Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 20:19, bodzio152 napisał:

Siema wiem, że troche nie na temat, ale mój kumpel (15 lat) nie może przejść CoD4 nawet
na najłatwiejszym poziomie trudności. ;)


Yyyy... ale tak naprawde to co chcesz przez to powiedzieć? I tak w ogóle to twój kolega nie powinien w to grać, bo to gra od 16 lat... ta i mówi to ktoś kto ma jeszcze mniej ;]

Do wszystkich - ale bym chciał zobaczyć tamten trick/bug ze scorpionem, ale zapomniałem że nie mam tłumika :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sam się przyznałeś :P, ale co tam kto na to zwraca mam na myśli Pegi jak ktoś tego świadomy w co gra i odróżnia wirtualne od realnego to czemu nie może grać? Tym bardziej CoD4 aż tak brutalne nie jest normalna strzelana i padające trupy nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:48, Carl92 napisał:

Przynajmniej sam się przyznałeś :P, ale co tam kto na to zwraca mam na myśli Pegi jak
ktoś tego świadomy w co gra i odróżnia wirtualne od realnego to czemu nie może grać?
Tym bardziej CoD4 aż tak brutalne nie jest normalna strzelana i padające trupy nic specjalnego.



No CoD 4 nie jest tak znowu brutalne, nie to co GoW na włączonej brutalności (ale ja sobie wyłączyłem). No właśnie ale kto zwraca uwagę na PEGI, chyba nikt (no poza mną). Najbrutalniejsze w całym CoDie 4 to chyba są heady, ta krew rozpryskująca się na ścianie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 19:44, Tokix napisał:

tak, weź skorpiona+tłumik, idź i pobaw się w snajpera :P
serio to działa,celność ma ...


Fajnie, szkoda tylko żę Scorpion to takie G, że szkoda gadać: nawet z perkiem do dmg można wystrzelić cały magazynek a koleś będzie jeszcze żył. No i jeszcze tak szybko to wypluwa te kule ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:54, Outlander-pro napisał:


> tak, weź skorpiona+tłumik, idź i pobaw się w snajpera :P
> serio to działa,celność ma ...

Fajnie, szkoda tylko żę Scorpion to takie G, że szkoda gadać: nawet z perkiem do dmg
można wystrzelić cały magazynek a koleś będzie jeszcze żył. No i jeszcze tak szybko to
wypluwa te kule ...

nie zaprzeczam, poprostu dałem mu przykład buga, a Skorpiona nie tykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:54, Outlander-pro napisał:


> tak, weź skorpiona+tłumik, idź i pobaw się w snajpera :P
> serio to działa,celność ma ...

Fajnie, szkoda tylko żę Scorpion to takie G, że szkoda gadać: nawet z perkiem do dmg
można wystrzelić cały magazynek a koleś będzie jeszcze żył. No i jeszcze tak szybko to
wypluwa te kule ...


Eee tam :P Kilka razy Cię ze skorpionka ustrzeliłem ;> Ale i tak fajniej się gra z Uzi z tłumikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 08:45, Adeq napisał:

Eee tam :P Kilka razy Cię ze skorpionka ustrzeliłem ;> Ale i tak fajniej się gra z
Uzi z tłumikiem :)

Z karabinów maszynowych moim zdaniem najlepsze jest MP5 :P Uzi też niezłe, ale straszny odrzut ma. Uwielbiam grać zestawem Snajperka + MP5 z tłumikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:09, kolektor napisał:

> Eee tam :P Kilka razy Cię ze skorpionka ustrzeliłem ;> Ale i tak fajniej się
gra z
> Uzi z tłumikiem :)
Z karabinów maszynowych moim zdaniem najlepsze jest MP5 :P Uzi też niezłe, ale straszny
odrzut ma. Uwielbiam grać zestawem Snajperka + MP5 z tłumikiem.


Moim faworytem jest wczoraj odkryte Aku ^^ Tylko trzeba wziac Pewne Celowanie i się chodzi i wymiata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:36, Adeq napisał:

Moim faworytem jest wczoraj odkryte Aku ^^ Tylko trzeba wziac Pewne Celowanie i się chodzi
i wymiata :P

Ja też mam w jednym z zestawów Aku, ale średnie jest moim zdaniem. Chcę sobie po prostu wyzwania porobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:46, kolektor napisał:

> Moim faworytem jest wczoraj odkryte Aku ^^ Tylko trzeba wziac Pewne Celowanie i
się chodzi
> i wymiata :P
Ja też mam w jednym z zestawów Aku, ale średnie jest moim zdaniem. Chcę sobie po prostu
wyzwania porobić :D


Ale z czym chodzisz do tego Aku? Ja mam moc obalającą i pewne celowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:36, Adeq napisał:

Moim faworytem jest wczoraj odkryte Aku ^^ Tylko trzeba wziac Pewne Celowanie i się chodzi
i wymiata :P

ja do obojetnie jaki serwer i jaka bron mam zestaw anty uav i glebokie uderzenie :) z AK47 rowniez. Pewne celowanie jest raczej dla tych drugich karabinow maszynowych jak mp5 p90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:46, kolektor napisał:

> Moim faworytem jest wczoraj odkryte Aku ^^ Tylko trzeba wziac Pewne Celowanie i
się chodzi
> i wymiata :P
Ja też mam w jednym z zestawów Aku, ale średnie jest moim zdaniem. Chcę sobie po prostu
wyzwania porobić :D


Ten co tak na mnie narzeka :P

Arondoion - pewne celowanie się przydaje gdy ma się ACOG''a bo na bliski dystans nie trafisz tym nikogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:41, Kerigun napisał:

Arondoion - pewne celowanie się przydaje gdy ma się ACOG''a bo na bliski dystans nie
trafisz tym nikogo :D


moze i tak, ale eni korzystam z tego, bardziej mi przeszkadza niz pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło..
To pomysł wstępny, jak przypadnie wam do gustu, to sie go rozwinie : co wy na to by zagrać turniej gramowy w CoDa4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 19:48, Cmq napisał:

Delegaci i wyżej vs. Brygadziści i niżej? :P


Moderatorzy vs rządna krwi reszta. To by było coś. A tak serio to raczej ciężko będzie to zorganizować :P Trzeba by pomyśleć. Aha myślał ktoś o gramowym klanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:18, Kerigun napisał:

> Delegaci i wyżej vs. Brygadziści i niżej? :P

Moderatorzy vs rządna krwi reszta. To by było coś. A tak serio to raczej ciężko będzie
to zorganizować :P Trzeba by pomyśleć. Aha myślał ktoś o gramowym klanie ??


Był temat o gramowym klanie ale wszyscy mówili że by to nie wypaliło, ale to jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to by nie wypaliło. Gramowy klan? Wiesz co, sprawdź sobie na gramsajcie ile osób gra w CoDa4 po sieci. 150? Postawisz serwer na tyle osób i ustalisz godzinę treningów pasującą wszystkim? Zorganizujesz sensowny mecz klanowy? :D Gram z kilkoma osobami poznanymi na gramie i to chyba wystarczy (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować