Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 17:44, dawid3294443 napisał:

Ja mam pytanie głupie. Czy może jest jakiś sposób na zmniejszenie pingu?? Bo mam Internet
256kb/s a to troche malo.

wyłącz gg i wszytkie programy co zużywają neta XD inaczej nie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się to komuś przydać:
Przy internecie 1mbps (teoretycznym) mój zwyczajowy ping - 80 - może zostać wzbogacony o:
- 100 - używając TeamSpeakak
- 10 - GG w tle
- 60 - Firefox w tle.

Łatwo sobie to podzielić odpowiednio przy niższych przepustowościach. Z reguły gram tylko z włączonym TSem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 18:03, Sephirath napisał:

Może się to komuś przydać:
Przy internecie 1mbps (teoretycznym) mój zwyczajowy ping - 80 - może zostać wzbogacony
o:
- 100 - używając TeamSpeakak
- 10 - GG w tle
- 60 - Firefox w tle.


Dziwne ...
Ja mam 1mbps i zwykle mam ping koło 40 i jeśli włączę TS''a, GG i (w moim przypadku) Operę, ping mi się w ogóle nie zmienia, a zazwyczaj gram właśnie z TS''em, z GG w tle, jeszcze z Xfire i np gram.pl w Operze i ping mi się w ogóle nie zmienia jakbym grał bez ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 18:49, Outlander-pro napisał:

Dziwne ...
Ja mam 1mbps i zwykle mam ping koło 40 i jeśli włączę TS''a, GG i (w moim przypadku)
Operę, ping mi się w ogóle nie zmienia, a zazwyczaj gram właśnie z TS''em, z GG w tle,
jeszcze z Xfire i np gram.pl w Operze i ping mi się w ogóle nie zmienia jakbym grał bez
^^


Dziwne bo tez mam 1 mb/s i jak gram tylko z gg mam pink 70-80 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gram sobie spokojnie, na byle jakim serwie i jak mi tu takie cioty wyskoczą że mi się ich żal robi, drużynowo oni w ogóle grać nie potrafili, jeszczze wszyscy tak blokowali wszystko, np. ja uciekam (a właściwie to chciałem uciec) po schodach, a tu jakiś łom mi siedzi i strzela do nie wiadomo czego, nawet się nie posunął, a blokował, tak dziwnie te schody że ni to w lewo ni to w prawo, ni go przeskoczyć, albo jak mi sie trafiła taka ciota co siedziała sobie za jakimiś koszykami strzelała jak ktoś wyszedł, z M60, normalnie żal mi takich ludzi, szkoda że nie rozumieli po polsku, bo ich troche powyzywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 18:49, Outlander-pro napisał:

Dziwne ...
Ja mam 1mbps i zwykle mam ping koło 40 i jeśli włączę TS''a, GG i (w moim przypadku)
Operę, ping mi się w ogóle nie zmienia, a zazwyczaj gram właśnie z TS''em, z GG w tle,
jeszcze z Xfire i np gram.pl w Operze i ping mi się w ogóle nie zmienia jakbym grał bez
^^


Xfire pingu nie tyka z tego co wiem, u mnie FF oznacza działający IRC i kilka zawieszonych okien (czyli zwyczajowo, jakbym trzymał pustą to po co w ogóle?), GG to tam popierdółki, acz używam konnekta, ten jednak lubi troszkę possać transferu nawet na pustym przebiegu :P

TS zaś mi cholernie muli, to jest problem, bo powoli się oduczyłem grać "bez" :D

U mnie jest też taki problem, że mam sieć routerem podzieloną na dwa kablem, kolejne dwa radiem i radiem PS3. Odrobinkę to przeszkadza w przepustowości :P

Kurde, niby temat o grze a brzmimy jak jacyś serwisanci czy coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 18:03, Sephirath napisał:

Może się to komuś przydać:
Przy internecie 1mbps (teoretycznym) mój zwyczajowy ping - 80 - może zostać wzbogacony
o:
- 100 - używając TeamSpeakak

TS nie dodaje pingu... uzywam i wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:53, Outlander-pro napisał:

No, już niedługo możemy spodziewać się nowego patcha !
Smakowicie zapowiada się nowy killcam, wygląda naprawdę świetnie :D
http://cybersport.pl/?news:2634


Killcam jest rzeczywiście przekozacki, ale mnie bardziej interesuje punkt ''Ulepszona snajperka''. Jeśli mam to podpinać pod wszystkie karabiny snajperskie, to jest choć mały cień szansy na grę nimi niczym w CoD2. Bo, niestety, snajperki w czwórce znacznie straciły na wartości...

A jeśli chodzi o przereklamowanie Barreta - tak czy inaczej używam tej broni. Ma wręcz makabrycznego kopa (chociaż dla broni tego typu aż tak wielkiego znaczenia to nie ma) i ten potężny efekt wystrzału... I choćby dlatego poświęciłem jej slocik. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten click - kam będzie słaby, bo jak będziesz leciał np. za granatem to nie będziesz wiedział co się przez chwilę dzieje u twojej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:48, Xanas napisał:

Jak dla mnie ten click - kam będzie słaby, bo jak będziesz leciał np. za granatem to
nie będziesz wiedział co się przez chwilę dzieje u twojej postaci

Tyle że kill cam pokazuje jak się zginęło. Czyli to nie będzie twój granat, lecz granat twego zabójcy, który kill cam''a nie może zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie killcamy to zdrajcy są, zawsze jak chcę pokończyć wyzwania snajperem to szukam serva bez takowego - no przecież kampy się dezaktualizują :P Z kolei sam już nie raz napuściłem nalot "na czuja" bo na killcamie kogoś wyczaiłem. A potem +200 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:36, DanekZiom napisał:

Nie jestem doświadczonym graczem. Cały czas teraz wygrywam mecze z dużą przewagą. Gram
już 5d 18h. Nadal myślisz, że jestem niedoświadczonym graczem? Niektóży są niedoświadczeni,
może ty jesteś niedoświadczony, ale ja jestem.

Nie rób z siebie błazna. 5 dni to ok. 120 godzin. Ja gram 2x dłużej. To że jesteś pierwszy w "timie" o niczym nieświadczy. Na publicu grają różni gracze, spora część to n00bki. Tym bardziej jak grasz w sztabie czy tdm. Zagraj sobie 5 vs 5 na S&D i zobaczymy czy taki Pr0 player z ciebie.
Sephirath ---> a pozatym killcam wydaje mi się że bardzo często kłamie. Odnośnie czasu i ustawienia. Może chodzi o PING, nie wiem. Ale wiem że nie jest wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 21:32, Nadrill napisał:

Ile kosztuje dokładnie COD4 w Empiku? I czy taka cena jest w każdym salonie?

empik.com, enjoy yourself.

Podrzucam pomysł zamówienia CoDa4 w empiku przez internet z wyborem odbioru osobistego w konkretnym salonie - idziesz jak normalnie a płacisz tam 3 czy 5 złotych mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:36, DJ Szlafrok napisał:

> No, już niedługo możemy spodziewać się nowego patcha !
> Smakowicie zapowiada się nowy killcam, wygląda naprawdę świetnie :D
> http://cybersport.pl/?news:2634

Killcam jest rzeczywiście przekozacki, ale mnie bardziej interesuje punkt ''Ulepszona
snajperka
''. Jeśli mam to podpinać pod wszystkie karabiny snajperskie, to jest choć
mały cień szansy na grę nimi niczym w CoD2. Bo, niestety, snajperki w czwórce znacznie
straciły na wartości...


Tak, ale jak zwykle Xboxowi gracze dostali do tego jeszcze nowe bronie... ;/ A my PC''towcy jak zwykle jesteśmy z tyłu... do tego opóźniony patch w stosunku z konsolowcami.

Dnia 06.03.2008 o 19:36, DJ Szlafrok napisał:

A jeśli chodzi o przereklamowanie Barreta - tak czy inaczej używam tej broni. Ma wręcz
makabrycznego kopa (chociaż dla broni tego typu aż tak wielkiego znaczenia to nie ma)
i ten potężny efekt wystrzału... I choćby dlatego poświęciłem jej slocik. ;-)


Ja tak ogólnie to sobie porobiłem kamuflaże do snajperek i wiadomo przyszła kolej na Barretta i gram nią tylko dla tego dźwięku wystrzału ;P

P.S. Ciągle mnie ten PAM wkurza ;/ Nie wiem czym, ale po prostu mnie wkurza :| Macie też coś takiego?
P.S.2 Ostatnio oglądałem trochę tryb starej szkoły i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony xP Chcę coś takiego na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:03, Sephirath napisał:

> Ile kosztuje dokładnie COD4 w Empiku? I czy taka cena jest w każdym salonie?
empik.com, enjoy yourself.

Podrzucam pomysł zamówienia CoDa4 w empiku przez internet z wyborem odbioru osobistego
w konkretnym salonie - idziesz jak normalnie a płacisz tam 3 czy 5 złotych mniej ;)


Tia. Ostatnio zamawiałem Guild Wars przez empik.com. Czekałem 6 dni, przy czym gra była w pobliskim salonie. Zapłaciłem AŻ O 10 zł mniej. Wow.

Pytanie. Czy COD4 po polsku różni się czymś diametralnie od angielskiej wersji i którą lepiej wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 07:41, Nadrill napisał:

Czy COD4 po polsku różni się czymś diametralnie od angielskiej wersji i którą
lepiej wziąć?

Różni sie tylko tym że sa polskie podpisy do kwestii, tłumaczenie jest kinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 21:32, Nadrill napisał:

Ile kosztuje dokładnie COD4 w Empiku? I czy taka cena jest w każdym salonie?


Jeżeli masz dostęp to uderzaj do Saturna...W Katowicach właśnie w tym sklepie kupiłem za 59 zł...w empiku obok 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 07:32, Adeq napisał:

P.S. Ciągle mnie ten PAM wkurza ;/ Nie wiem czym, ale po prostu mnie wkurza :| Macie
też coś takiego?

Mnie wogóle PAM wkurza xD Dobrze o tym wiesz ;) HC rlz :D
A właśnie. Jest już znana data wydania patcha 1.6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować