Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 20:46, Cmq napisał:

Złoty pasek na dole. Mimo 55lvl ewidentnie do czegoś odlicza...


nie bój żaby- ja też mam ten pasek na 55levelu i zapełniony. Nic się nie dzieje

@Zyzio ziom

O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos 55 lvl: jak to jest z tymi zmianami ikonek przy nickach? Gdzie to można zmienić i jaki format taka ikonka powinna mieć? Potem można rzekomo grac znowu od 1 lvl i z kolei pytanie czy znowu startujemy z niczym i zdobywamy bronie i dodatki, czy też wszystko już mamy i nabijamy lvl dla czystej radochy i możliwości ustawienia kolejnej ikonki?

Co prawda do 55 lvl jeszcze trochę mi brakuje, ale to już tuż tuż, więc warto wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:46, Cmq napisał:

> To że masz poziom 55 nie oznacza że już doświadczenia nie możesz zdobywać. Co w
tym dziwnego
> ??
Złoty pasek na dole. Mimo 55lvl ewidentnie do czegoś odlicza...


Bo to pasek coś na wzór kompasu a nie pasek doświadczenia. najbardziej złoty kolor na pasu to umowna północ. Chodzi pewnie o to by się nie pogubić jak biegasz po budynku i nie zaglądać w mapę co wiąże się z "Esc" i byciu bezbronnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 19:16, DJ Szlafrok napisał:

> jest już patch 1.5??

Tak, linka podał Meldchah. Ale dla Twojej wygody:
http://www.gamershell.com/download_23036.shtml

Szczerze mówiąc zastanawiam się nad zainstalowaniem go, ale jakoś przekonany nie jestem...
warto?

zainstalowałem, tak dużej różnicy nie widać, ale zawsze coś tam jest :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:39, Melchah napisał:

A propos 55 lvl: jak to jest z tymi zmianami ikonek przy nickach? Gdzie to można zmienić
i jaki format taka ikonka powinna mieć? Potem można rzekomo grac znowu od 1 lvl i z kolei
pytanie czy znowu startujemy z niczym i zdobywamy bronie i dodatki, czy też wszystko
już mamy i nabijamy lvl dla czystej radochy i możliwości ustawienia kolejnej ikonki?

Co prawda do 55 lvl jeszcze trochę mi brakuje, ale to już tuż tuż, więc warto wiedzieć.

osobiście z kolegą (trutututu) nie możemy znaleśc gdzie jest "wyzerowanie" lvl, a co do tych ikonek, to po prsotu są inne, inaczej wyglądają, tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie no, bez przesady. Jak ja bym musiał od nowa zdobywać wszystkie bronie, to chyba bym się pociął :P Jak dobijesz do tego 55 lvl., to exp. leci cały czas, do następnego, pierwszego, levelu. Ogólne punkty exp. chyba przy przejściu na 1 lvl., nie ulegają zmianie.
A ode mnie takie jedno pytanie. Czy można jakoś "odmówić" grze przejścia na 1 poziom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:34, LuQeMaStEr napisał:

/.../

Nie no, bez przesady. Jak ja bym musiał od nowa zdobywać wszystkie bronie, to chyba bym
się pociął :P Jak dobijesz do tego 55 lvl., to exp. leci cały czas, do następnego, pierwszego,
levelu. Ogólne punkty exp. chyba przy przejściu na 1 lvl., nie ulegają zmianie.
A ode mnie takie jedno pytanie. Czy można jakoś "odmówić" grze przejścia na 1 poziom
?

nie wiem za bardzo o co chodzi, ale kiedy była wersja 1.1 i był patch 1.2 (którego nie ściągnołem) to miałem 22 czy 23 lvl i nagle pewnego dnia włączam CoDa a tu że moje statystyki usunięte, od 1lvl zaczynałem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:31, ryczypisk napisał:

osobiście z kolegą (trutututu) nie możemy znaleśc gdzie jest "wyzerowanie" lvl, a co
do tych ikonek, to po prsotu są inne, inaczej wyglądają, tylko tyle :)

No dobra, dobra, ale te ikonki można samemu sobie ustawić w sensie ładuję jakiś swój mały obrazek czy mam po prostu inne do wyboru z listy wbudowanych w grę?

Parę słów co do patcha: najbardziej wkurzająca z cech patcha 1.4 czyli przekłamywanie pingów została nieco poprawiona. "Nieco", bo chyba nie do końca. Co prawda wartości pingów spadły, ale i tak im dalej na liście tym większy ping, ale niestety znowu nie do końca zgodnie z prawdą. Często po wejściu na serw okazuje się, że ping jest zadziwiająco niski. Poprawili, ale coś zgrzyta w dalszym ciągu. Do patcha 1.3 włącznie działało to zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wam chodzi z tymi ikonkami przy 55 poziomie ?? Coś tam słyszałem ale niewiele. A co do patcha 1.5 to jak dla mnie każdy patch nic nie wnosił nowego oprócz 1.4 co dał nową mapę i 1.3 co w pewnych miejscach się jakieś dziwne płomyki robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee. Nowy patch i od nowa będe musiał jechac do 55 lvl''a. Przy 1.3 i 1.4 mi się kasowały levele więc teraz będzie tak samo. Arghhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 00:43, Smooqu napisał:

Nieee. Nowy patch i od nowa będe musiał jechac do 55 lvl''a. Przy 1.3 i 1.4 mi się kasowały
levele więc teraz będzie tak samo. Arghhh...


Dziwne, że traciłeś levele :/. Najlepiej przed zainstalowaniem patcha skopiuj sobie folder "players" i dopiero zainstaluj. Jeżeli znikną ci stopnie to wklej z powrotem katalog na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 00:43, Smooqu napisał:

Nieee. Nowy patch i od nowa będe musiał jechac do 55 lvl''a. Przy 1.3 i 1.4 mi się kasowały
levele więc teraz będzie tak samo. Arghhh...

nie....

Normalnie po zainstalowaniu Patcha 1.5 lvle nie zmieniają się,

w ogóle nawet mi sie nie chciało czytać co patch ten poprawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 01:44, Moras1990 napisał:

Dziwne, że traciłeś levele :/. Najlepiej przed zainstalowaniem patcha skopiuj sobie folder
"players" i dopiero zainstaluj. Jeżeli znikną ci stopnie to wklej z powrotem katalog
na swoje miejsce.


Ja też wiem że to dziwne ale raz mi spadlo z 55 do 20 a raz do 3 :/ Teraz sobie skopiuję a jak nie będzie działać to... ET:QW xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:51, Melchah napisał:

> osobiście z kolegą (trutututu) nie możemy znaleśc gdzie jest "wyzerowanie" lvl,
a co
> do tych ikonek, to po prsotu są inne, inaczej wyglądają, tylko tyle :)
No dobra, dobra, ale te ikonki można samemu sobie ustawić w sensie ładuję jakiś swój
mały obrazek czy mam po prostu inne do wyboru z listy wbudowanych w grę?

Parę słów co do patcha: najbardziej wkurzająca z cech patcha 1.4 czyli przekłamywanie
pingów została nieco poprawiona. "Nieco", bo chyba nie do końca. Co prawda wartości pingów
spadły, ale i tak im dalej na liście tym większy ping, ale niestety znowu nie do końca
zgodnie z prawdą. Często po wejściu na serw okazuje się, że ping jest zadziwiająco niski.
Poprawili, ale coś zgrzyta w dalszym ciągu. Do patcha 1.3 włącznie działało to zdecydowanie
lepiej.

nie da się wgrać swoich ikonek... po prostu jak zresetujesz sobie statystyki czy tam zaczniesz od początku to są wgrywane nowe, z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:40, ryczypisk napisał:

nie da się wgrać swoich ikonek... po prostu jak zresetujesz sobie statystyki czy tam
zaczniesz od początku to są wgrywane nowe, z gry

O... szkoda. To trochę lipnie. Liczyłem na możliwość załadowania swojej. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:24, Melchah napisał:

> nie da się wgrać swoich ikonek... po prostu jak zresetujesz sobie statystyki czy
tam
> zaczniesz od początku to są wgrywane nowe, z gry
O... szkoda. To trochę lipnie. Liczyłem na możliwość załadowania swojej. No trudno.

byłoby miło, ale z drugiej strony chciałoby ci się szukać 55 ikonek xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować