Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 11:07, mikal15 napisał:

Gwiazdor to stosunek fragów 5:1? I ludzie się zastanawiają jak to jest możliwe do wykonania?


Na x gier mi się tak udało może z 2-3 razy :D Nie jestem taki pr0 playerem jak ty ale achiva mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:53, darth 16 napisał:

Niedawno przeszedłem COD-a 4 i bardzo mi się podobał. Etap na statku urywa totalnie głowę.
I pomimo tego że cała gra jest oskryptowana jak jasna cholera, to jest świetna, intensywniejsza
niż każda inna gra z gatunku FPS.
Polecam bardzo gorąco. (Aha, jest jeszcze niemiłosiernie krótk, ale to chyba każdy wie
:P)


Oskryptowanie właśnie daję tą całą akcje i to skrypty są całą esencją CoD''ów :P Więc co tak narzekacie? Pozatym krótka,, a multi? Tam się zaczyna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:08, Adeq napisał:

Oskryptowanie właśnie daję tą całą akcje i to skrypty są całą esencją CoD''ów :P Więc
co tak narzekacie? Pozatym krótka,, a multi? Tam się zaczyna zabawa :D

Nigdy nie dogodzisz :). Ludzie to by chcieli, żeby im dać wszystko w jednym: mega wielki swiat, super AI, żeby wszystko samo się działo, gra na gracza reagowała zawsze czymś go zaskakując... Nie przesadzajmy. To nie ma symulować rzeczywistości. To jest gra akcji, a wrażenie takiej akcji jak w CoD można wywołać jedynie skryptami ściśle przewidując i kontrolując to, gdzie w danej chwili będzie gracz i jak może zareagować. Tylko tak można go przytłoczyć masą wrażeń, a nie zmuszać do szukania tych wrażeń na własną rękę.

Skrypty, skrypty, a gdyby nie skrypty to byśmy z nudów przy Crysisie ziewali, a nie łupali w CoD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:08, Adeq napisał:

Oskryptowanie właśnie daję tą całą akcje i to skrypty są całą esencją CoD''ów :P Więc
co tak narzekacie?


Więc proszę wymienić tych, który grali w CoDa a narzekali. Hę?

Dnia 06.02.2008 o 15:08, Adeq napisał:

Pozatym krótka,, a multi? Tam się zaczyna zabawa :D


Nie każdy ma połączenie z internetem. Poza tym, usprawiedliwianie gier krótkich trybem multiplayer (pomijam takie, które są na to nastawione, typu Battlefield 2 czy Unreal Tournementy) jest żałosne i po prostu śmieszne. Sam znam wiele osób, które dużo bardziej cenią dobry tryb jednoosobowy nic najlepszy wielo-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 15:17, DJ Szlafrok napisał:

Więc proszę wymienić tych, który grali w CoDa a narzekali. Hę?


Proszę bardzo na to co WYMIENIŁEM narzekał chociaż darth 16

Dnia 06.02.2008 o 15:17, DJ Szlafrok napisał:


Nie każdy ma połączenie z internetem. Poza tym, usprawiedliwianie gier krótkich trybem
multiplayer (pomijam takie, które są na to nastawione, typu Battlefield 2 czy Unreal
Tournementy) jest żałosne i po prostu śmieszne. Sam znam wiele osób, które dużo bardziej
cenią dobry tryb jednoosobowy nic najlepszy wielo-.

Ale czemu od razu żałosne? -,- Ja mówię o sobie i o swoich uwagach i odpowiadałem na posta tego który leciutko narzekał na skrypty.. Poza tym większość ludzi jednak ma neta -.- I np. prawie wszyscy (95-90%) moi znajomi mają dostęp do internetu...

@Melchach Dzięki za poparcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie, co w tym dziwnego. Skoro mi kilka razy się udało podczas normalnej gry (a nie leżenia w trawie i kampienia czy wchodzeniu w Pipelinie między rury w kanałach) zrobić nawet ponad 10:1, a wcale nie gram za dobrze, to co za problem zrobić 5:1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:00, Adeq napisał:

Ale czemu od razu żałosne? -,- Ja mówię o sobie i o swoich uwagach i odpowiadałem na
posta tego który leciutko narzekał na skrypty.. Poza tym większość ludzi jednak ma neta
-.- I np. prawie wszyscy (95-90%) moi znajomi mają dostęp do internetu...


Określenie ''żałosne'' nie dotyczyło Ciebie, tylko założenia króciutkiego trybu single, bo multi jest prześwietne.
To, że większość ludzi ma Internet nic nie znaczy. Nie każdy lubi bądź ma umiejętności, by grać z innymi graczami, więc w takim wypadku wystarczy mu single. Teraz rozumiesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie ;) chociaz niestety nie mam screena :( chyba wcisnalem print screen zamiast f12, serwer GROM, mapa Overgrown, podkladanie bomby, zrobilem achivmenta :> Gwiazdor :P 11 killi 0 deadow i bylem n1 :P ^^ w sumie cwiczylem celnosc na G3 (oraz heady strzelalem :P ), perki anty uav i glebokie uderzenie, zrezygnowalem z martwej ciszy poki co ;)

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem podzespoły Twojego komputera i chciałem się spytać, na jakich ustawieniach grasz i jak gra wygląda? Miałem zamiar kupić tę kartę graficzną, jestem ciekawy, jak się sprawuje... :)
P.S. Gratuluję zdobycia achievementa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 17:08, DJ Szlafrok napisał:


Określenie ''żałosne'' nie dotyczyło Ciebie, tylko założenia króciutkiego trybu single,
bo multi jest prześwietne.
To, że większość ludzi ma Internet nic nie znaczy. Nie każdy lubi bądź ma umiejętności,
by grać z innymi graczami, więc w takim wypadku wystarczy mu single. Teraz rozumiesz?
;-)


Oj to źle Cię zrozumiałem widać :P Ale np. do takiego Sabotażu czy TDM zbyt dużych umiejętności nie trzeba.. no chyba, że się chce być na szczycie tabelki ale tak całkowicie 4fun to nikt nie powinien narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 17:26, xbit71 napisał:

Sprawdziłem podzespoły Twojego komputera i chciałem się spytać, na jakich ustawieniach
grasz i jak gra wygląda? Miałem zamiar kupić tę kartę graficzną, jestem ciekawy, jak
się sprawuje... :)


hmm no to sprawuje sie bardzo dobrze w Singlu gralem w sumie na full detalach tylko anti aliasing wylaczylem i wszystko ladnie pieknie 0 ciecia, ale po sieci gram z obnizonymi detalami bo po prostu lepiej widac ;) Spokojnie moge polecic Ci ta karte :)

cos mi nie chce screenshotow zrobic ;p a taka dobra maapa byla wezwalem 4 razy heli :P 50 killi 13 deadow, coraz lepij mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jeden głupi czita głupi ludzie go wykorzystują... do M16, strzela się jak z M4a1... :( czyli nie pół automat tylko automat, ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:07, ryczypisk napisał:

jest jeden głupi czita głupi ludzie go wykorzystują... do M16, strzela się jak z M4a1...
:( czyli nie pół automat tylko automat, ech :(


No i co z tego że ktoś używa takiego cheatu, dużo ludzi korzysta z cheatów i mnie to nie dziwi jak ktoś gra tak aby tylko być pierwszym za wszelką cenę i używać cheatów zamiast grać FF no to ich sprawa. ;]

P.S Kurde jak mi ostatnio nie idzie w to, tak cały czas mam po tyle samo fragów co deathów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:11, trutututu napisał:

> jest jeden głupi czita głupi ludzie go wykorzystują... do M16, strzela się jak z
M4a1...
> :( czyli nie pół automat tylko automat, ech :(

No i co z tego że ktoś używa takiego cheatu, dużo ludzi korzysta z cheatów i mnie to
nie dziwi jak ktoś gra tak aby tylko być pierwszym za wszelką cenę i używać cheatów zamiast
grać FF no to ich sprawa. ;]

P.S Kurde jak mi ostatnio nie idzie w to, tak cały czas mam po tyle samo fragów co deathów

moze sam czitów używasz :D... ;)

P.S na twojego P.S''a ja mam tak samo a czasami gorzej, szczególnie na eSport.pl... 1:20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

mówie ja gram tylko FF więc cheatów nawet mi się nie chce używać, a z resztą mnie znasz że kody to tylko w singlu ;]

P.S na twojego P.S ;] Dlatego ja już nie gram na eSports.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:15, trutututu napisał:

/.../

mówie ja gram tylko FF więc cheatów nawet mi się nie chce używać, a z resztą mnie znasz
że kody to tylko w singlu ;]

P.S na twojego P.S ;] Dlatego ja już nie gram na eSports.pl

i tak uważam ze używanie cheatów czy nawet kodów (co tam że FEAR) jest beznadziejne... ale trudno :)... są jakieś fajne bugi, lub tricki w Call''u????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:20, ryczypisk napisał:

> /.../
>
> mówie ja gram tylko FF więc cheatów nawet mi się nie chce używać, a z resztą mnie
znasz
> że kody to tylko w singlu ;]
>
> P.S na twojego P.S ;] Dlatego ja już nie gram na eSports.pl
i tak uważam ze używanie cheatów czy nawet kodów (co tam że FEAR) jest beznadziejne...
ale trudno :)... są jakieś fajne bugi, lub tricki w Call''u????????????

tak, weź skorpiona+tłumik, idź i pobaw się w snajpera :P
serio to działa,celność ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem, że troche nie na temat, ale mój kumpel (15 lat) nie może przejść CoD4 nawet na najłatwiejszym poziomie trudności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh testowalem rozne serwy dzis, na jednym mnie wyrzucono, za rzekomy bunnyhoping, ze skakalem by uniknac kul, a skoczylem moze z 2 razy. Naprawde niektorzy to idioci... heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować