Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

to gratyfikacja za trud. Taki mały puchar za umiejętności i wytrwałość.
Taki puchar/nagrode to ja sobie moge wsadzić... :D... Wolałbym juz jakąś nowa broń na przykład
Dziwi też, czemu to właśnie Dragunov dostąpił zaszczytu wyróżnienia złotem.
To to chyba wszystkicj dziwi :D, moim zdaniem na gold zasługuje r700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm Jeżeli twój sprzęt spełnia wymagania,
a lubisz sobie postrzelać, to Call Of Duty 4 jest dla ciebie odpowiednim tytułem...
Jest to kultowa gra, wspaniała grafika i ogromna grywalność (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:07, Mezo505 napisał:

Nigdy nie grałę w grę tej serii i nie wiem czy warto ją kupić? Potrzebóję pomocy?


Ja tam słyszałem, że cod chodzi nawet na wymaganiach poniżej minimalnych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tu tak wymienie czy wg. mnie dobrze wybrali broń która może mieć złoty kamuflaż:
AK 47 - jak najbardziej
Uzi - szczerze to nie wiem za co, chociaż i tak P90 by wyglądał głupio, a inne też nie pasuje, może to i dobry wybór?
M60 - wolał bym M249 (nie wiem chyba dobrze napisałem)
Strzelba (nie pamiętam nazwy)- powinna być ta pierwsza wg mnie
Dragunov - no w sumie no to dobrze wybrali, no bo do innych złoto by nie pasowało

No to zgadzam się w większości, no ale to tylko takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 07:51, Adeq napisał:

> Nigdy nie grałę w grę tej serii i nie wiem czy warto ją kupić? Potrzebóję pomocy?


Ja tam słyszałem, że cod chodzi nawet na wymaganiach poniżej minimalnych ^^



to dobrze słyszales. U kolegi przy procku 1GHz i starym radku 9700 gra dziala na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy dał by mi ktoś link na stronie gdzie można aktualizować PB bo zaczyna mnie drażnić jego ciągłe wywalanie. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna jakiś polski klan, gdzie mozna pograć na TS-ie? Mam na myśli jakąs spokojną ekipę,bez wyzwisk,mega wymagań i dziecinady.Gram wyłącznie dla relaxu, a nie o "Złote kalesony":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:06, Maximo napisał:

Może ktoś zna jakiś polski klan, gdzie mozna pograć na TS-ie? Mam na myśli jakąs spokojną
ekipę,bez wyzwisk,mega wymagań i dziecinady.Gram wyłącznie dla relaxu, a nie o "Złote
kalesony":)


Hehe. Tacy właśnie jesteśmy =) Zagadaj na gg 8574643 lub Xfire Adeq7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz klanu? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Miła atmosfera?
First to Fight to NIE jest klan dla Ciebie! Dlaczego? Już mówie :

Wczoraj, godzina 19 - mój kolega stara się o angaż. Jest trening - złe słowo - piaskownica. Co się dzieję?
-jeden cały czas siedzi w domku i strzela w piach, do tego mądrkując się
-drugi wchodzi na drzewo, ciesząc się jakby Himalaje zdobył
-co chwile ktoś wychodzi, wchodzi, jedni się drą, drudzy nic nie mówią poza "lol"
No problemo, kolega jedzie ich jak Barcelona Celtic, skille 9 - 3, 6 - 0. I zaczyna się kolorowa taktyka. Nikt nie wie jaki ma kolor, jak taksa wygląda. Na koniec kolega zostaje wywalony, dlaczego - nie wiemy.
Oczywiście podziękował, wyraził opinie - negatywną, ale kulturalną. Na następny dzień jej nie ma, zostałą skasowana. Wyrażam i moją, cały temat usuneli. Wcześniej nabazgrali, że kolega się nie wykazał i są na nie (patrz skille)
Podsumowując - F2F to najbardziej nie profesjonalny klan jaki kiedykolwiek widziałem - a trochę ich byłol.
NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - śmieszny jest już fakt, że każdy, kto ma choć trochę inteligencji wie, że by ocenić sprawę należy poznać wersje obu stron. Ty oczywiście tego nie robisz, piszesz w dodatku ze stanowiska mocno subiektywnego - bo w końcu o swoim koledze ;)

Po drugie - śmieszny jest fakt, że jako poziom gry S&D podajesz skille. Czy możesz mi powiedzieć, mój ty znawco, jak wyniki OSOBISTE mają się do gry ZESPOŁOWEJ w Search & Destroy? Zwłaszcza w momencie, gdy twój kolega jest w drużynie będącej mięsem armatnim, bo druga ekipa ćwiczy taktykę? A o tym, że kolega wszedł na nasz serwer z męczennikiem, który jest zakazany przez niemal wszystkie ligi już nie łaska wspomnieć? To się nie liczy do skilla?

Po trzecie - post wczorajszy nie był negatywną, ale kulturalną opinią. Prawdą jest jedynie to pierwsze określenie. Po co nam oskarżenia OSZUSTA, którym jest twój kolega? Dlaczego jest oszustem? Bo sam w tej opinii przyznał, że by dostać się do nas założył drugie konto. Bo na pierwszym sobie tak nagrabił, że od razu go odrzuciliśmy. Dowody na to mamy, mimo że opinii już nie ma - IP obu użytkowników jest takie same. Może zaprzeczysz takiemu faktowi? Temat (tak temat, nie tylko twój post - widzisz tę subtelną różnicę?) został usunięty przeze mnie. Dlaczego? Bo był w dziale o rekrutacji, a twój kolega już raz próbował się u nas zarekrutować. Tamten temat, z jego pierwszym kontem pozostał. Po co nam w dziale o rekrutacji drugi temat, stworzony przez tę samą osobę, która już raz się nie dostała?

I po czwarte - jeśli uważasz, że reprezentujemy niski poziom to zapraszamy. Skoro już jesteś zarejestrowany na naszym forum, to proponuję odwiedzić dział "Wyzwij nas!". Na pewno dzięki temu o wiele więcej dowiesz się o naszym skillu niż z subiektywnej relacji kolegi. Kolegi, który jak wspomniałem używał męczennika i P90 :) Również, gdyby kolega chciał sprawdzić dokładnie naszego skilla to na pewno (jeśli nie uda mu się znaleźć kilkuosobowej ekipy) kilka osób z naszego klanu chętnie się z nim zmierzy 1vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jak już wspomniał mikal - twój kumpel używał męczennika. I 50 % (jak nie więcej) jego fragów było właśnie za pomocą twojego n00bowskiego perka. Po drugie, twoją kulturę osobistą widać na naszym forum - spamujesz gdzie się da, chcesz za wszelką cenę pokazać jaki ty super jesteś - chciałbym jeszcze zauważyć że ciebie na tym treningu nie było - masz info z drugiej ręki. Jeżeli czegoś nie widziałem, to staram się nie wypowiadać. Co do opisywania zabawy. Skoro na początku było nas 7 na serwerze, to jak ćwiczyć taktykę 5 vs 5 może mi powiesz ? :P Później, gdy twój kumpel się ulotnił i weszła reszta klanu, rozegraliśmy jakoś normalny trening. Tyle ode mnie, nic więcej na ten temat na gram.pl nie będę pisał bo to zwyczajny spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie i proszę o odpowiedź:
Czy mógłby ktoś podać mi link do strony z różnymi klanami??
Oczywiście chodzi mi o te które zajmują się jeszcze rekrutacją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 17:06, BloodyBoby napisał:

Mam jedno pytanie i proszę o odpowiedź:
Czy mógłby ktoś podać mi link do strony z różnymi klanami??
Oczywiście chodzi mi o te które zajmują się jeszcze rekrutacją:P


Wystarczyło wpisać w google "klany Call of Duty 4"... Trzymaj link: http://www.callofduty4.pl/index.php?site=articles&action=show&articlesID=32.
Zazwyc zaj klany szukają ludzi zaradnych, a Ty pokazujesz, że taki nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm "klan jaki kiedykolwiek widzialem" - aha. Powiem tak, nie mam pojecia kim w ogole jestes, na pewno w ogóle nie grales z naszymi klanowiczami. Nie masz pojecia czy jestemy pr0 czy n00by, i to co piszesz to jawne oczernianie. Informacje, ktore posiadasz sa wyssane z palca. Temat dotyczy zdaje sie Bloodyboby - którego podanie zostalo odrzucone zanim, w ogole z nami zagral z takiego powodu, ze uznalismy, ze nie ma sensu sie z nim użerać, bo:
-nie potrafil zlozyc poprawnie podania
-w ogole nei wiedzial co to xfire i TS.
-ulubiona bron p90
-jak sie pozniej dowiedzialem perk meczennik
-z gory powiedzial, ze nei moze placic na server
-sugerowal ze moze my mamy za niego placic, co nam wydalo sie smieszne i stwierdzilismy,ze to nei ma sensu.
LINK: http://ftfclan.mojeforum.net/bloodyboby-declined--temat-vt75.html

Nastepnie OSZUSTWO, zarejestrowal sie 2 raz i skladal ponownie aplikacje, IP zostalo sprawdzone i potwierdzilo to. Drugi temat zostal wyrzucony przez jednego z naszych moderatorow. Z przyczyn wlasnie oszustwa, niepotrzebny jest temat osoby ktora juz zostala wyrzucona. Staramy sie dbac o porzadek. Chcialem zaznaczyc, ze Twoj kolega napisal, ze nie bedzie plakal jesli nie uda mu sie dolaczyc. Wlasnie widze...
****
A co do tego co robimy na poczatku gdy sie zaczyna trening, gdy nie ma wszystkich bawimy sie, albo gramy na noze, snajpy itp. Dopiero pozniej zaczyna sie trening.
****
I tak jak koledzy napisze, zapraszam na nasz server. Chetnie sie zmierze, z obojgiem was, i kazdym kto smie nas oczerniac.

Pozdrawiam.
=F2F= H1gh

PS. w takim razie ja NIE POLECAM klanom by nie przyjmowac Bloodyboby, Ciocijozia - za oszustwa. Blikkoq - spamowanie, klamstwa, zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować