Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Patrze tak na ten topic i widze ze dosc duzo klanow na scenie cod4 sie pokazuje wiec daje xf zglaszajcie sie to pogramy jakies pcw może dzis wieczorem nawet.Jakby cos to server on.

xf assassinpl18 dopisujcie przy wysylaniu zapro ze z gram.pl jestescie.


BTW.Wiadome ze gramy na pam4 bez zadnych perkow itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:24, FerraEnzo napisał:

Patrze tak na ten topic i widze ze dosc duzo klanow na scenie cod4 sie pokazuje wiec
daje xf zglaszajcie sie to pogramy jakies pcw może dzis wieczorem nawet.Jakby cos to
server on.

xf assassinpl18 dopisujcie przy wysylaniu zapro ze z gram.pl jestescie.


BTW.Wiadome ze gramy na pam4 bez zadnych perkow itd.....


Zapro już leci.

Hmm... czy ja mam takie dziwne uczucie, że sabotaż najlepiej się gra Overgrown? A na Crossfire to jak grałem Małins to opa tak się broniła ( na HC ) że nie można było podejść do BS''a :/ Ogólnie zrąbane umiejscowienie plantu...
P.S Sabotaż na Shipmencie :P Śmieszne to by było xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:54, ryczypisk napisał:

że się tak pozwole zapytać... co to jest BTW ???


Ale offtop -.- Ale niech ci będzie By the way. Czyli taki jakby P.S.. tylko bardziej lansowaty ;] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:56, Adeq napisał:

> że się tak pozwole zapytać... co to jest BTW ???

Ale offtop -.- Ale niech ci będzie By the way. Czyli taki jakby P.S.. tylko bardziej
lansowaty ;] xD

wem ze offtop, ale musiałem bo mnie to już od zawsze zastanawiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej bo ja nie moge przez mikrofon gadać, wciskam "z" i tam się pokazuje taki głośniczek i mówię i nic, a mikrofon mam podłączony, co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:30, trutututu napisał:

Ej bo ja nie moge przez mikrofon gadać, wciskam "z" i tam się pokazuje taki głośniczek
i mówię i nic, a mikrofon mam podłączony, co robię źle?


Oho widać nie ja jeden mam z tym problem ;) I to mnie zastanawia, że na TS''ie mogę gadać z klanowiczami a na CoD4 nie :| Dziwna sprawa.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:14, Virus 500 napisał:

Zastanawiam się nad zainstalowanie patchy do tej gry , proszę mi powiedzieć czy coś
poprawiają w Single PLayer , bo w Multi to nie gram ( nie podoba mi się )


Jeśli chodzi Ci o patcha 1.5, to lekko modyfikuje on tylko tryb multi. Jeśli dobrze pamiętam, do gry w singlu łatki nie są ani przeznaczone, ani wymagane, bo nie ma co poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonały ten mod zombie. Fajnie to się zaczyna. Jeden zainfekowany. Cios nożem i już drugi. Niby 50 graczy na servie ale tego nie widać. Specjalne mapki. Lekko przyciemnione. Ułatwienie dla biednych zombie. Fajnie jest jak kilka osób się gdzieś ufortyfikuje. Zombiaki nadchodzą i giną ale jak już przyjdą wszystkie to przełamują opór i kicha :D Fajny mod. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:55, Kerigun napisał:

Doskonały ten mod zombie. Fajnie to się zaczyna. Jeden zainfekowany. Cios nożem i już
drugi. Niby 50 graczy na servie ale tego nie widać. Specjalne mapki. Lekko przyciemnione.
Ułatwienie dla biednych zombie. Fajnie jest jak kilka osób się gdzieś ufortyfikuje. Zombiaki
nadchodzą i giną ale jak już przyjdą wszystkie to przełamują opór i kicha :D Fajny mod.
Polecam.


Grałem na Zoombie modzie i niezbyt mi sie podobał wole zwykłą gre moim zdaniem troche przereklamowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:55, Kerigun napisał:

Doskonały ten mod zombie. Fajnie to się zaczyna. Jeden zainfekowany. Cios nożem i już
drugi. Niby 50 graczy na servie ale tego nie widać. Specjalne mapki. Lekko przyciemnione.
Ułatwienie dla biednych zombie. Fajnie jest jak kilka osób się gdzieś ufortyfikuje. Zombiaki
nadchodzą i giną ale jak już przyjdą wszystkie to przełamują opór i kicha :D Fajny mod.
Polecam.

masz to samo w modzie w csie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PAM-a. Adeq - psioczyliśmy, bo gramy cały czas na hc i nagle pierwszy raz na PAM-a. Trochę trudne :) Ja i mój klan gramy na hc dużo lepiej niż na PAM i to tyle. Są też ligi na hardcore (np. MPL) dlatego skupiamy się na hc jeśli nam bardziej wychodzi. A to że gołosłowny nie jestem może potwierdzić Adeq - na PAMIE nas rozwalili na hc to oni dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:14, ryczypisk napisał:

skąd moge go ściągnąć? chodzi mi o ten zombie mod :D


IP 217.146.84.208:28930 wejdź i samo zacznie Ci się ściągać co potrzebne ;]

Kolektor Potwierdzam twoje słowa ^^ Ale zauważ, że teraz wasza kolej, żeby grać na PAM''ie :P Tak na zmianę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:19, Adeq napisał:

> skąd moge go ściągnąć? chodzi mi o ten zombie mod :D

IP 217.146.84.208:28930 wejdź i samo zacznie Ci się ściągać co potrzebne ;]

Kolektor Potwierdzam twoje słowa ^^ Ale zauważ, że teraz wasza kolej, żeby grać
na PAM''ie :P Tak na zmianę xd

dziękuje bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już mi się nie chce, ale jutro koniecznie obczaję tego zombie mod :D Bardzo ciekawy jestem jak "to to" wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadoma jest już dokładna data wydania patcha 1.6 ? Już dawno miał być i przeciągają i przeciągają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:19, Adeq napisał:

Kolektor Potwierdzam twoje słowa ^^ Ale zauważ, że teraz wasza kolej, żeby grać
na PAM''ie :P Tak na zmianę xd

Ja tam na tym nie gram, dla mnie syf. Nie ma mowy. Gramy only HC, zreszta sam napisales, ze pam juz Cie denerwuje - H1gh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować