Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 16:01, Melchah napisał:

Edit: ech... jeszcze się admini serwów nie pobudzili, że paczyk jest. Ciągle trochę mało kompatybilnych do wyboru > :)


Nie martw się. Wcześniej czy później, ale się zczają ;) Ja też już spatchowałem na 1.5 - jest kilka całkiem fajnych serverów ;)

PS: Napisałem na stronkę tego klanu, na którego serwerze mnie zbanowali, niby za czitowanie. Trzymajcie kciuki aby cofnęli bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem misji w Czarnobylu...
Kiedy już donoszę kapitana do punktu ewakuacyjnego to każą mi czekać na samolot...
Przybiega wtedy cała kupa żołnierzy i ginę w kółko.... może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mógłbym się ukryć żebym ładnie zdejmował żołnierzy wroga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Połóż McMilana tam gdzie ma leżeć i nie zawracaj sobie nim głowy - on i tak nie może zginąć. Ty się natomiast ukryj w pobliżu tego Diabelskiego Młynu. Najlepiej za gondolką na podeście, po prawej stronie. Wtedy powinno być bez problemu - McMilan zrobi swoje, a Ty postaraj się utrzymać przy życiu i zdejmuj kolejnych wrogów. Powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok tej wielkiej słynnej prypeckiej karuzeli jest mniejsza, schowaj się za nią. Z jednej strony od wielkiego placu osłaniał Cię będzie płot, a drugą możesz kontrolować sam. W tym miejscu mogą przyjść wyłącznie z przodu, tył i boki masz chronione. O kapitana się nie martw, jest nieśmiertelny. Jedynym zagrożeniem mogą być psy i granaty, więc tak czy siak trzeba uważać. Niektórzy próbują się chować w małych budkach stojących w kilku miejscach, ale nie gwarantuje to bezpieczeństwa, za to całkowicie odbiera Ci możliwość jakichkolwiek manewrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko i szczerze mówiąc nie jest ono jakieś rewelacyjne. Szczególnie dobrze widać to oskryptowanie misji, gdzie możesz walczyć w jednym miejscu nie wiadomo ile będziesz ostrzeliwał wrogów, będą nowi, a wystarczy iść tam gdzie trzeba i już akcja. Oczywiście wiem, że cała gra jest lepsza, ale mimo wszystko tu jakoś... tak sobie. Choć jeśli chodzi o bronie jest ciekawie. Ja tam zostałem przy startowej, ale dobrze, że jest ich więcej, choć nie mają już tego klimatu co stare dobre MP i Tommyguny.
Poziom trudności? Grałem na veteranie i ginęło się, ale to kwestia przyzwyczajenia. Punkty sejwów są dobrze i często rozmieszczone, oki.
Kiedyś będę musiał nabyć tą grę, bo na multi już mam smaka, na single też. Czekam aż będę miał taką możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:07, Liqid napisał:

Kiedyś będę musiał nabyć tą grę, bo na multi już mam smaka, na single też. Czekam aż
będę miał taką możliwość :)

Kupuj jak najszybciej, dopóki możesz sobie w multi pograć z równymi sobie. Już często można spotkać mutantów na serwach co to mają 2 lub 3 razy więcej punktów niż wszyscy inni gracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem niedawno M14 i powiem jedno... co za badziew :). Nie leży mi to coś wybitnie w ręce. Nie mogę z tego trafić nawet w budynek ;). Po przycelowaniu obraz się tak rozmywa, że nie widać ani celu, ani nawet otoczenia wokół celu. Jedynie muszkę ostro widać i od biedy to co ma być szczerbinką, nic poza tym. Kiedy jednak "mgły wojny" rozwieje nasza wyobraźnia to okazuje się, że to coś jest jednostrzałowe. Innymi słowy: nic nie widać, a jeśli wydaje ci się, że coś widzisz to masz jeden strzał, bo przeciwnik nie pozwoli na drugi - prawie jak snajperka. Tyle, że w snajperce jednak widać cel :). Coś niedopracowana ta broń w grze. Doceniam moc giwery, ale zdecydowanie G3 tu chyba rządzi gdyby bezpośrednio porównywać. Też jednostrzałowe, też dobrze ciągnie na odległość i duże obrażenia, ale posługiwanie się o niebo wygodniejsze. W trybie DM z M14 nie mam szans, strzelają jak do kaczki, która w dodatku ma zawiązane oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie wiedzieli oto:

Lista zmian, jakie wnosi nowy patch:
-Poprawiono wyszukiwarkę serwerów, wcześniej nie pokazywało wszystkich dostępnych serwerów.
-Opcja ''hold [ ] to steady'', czyli komunikat ''przytrzymaj klawisz'' będzie się pojawiał w momencie, kiedy będziesz mógł użyć tej funkcji - tylko dla snajperów.
-Poprawiono błąd, kiedy gra nie rozpoznaje plików IWD, jeżeli są one widoczne w komendzie ''fs_basepath'', ale nie ma ich w folderze ''Main''.
-Dodano skrypt dla modów umożliwiający zmianę statystyk serwera.
-Możliwość używania ''developer_script'' dla modów do multiplayer’a.
-Poprawiono błąd odpowiadający za wielokrotne przeładowywanie się map na serwerze bez modów oraz na serwerach z modami.
-Poprawiono błąd, który nie wyświetlał mini-mapy na niestandardowych mapach.
-Naprawiony błąd związany z przekierowaniami Http, który występował podczas pobierania plików z FTP serwera.
-Dodano support, dzięki któremu program ''Mod Tools'' działa z innymi wersjami językowymi gry.

UWAGA! Patch wymaga poprzedniej aktualizacji 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:58, Melchah napisał:

Odblokowałem niedawno M14 i powiem jedno... co za badziew :). Nie leży mi to coś wybitnie
w ręce. Nie mogę z tego trafić nawet w budynek ;). Po przycelowaniu obraz się tak rozmywa,
że nie widać ani celu, ani nawet otoczenia wokół celu. Jedynie muszkę ostro widać i od
biedy to co ma być szczerbinką, nic poza tym. Kiedy jednak "mgły wojny" rozwieje nasza
wyobraźnia to okazuje się, że to coś jest jednostrzałowe. Innymi słowy: nic nie widać,
a jeśli wydaje ci się, że coś widzisz to masz jeden strzał, bo przeciwnik nie pozwoli
na drugi - prawie jak snajperka. Tyle, że w snajperce jednak widać cel :). Coś niedopracowana
ta broń w grze. Doceniam moc giwery, ale zdecydowanie G3 tu chyba rządzi gdyby bezpośrednio
porównywać. Też jednostrzałowe, też dobrze ciągnie na odległość i duże obrażenia, ale
posługiwanie się o niebo wygodniejsze. W trybie DM z M14 nie mam szans, strzelają jak
do kaczki, która w dodatku ma zawiązane oczy :)


Na początek ciężko, ale M14 jest o wiele lepsze od G3. Po pierwsze - większe obrażenia, po drugie - odrzut jest do góry, a nie jak w G3 na boki, łatwiej jest go kontrolować. Po trzecie - ogień wylotowy rzeczywiście jest większy niż w G3 ale zamontowanie tłumika mocno go niweluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 19:23, Zyzio Ziom napisał:

Na początek ciężko, ale M14 jest o wiele lepsze od G3. Po pierwsze - większe obrażenia,
po drugie - odrzut jest do góry, a nie jak w G3 na boki, łatwiej jest go kontrolować.
Po trzecie - ogień wylotowy rzeczywiście jest większy niż w G3 ale zamontowanie tłumika
mocno go niweluje.

Być może, być może. Póki co jeszcze nie skreślam tej broni całkowicie, to pierwsze wrażenia z pola walki. Widzę spore zastosowanie na serwach hardcore, bo ogólnie podoba mi się zasięg i obrażenia. Widzę też, że trzeba dać chwilę na ustabilizowanie się broni po wystrzale i przede wszystkim poczekać na w miarę pewny strzał. W przypadku większości broni można sobie pozwolić na krótsze przymierzenie i błędy w celowaniu. G3 jest bardziej "poręczne" jednak. Popróbujem - zobaczym :). Szczególnie sprawdzę jak z tym tłumikiem (o ile doczłapię się do tego, hehe...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 19:42, mikolajmix napisał:

mam pytanko bo zamierzam kupić CoD4: ile trwa kampania w singlu i jakie są poziomy trudności?


Mi przejście zajęło chyba 8 godzin. Poziomy chyba cztery: nowicjusz, normalny, trudny i weteran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:36, Cmq napisał:

W końcu wbiłem 55lvl, ale... pasek xp ciągle leci. WTF?


To że masz poziom 55 nie oznacza że już doświadczenia nie możesz zdobywać. Co w tym dziwnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:38, Kerigun napisał:

To że masz poziom 55 nie oznacza że już doświadczenia nie możesz zdobywać. Co w tym dziwnego
??

Złoty pasek na dole. Mimo 55lvl ewidentnie do czegoś odlicza...

20080202204547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować