulepszony chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, mi chodziło tutaj bardziej o tego Martyrdoma ;) Jak się skampisz ( wiem, że jest nooberskie, ale na takich mapach jak Shipment nie umiem zbytnio grać i nie chcę niepotrzebnych death''ów ) w tym kontenerze w środku mapy, to możesz Clay''e postawić i wtedy polecą fragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:03, LuQeMaStEr napisał:

Wiesz, mi chodziło tutaj bardziej o tego Martyrdoma ;) Jak się skampisz ( wiem, że jest nooberskie,
ale na takich mapach jak Shipment nie umiem zbytnio grać i nie chcę niepotrzebnych death''ów
) w tym kontenerze w środku mapy, to możesz Clay''e postawić i wtedy polecą fragi.

Aha. No shipment to jest wogole n00bowska mapa :) Na nią najlepsze są granatniki i naloty i śmigłowce dawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja osobiście nie przepadam za zmianami i imo wszystko jest ok. No może co do map, to się zgodzę - fajnie by było polatać na czym innym, ale obecne mapy bardzo mi odpowiadają, więc nie będę błagał o nowe miejsca do gry ;)

PS : Gratuluję awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:32, kolektor napisał:

/ ciach... /


Wydaje się być noob''owska jeśli nie umie się na niej grać. To mapa dość specyficzna, gdyż bardzo niewielka. Wówczas chyba logiczne jest, że należy odpowiednio dobrać uzbrojenie i umiejętności.
Ogólnie na tej mapie najlepiej nauczyć się można walki na bliski i średni dystans, używania noża czy szybkiego reagowania na obecność przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować