Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 13:09, Nadrill napisał:

Cześć. Mam pytanie. Dostałem kasę i zastanawiam się, czy nie kupić COD4. Nigdy nie grałem
w gry z tej serii, więc nie jestem pewien tego wyboru. Smuci mnie fakt, że gra jest podobno
krótka, a nie chcę wydawać 85 zł na parę godzinek. Wiem, że jest fajny multi, tylko czy
wciąga?

Może i jest krótka, ale co z tego przecież kampanie można przejść po 5 razy :D. Co do multi! Tu nie ma wątpliwości jeden z najlepszych multi FPS. Czasami grywalnością się lepiej gra niż w Cs''ie jednym słowem multi jest genialne.
I spokojnie możesz zacząć przygodę z CoD. Nie kontynuuje fabularnie lecz tylko serie;]
Zresztą muszę powrócić do grania w Multi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:19, Carl92 napisał:

> Cześć. Mam pytanie. Dostałem kasę i zastanawiam się, czy nie kupić COD4. Nigdy nie
grałem
> w gry z tej serii, więc nie jestem pewien tego wyboru. Smuci mnie fakt, że gra jest
podobno
> krótka, a nie chcę wydawać 85 zł na parę godzinek. Wiem, że jest fajny multi, tylko
czy
> wciąga?
Może i jest krótka, ale co z tego przecież kampanie można przejść po 5 razy :D. Co do
multi! Tu nie ma wątpliwości jeden z najlepszych multi FPS. Czasami grywalnością się
lepiej gra niż w Cs''ie jednym słowem multi jest genialne.
I spokojnie możesz zacząć przygodę z CoD. Nie kontynuuje fabularnie lecz tylko serie;]

Zresztą muszę powrócić do grania w Multi:P


To fajnie. Może wezmę, ale też się zastanawiam nad Crysisem... ale nie działa mi w 60 fpsach na high(mam ledwo 25 na low ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie daruj granie w takich fps''ach to żadna przyjemność tym bardziej na takiej grafie, ale na low tez nieźle wygląda. O CoD4 sie nie martw mi na full detalach śmigał :P Oczywiście kilka bajerków wyłączyłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy cod4 jest grą dłuższą od crysisa?? Bo zamierzam ją nabyć ponoć spoko giera z niej....
...ale jeśli po 8 godzinach mam ją ukończyć to ja podziękuje, kupie sobie nowe buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Single Player jest bardzo króciutka, ale można ją zrobić w kilku poziomach trudności. Ale za to Call of Duty 4 ma wspaniały tryb Multi i dlatego trybu własnie warto kupić tę gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:41, loytartoreto napisał:

Gra Single Player jest bardzo króciutka, ale można ją zrobić w kilku poziomach trudności.
Ale za to Call of Duty 4 ma wspaniały tryb Multi i dlatego trybu własnie warto kupić
tę gre.



To dlaczego nie kupiłem tej gry jeszcze ?? No nic tak jest że trzeba się wszystkiego wyrzec byle dostać PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:41, loytartoreto napisał:

Gra Single Player jest bardzo króciutka, ale można ją zrobić w kilku poziomach trudności.
Ale za to Call of Duty 4 ma wspaniały tryb Multi i dlatego trybu własnie warto kupić
tę gre.



Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem dzięki za radę rozważę zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:30, Carl92 napisał:

To sobie daruj granie w takich fps''ach to żadna przyjemność tym bardziej na takiej grafie,
ale na low tez nieźle wygląda. O CoD4 sie nie martw mi na full detalach śmigał :P Oczywiście
kilka bajerków wyłączyłem :]


No, mi też na full detalach demko COD4 śmiga. Przeszedłem parę razy. :] Co prawda nie dlatego, że jest boskie, ale gra się nawet nieźle.

Nudzi mi się teraz i chcę kupić grę, w którą będę grał dłuuugo(myślę o multi). Nie chcę jej po tygodniu odłożyć na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, przed chwilą wbiłem się na serwer 20/20 normal, żeby powspominać swoje początki.:P Jednak po chwili zrozumiałem, że nie umiem już na takich grać, więc chciałem pograć sobie na hardcore. Klikam "dołącz do gry" i nie wyświetla mi serwerów (żadnych). O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierując się opiniami graczy na temat karabinu wyborowego M40A3 postanowiłem go wypróbować... a to dlatego, że mój ukochany Dragunov nie jest taki fajny jakbym chciał, tak samo z Barettem i R700. O ile Barettem, Dragunovem czy R700 (M21 gralem tylko na początku gry, teraz nie gram... jakiś słaby damage ma) to M40A3 trafiam o wiele częsciej i nie ma problemów z tym, że jak kogoś mam dokładnie na muszce nie trafiam. Ta snajpa to chyba najlepsza snajperka w grze, żadna jej nie dorówna... dzisiaj stwierdziłem, że Barett jest przereklamowany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barett tylko dobrze się wymawia i szpanersko wygląda :). Nie dość, że M40A3 jest najlepsza jeśli idzie o niemal wszystkie cechy broni za wyjątkiem szybkości (bo przeładowanie jednak trwa) to niemal od razu jest dostępna. Nic tylko korzystać.

Podejrzewam, że Barett i Dragunov cieszą się takim powodzeniem ze względu na szybkostrzelność. Niektórzy próbują stare przyzwyczajenia z używania automatów zaszczepiać przy snajperkach (czasem nawet na serwerze snipe only słychać bach-bach-bach jeden po drugim; M40A3 czy R700 dość rzadko się widuje, bo takie "serie" nie wchodzą w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja właśnie cały czas staram się piąć w górę z lvl żeby odkryć Berettę, bo tak cały czas też grałem Dragunovem.

No ja też chyba wyprobuję M40A3

Ale mam pytanie.

Jaka jest najlepsza szturmowa w grze? Czy mam się piąć w górę po MP44??

Czy może wy odkryliście z czym sie najlepiej gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:46, Meykan napisał:

No a ja właśnie cały czas staram się piąć w górę z lvl żeby odkryć Berettę, bo tak cały
czas też grałem Dragunovem.


Berettę, to masz od początku, taki pistolet, co ma dużo naboi, a jeśli chodzi ci o snajpę to to jest Baret.

A co do M40A3 to wg mnie najlepsza snajpa

Outlander-Pro - o ja chce taki illcam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berette to Ty już masz odkrytą, bo to zwykły pistolet. Ale wiem o co Ci chodziło :)

Ja też na poczatku strasznie chciałem Baretta, ale mówie Ci po dłuższej chwili spędzonej na grze z tą bronią zobaczysz, że jest mocno przereklamowana.

Outlander-pro
Konsolowcy już tego patcha dostali, w tym są jakieś nowe bronie i ten nowy kill cam. Oby tylko w patchu na PC było coś takiego ^^ Tylko mam nadzieje, że przez ten zabieg mi FPS`y nie spadną, bo i tak mam mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:46, Meykan napisał:

Jaka jest najlepsza szturmowa w grze? Czy mam się piąć w górę po MP44??


Wiesz, każdy ma inną ulubioną broń. Ja na Normalu najbardziej lubię grać z AK-47, a na HC, moim zdaniem, nie ma broni lepszej niż M14. A co do MP44 - ta broń nie jest zbyt dobra. Ma duży odrzut i niską szybkostrzelność.

Dnia 06.03.2008 o 16:46, Meykan napisał:

Czy może wy odkryliście z czym sie najlepiej gra?


j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:56, PAPISHON napisał:

Berette to Ty już masz odkrytą, bo to zwykły pistolet. Ale wiem o co Ci chodziło :)

Ja też na poczatku strasznie chciałem Baretta, ale mówie Ci po dłuższej chwili spędzonej
na grze z tą bronią zobaczysz, że jest mocno przereklamowana.

Outlander-pro
Konsolowcy już tego patcha dostali, w tym są jakieś nowe bronie i ten nowy kill cam.
Oby tylko w patchu na PC było coś takiego ^^ Tylko mam nadzieje, że przez ten zabieg
mi FPS`y nie spadną, bo i tak mam mało.


Nowe bronie? Mmmm Mam nadzieje że jakieś fajne, może będzie to czego mi zabrakło czyli, tamtej snajperki, co już się z kimś kł... wymieniałem swoimi opiniami, albo taki karabin.. tylkojak on się nazywał, kurde skleroza nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
słyszałem że na tym forum było cośjak założyć serwer w call of duyt 4 ktury dzała na necie
ma problem nie wiem na której stronie (nie moge znaleźć) mógł by ktoś podać mi strone
z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Twoje "AVP" to w CoD 4 jest ta broń pod nazwą M40A3 i tak jak w CS`ie sie ona najlepszą snajpą.
Co nowego ja bym chciał zobaczyć w CoD? Chyba nic, bo broń dostępna w grze mi pasi... Wiem co chciałbym zobaczyć! Nową wersje mapy Carentan pod CoD 4 (wcześniej te mapy były w CoD, CoDUO i CoD2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować