Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2008 o 14:42, Adamo 55 napisał:

Brawo kolektor.

Dzięki, kłaniam się nisko.

Dnia 04.02.2008 o 14:42, Adamo 55 napisał:

Z odróżnianiem swoich od wrogów nie mam problemów, ale że się prosto pod lufe pchają
to nie moja wina ;p.

No właśnie. Jak tuż przedemną wyskoczy mój koleś to automatycznie nacisnę czasem LPM :P

Dnia 04.02.2008 o 14:42, Adamo 55 napisał:

Możliwe jest baaardzo szybkie strzelanie bez bota z m14 i w dodatku celne???

Tak. Ja się nieźle posługuję tą bronią :)
ryczypisk --> żeby się rozpoznawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:48, Kerigun napisał:

Takie pytanie. Ostatnio mnie "bawię" się GLem. Czy soniczny wybuch wpływa na obszar rażenia
z tej broni ??


SB wpływa na zasięg rażenia broni wybuchowych, a GL z pewnością taką jest, więc moja odpowiedź brzmi, tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:31, LuQeMaStEr napisał:

> Takie pytanie. Ostatnio mnie "bawię" się GLem. Czy soniczny wybuch wpływa na obszar
rażenia
> z tej broni ??

SB wpływa na zasięg rażenia broni wybuchowych, a GL z pewnością taką jest, więc moja
odpowiedź brzmi, tak ;)


Powiem że GL to taka śmiesznofajna broń :D Niby fajna bo granaty na odległość ale tak tym teraz się bawię dla przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:31, ryczypisk napisał:

[GPL] to nazwa klanu z gram.pl czy po prostu tak żeby się rozpoznawać :D???


By się rozpoznawać :P [GPL] przed nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:42, Adamo 55 napisał:

Brawo kolektor.

a gdzie brawa dla mnie ;( buu ;p zartuje ;)

zapewne wiekszosc juz obnizyla detale i zwiekszyla limit fps by grac po multi...
ale zainstalowalem cod4 na innym kompie wiec znowu to robie, wiec przy okazji podaje link ;)
http://www.codjumper.pl/p13_zwiekszanie_fps_w_call_of_duty_uo.html

tu macie opisane co i jak zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:24, Adamo 55 napisał:

Fps co to? I po co obniżać detale?

jak to co to fpsy...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Frames_per_second
ang. Frames per second (FPS) [‘freımz pə ‘sekənd] - liczba klatek na sekundę - to standardowa miara prędkości wyświetlania ruchomych obrazów - takich, jak np. w telewizji (stała FPS zależna od standardu nadawania), filmach odtwarzanych na komputerze (stała FPS zależna od sposobu zakodowania filmu) czy też w grach komputerowych i innych systemach generowania grafiki w czasie rzeczywistym (zmienna FPS zależna od wydajności sprzętu).

Niska FPS powoduje u widza wrażenie "skoków" obrazu. Wysoka FPS jest dla widza nieodróżnialna od płynnego ruchu. O ile dzięki przenikaniu się ze sobą kolejnych klatek, dla filmu nagranego kamerą takie wrażenie ma miejsce przy FPS ok. 20 i wyższym, to dla obrazu złożonego z klatek zupełnie oddzielnych (np. w grach komputerowych) potrzebne jest FPS 30-60.

W wielu odtwarzaczach wideo jest podana aktualna liczba FPS i w opcjach niektórych gier jest też możliwość włączenia wyświetlania tej informacji.

no coż, duzo daja w multi. a obnizac detale by miec ich wiecej i latwiej sie gralo w MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by był to pewnie w opcjach. Tak przynajmniej jest w większości gier. A co do CoD4, to nie wiem, bo nie zwróciłem uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:34, LuQeMaStEr napisał:

Jeżeli by był to pewnie w opcjach. Tak przynajmniej jest w większości gier. A co do CoD4,
to nie wiem, bo nie zwróciłem uwagi :P

Też tak podejrzewałem, choć np. w ET nie było w opcjach i trzeba było konsolą wywoływać przez wpisanie odpowiedniej komendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś miałem jazdę. Wchodze na serwer. Wet Work. Daje do SASu i zaraz mnie przenosi do Spec :D Jakiś błąd się zrobił bo byłem nieśmiertelny. Chyba mnie przerzuciło w złym momencie i byłem ani zły ani dobry. Sam się zdziwiłem jak wpadłem na strone SASu i zacząłem zabijać wszystkich a mnie nic się nie dzieję :D Tylko czerwony ekran i jazda :D W końcu zrezygnowany stałem w miejscu a do mnie pruje z 5 kolesi :D Nie wiedziałem co jest grane. Ktoś zaczął mnie od cziterów wyzywać. Zaraz po tym wyszedłem :D PB mi nic nie zrobiło ale i tak wyszedłem. A potem inny serwer i nie wiecie jak sie cieszyłem że ginę :D Po 15 minutach grania pisze mi że CDkey jest już używany. Wkurzony restart kompa i moge grać dalej. Popołudnie pełne wrażeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym się z chęcią dowiedział, jak Bench''a uruchomić. Chcę po prostu się dowiedzieć ile FPS''ów wyciągam ;)

@ Kerigun - no to faktycznie fajny bug ;) Ja miałem kiedyś tak, że kiedy jak już serwer padał, zobaczyłem kolesia i obraz stanął. Po chwili mogłem znów się rozglądać, a koleś najwidoczniej nie. No to ja strzeliłem. Potem mnie wywaliło, a kiedy znów wszedłem na serwa to pisało, że go zabiłem. Ogólnie takie czasem schizy się zdarzają, że w pewnym momencie wyskakuje komunikat, że zabijam kogośtam, mimo, że nie podjąłem żadnej akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:55, LuQeMaStEr napisał:

Też bym się z chęcią dowiedział, jak Bench''a uruchomić. Chcę po prostu się dowiedzieć
ile FPS''ów wyciągam ;)


To nie lepiej użyć Frapsa? Gdzieś czytałem że te benchmarki "wbudowane" w grę często oszukują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałbym sprawdzić jak się ma ten wbudowany benchmark. Nie chcę się bawić w jakieś Fraps''y :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:50, Kerigun napisał:

Ale dziś miałem jazdę. Wchodze na serwer. Wet Work. Daje do SASu i zaraz mnie przenosi
do Spec :D Jakiś błąd się zrobił bo byłem nieśmiertelny. Chyba mnie przerzuciło w złym
momencie i byłem ani zły ani dobry. Sam się zdziwiłem jak wpadłem na strone SASu i zacząłem
zabijać wszystkich a mnie nic się nie dzieję :D Tylko czerwony ekran i jazda :D W końcu
zrezygnowany stałem w miejscu a do mnie pruje z 5 kolesi :D Nie wiedziałem co jest grane.
Ktoś zaczął mnie od cziterów wyzywać. Zaraz po tym wyszedłem :D PB mi nic nie zrobiło
ale i tak wyszedłem. A potem inny serwer i nie wiecie jak sie cieszyłem że ginę :D Po
15 minutach grania pisze mi że CDkey jest już używany. Wkurzony restart kompa i moge
grać dalej. Popołudnie pełne wrażeń :D

Miałem tak samo w CoD 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:55, LuQeMaStEr napisał:

Też bym się z chęcią dowiedział, jak Bench''a uruchomić. Chcę po prostu się dowiedzieć
ile FPS''ów wyciągam ;)



Włącz konsolę (tylda ~) i wpisz: /cg_drawfps 1. Ilość fps''ów widzisz w prawym górnym rogu.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:16, LuQeMaStEr napisał:

Wielkie dzięki ;)

PS : Rozumiem, że to cg to po spacji ?


/cg_drawfps 1 <----- tak jak widzisz, spacja jest tylko po ''drawfps''. Przed ''cg'' jest ukośnik - /.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:55, LuQeMaStEr napisał:

Ogólnie takie czasem schizy się zdarzają, że w pewnym
momencie wyskakuje komunikat, że zabijam kogośtam, mimo, że nie podjąłem żadnej akcji
;)


Też takie coś miałem, dosyć często na dodatek. Zwiedzam sobie mapkę, ot tak, a tu nagle +10... Co ciekawe, zawsze ''obrywa'' ten sam gracz. Dziwne, ale właściwie to nie wiem, czy obrywa i czy dostaje mi się za to po doświadczeniu, w sensie pozytywnym, naturalnie.
Strasznie irytują mnie ewidentni oszuści. I nie mówię tu o wallhackerach, bla ,bla ,bla, bo zwykle PB robi swoje. Ale gry patrzę na kolesia ze statystykami 5:25 na niekorzyść kilka partyjek z rzędu... nie byłoby nic w tym dziwnego, wszak nie każdy ma umiejętności, ale jeśli ktoś posiada 55 poziom... Mam dwóch kolegów, którzy wchodzą na serwer założony przez jednego z nich i nabijają sobie punkty ("ja Tobie 20 head''ów, potem na odwrót"). A w sieci można znaleźć program... ''konfigurujący'' konto. A dlaczego mnie to denerwuje? Bo gdy widzę, gdy jakiś gracz, który chyba spadł z kosmosu i biega z bronią, na którą ja sporo pracuję (chociaż jak na multiplayera to i tak krótko) to mnie aż nosi. Ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować