Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 20:38, mikal15 napisał:

Bo to by nie wypaliło. Gramowy klan? Wiesz co, sprawdź sobie na gramsajcie ile osób gra
w CoDa4 po sieci. 150? Postawisz serwer na tyle osób i ustalisz godzinę treningów pasującą
wszystkim? Zorganizujesz sensowny mecz klanowy? :D Gram z kilkoma osobami poznanymi na
gramie i to chyba wystarczy (przynajmniej dla mnie).


mówie że pomysł dobry, a nie że można by zrobić, nie no ale rzeczywiście to trochę by było głupi jak 150 osób ale i tak wątpię aby wszyscy się "pozapisywal"i,ale i tka by było duuuuużo osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm..w klanie mamy serwer wiec problemu z meczem nie bedzie co do turnieju gramowego.. To wtedy jak ktoś się pisze niech da znać w poście lub u mnie na sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto by niby tej selekcji miał dokonywać.
A to już inna sprawa, bo myślę, że nie tylko ty, ale nawet większość gra w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:38, mikal15 napisał:

Bo to by nie wypaliło. Gramowy klan? Wiesz co, sprawdź sobie na gramsajcie ile osób gra
w CoDa4 po sieci. 150? Postawisz serwer na tyle osób i ustalisz godzinę treningów pasującą
wszystkim? Zorganizujesz sensowny mecz klanowy? :D Gram z kilkoma osobami poznanymi na
gramie i to chyba wystarczy (przynajmniej dla mnie).


150 osób gra ale nie wszyscy by chcieli grać w klanie. BTW piszcze na jakich serwach gracie bo fajniej jest grać ze znajomkiem. Fajnie się grało z kolektorem, on snajper a ja spec co mu dupsko chronił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechała paczka z Call of Duty 4, gdy włączyłem od razu się w niej zakochałem. A gdy później włączyłem tryb Mulitplayer to Guild Wars''a odłożyłem na półkę. Ale potrzebowałbym szybszego neta, bo z obecnym mam ogromny ping, ale da się pograć. Aha takie pytanie do CoD''a 4 nie dodali wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja paczkę z grą dostałem 4 dni temu i już grę przeszedłem ale jest super zarąbista POLECAM!!!! tylko ja przeszłem ją w Osiem godzin... Myślałem że dłużej będę grał i będzie misji dużo no było misji dużo ale bardzo szybko ją przeszłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:20, HEB napisał:

Ja paczkę z grą dostałem 4 dni temu i już grę przeszedłem ale jest super zarąbista POLECAM!!!!
tylko ja przeszłem ją w Osiem godzin... Myślałem że dłużej będę grał i będzie misji dużo
no było misji dużo ale bardzo szybko ją przeszłem :-)

Ja przeszedłem w 6 godzin :P Gra single jest super, ale multi jeszcze lepsza. Spróbuj zagrać, zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 07:27, PAPISHON napisał:

Ja mogli dodać wPLN, skoro grę wydał w Polsce Lem?

Ah, dzięki nie wiedziałem.

Dnia 08.02.2008 o 07:27, PAPISHON napisał:

Gratuluje zakupu :)

Dziękuje bardzo ;D.
I jeszcze jedno pytanie, im ktoś ma wyższy stopień i ma więcej doświadczenie to tym trudniej go zabić? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest perk który dodaje trochę więcej życia naszemu wojakowi i tyle.

Adam 55. Taaa bo wszyscy od razu muszą być pr0. Nie chce Cie urazić, ale wypowiadasz się jak dzieciak. Nie trzeba od razu kogoś od noobów wyzywać, bo nie umie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w tym temacie cały czas trzeba wałkować formułkę "nooba". Słowo noob wzięło się od słowa newbie - początkujący, nieznający zasad danej gry użytkownik sieci, często sprawiający kłopoty innym. Jeżeli mnie przekonasz, że koleś, który ma 55 level i gra kilka dni ( tych "growych" dni ) jest noobem, to szacun. Nie każdy kto ma staty słabsze od Ciebie jest rzeczonym noobem. Po prostu niektórzy ludzie nie mają tego wewnętrznego talentu, ale mimo to gra sprawia im przyjemność. A jeszcze co do statów. Imo dla nich się nie gra. Przynajmniej nie powinno. Przecież nie da się być dobrym we wszystkim, czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:48, ryczypisk napisał:

ostatnio odblokowałem g36c... jestem szczerze muówiąc rozczarowany :(... wcale nie jest
takie dobre jak sobie myślałem :(...


Mi się z nim dobrze gra, chociaż wolę m4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:14, LuQeMaStEr napisał:

A jeszcze co do statów. Imo dla nich
się nie gra. Przynajmniej nie powinno. Przecież nie da się być dobrym we wszystkim, czyż
nie ?


Owszem, powinno. To nie jest gra, która ''nigdy się nie znudzi''. Po prostu trzeba szukać motywacji, a statystyki, a konkretnie uczciwe ich podbijanie jest znakomitym dopingiem. Jeszcze lepszym jest broń. Mówię to na własnym przykładzie, bo sam czekam. Obecnie gram nieźle, ale świadomość, że im lepiej to robię, tym szybciej zdobędę upragnione G36C - i to jest świetne. Wiem, że 55 poziom przede mną i wiem, że z pewnością cel osiągnięcia tego levela sobie postawię. Kiedy? Nie wiem. A i teraz gra sprawia mi olbrzymią przyjemność więc nie sądzę, abym ją szybko porzucił.
Co do ostatniego zdania - oczywiście, ale grasz po to, aby być w tym coraz lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:50, uchal napisał:

> ostatnio odblokowałem g36c... jestem szczerze muówiąc rozczarowany :(... wcale nie
jest
> takie dobre jak sobie myślałem :(...

Mi się z nim dobrze gra, chociaż wolę m4

nie mówie że jest złe... ale nie jest najlepsze... gdybym miał wybierać m16 / g36c... M16... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie G36 to najlepsza broń. Cholernie celna, pomimo niewielkich zadawanych obrażeń bardzo zabójcza, gdyż odrzut jest dość niewielki. Trzeba się po prostu w dziadostwo wprawić, kwestia czasu. ;) A to, że na hardcore zabija po jednym wciśnięciu klawisza myszki jest już absolutnie niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 17:44, Cmq napisał:

A według mnie G36 to najlepsza broń. Cholernie celna, pomimo niewielkich zadawanych obrażeń
bardzo zabójcza, gdyż odrzut jest dość niewielki. Trzeba się po prostu w dziadostwo wprawić,
kwestia czasu. ;) A to, że na hardcore zabija po jednym wciśnięciu klawisza myszki jest
już absolutnie niesamowite.

Dla mnie najlepsza broń to Barret i P90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować