Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Hmmmm....ja mam znowu pytanie, może głupie, może nie xD. Da się jakoś zmniejszyć ping? (oprócz założenia nowego szybszego neta). Bo trochę mnie to wkurza, da się pograć, ale czasami jak mną rzuca to mam ochote opluć monitor xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:19, loytartoreto napisał:

Hmmmm....ja mam znowu pytanie, może głupie, może nie xD. Da się jakoś zmniejszyć ping?
(oprócz założenia nowego szybszego neta). Bo trochę mnie to wkurza, da się pograć, ale
czasami jak mną rzuca to mam ochote opluć monitor xP.


Wyłącz programy działających w tle: gg, emule, przeglądarka, winamp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze dzisiaj, ale boje się wyłączyć programu antywirusowego, ale cóż trzeba zaryzykować ;D.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:26, loytartoreto napisał:

Sprawdze dzisiaj, ale boje się wyłączyć programu antywirusowego, ale cóż trzeba zaryzykować
;D.
Dzięki.

Antwyirusa zostaw,
Poszukaj tutaj
http://www.google.com/search?q=jak+zmniejszy%C4%87+ping+w+cod+4&rls=com.micro soft:*:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7ADBS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowiąc noob, że żal mam na myśli gości którzy gdy walnę parę headow mnie od chaterow wyzywają bo sami nie mogą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:32, loytartoreto napisał:

Dzięki się poszuka, a Xfire też wyłączyć?

Nie, xFire akurat nie obciąża netu (chyba, że akurat coś ściąga - aktualizację na przykład, ale to można ustawić w opcjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:05, loytartoreto napisał:

Kurde coś nie poszło chyba ;/. A nowy patch by coś zmienił?

Inaczej już pingu nie zmienisz. Patch to inna sprawa ;) (zresztą powinieneś mieć 1.5). Pozostaje tylko zmienić net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozostaje tylko zmienić net.
W okolicach BN, inaczej będę musiał płacić za zerwanie umowy. Ale jeszcze coś pokombinuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale na edycje już za późno. Ostatnie pytanie czy defragmentacja, oczyszczanie dysku itp. zmniejszy ping? Czy w ogóle nieopłaca się tego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:28, loytartoreto napisał:

Sorry za post pod postem, ale na edycje już za późno. Ostatnie pytanie czy defragmentacja,
oczyszczanie dysku itp. zmniejszy ping? Czy w ogóle nieopłaca się tego robić?

Sprawdź czy nie masz trojanów i wirusów. Czasami net może być tymi "brudami" spowolniony. No i oczyścić możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, jak nie zmniejsze tego pingu to w miare normalnie będę mógł pograc tylko po północy.
@LuQeMaStEr
Gratuluję, ja na razie 7 lvl, ale spoczko ucze się ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:44, LuQeMaStEr napisał:

Wreszcie dobiłem do tego 55 lvl. ;) Jak myślicie - dobry "czas" ?


Hmm, trochę dużo, prawie dwa dni. Ja wbiłem jak miałem na liczniku ~1 dzień 3 godziny. Ale statsy ładne ;] Ale tak to jest jak sięna HC gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, ok. Może to jest dobra motywacja, ale dla niektórych, sensem gry są tylko i wyłącznie staty. Oni posuną się do wszystkiego ( czytaj : cheatowanie ). Czy jak widzisz kolesia, który ma 1 level, wszystkie bronie na złoto i w dodatku czituje, to przyjemnie Ci się z nim gra ? Jeśli tak, to ok. Każdy przecież ma swoje zdanie ... Dlatego uważam, że granie tylko dla statów, psuje grę wszystkim dookoła, a także podświadomie, temu statsiarzowi.


@ Outlander-pro :

Dnia 08.02.2008 o 15:55, DJ Szlafrok napisał:

Hmm, trochę dużo, prawie dwa dni.


Wiem, wiem - ostatnio nie miałem zbytnio czasu na grę. Starałem się w miarę możliwości grać te 2h ;)

Dnia 08.02.2008 o 15:55, DJ Szlafrok napisał:

Ja wbiłem jak miałem na liczniku ~1 dzień 3 godziny.


Ładnie, ładnie ...

Dnia 08.02.2008 o 15:55, DJ Szlafrok napisał:

Ale statsy ładne ;] Ale tak to jest jak sięna HC gra.


Ale jak to ? Mówisz o sobie czy o mnie ? Jeśli chodzi o mnie, to ja na HC nie gram ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CFos Speed sciagnij, to dobitnie zmniejsza ping w grach, gdy masz dosc wolnego neta. Przy szybszym juz nie ma tej roznicy, ale na 256 mialem bez CFosa 110, a z 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować