Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

@Araondoinon
Lepiej nie namawiaj do piractwa, bo może się to źle szkończyć jeśli zauważy to modek.
Mimo iż ktoś posiada oryginalną płytkę (czyli swoją kopię gry) CD-key oryginalny itp,
nie może ściągnąć gry z netu, ponieważ ściąga kopię należącą do kogoś innego, czyli jest
to de facto piractwo. Nie ja to wymyśliłem, ale tak jest, więc przyjacielsko Cię ostrzegam
:)


Zawsze można zrobić obraz swojej płyty. Nie kosztuje, a pomaga.

Starałem się bawić w G36C, ale żadna kombinacja mi nie pasuje. W dodatku ten dźwięk, niczym zabawka... M4 jest słodkie, ale słabe, a AK-47 potężne i łatwe w obsłudze, ale wygląda beznadziejnie. I cóż teraz? Nie ma fajnej broni... A snajpienie jest tylko cieniem tego, co działo się w CoD2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W takim wypadku musisz wypróbować MP44. Weź do zestwu jeszcze Bandoliera, Podwójny Strzał i Głębokie Uderzenie. Mówię Ci jaka jest satysfakcja jak strzelisz z tej broni headshot''a :) Ta broń na HC potrafi zabić jednym strzałem, ale trzeba się nauczyć opanowywać jej odrzut. W dodadtku w kamuflażu cyfrowym wygląda przezajebiaszczofajnie. Cud, miód, malina i w ogóle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:31, tomasz23 napisał:

A ja mam taki jakiś chyba BUG, bo w MP44 nie mogę zaliczać wyzwań na zabójstwa. I nie
mogę mieć tłumika itp.
Miał ktoś coś takiego?


MP44 nie posiada dodatków, pomijając kamuflaż cyfrowy, jednak...

@LuQeMaStEr
Dzięki wielkie, tej jednej broni nie próbowałem. ;-) Jakoś tak średnio ją wspominałem z Call of Duty 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No może G36 ma dzwięk jak zabawka, ale komu to przeszkadza. A M4 to właściwie tylko na SC jest słabe bo na HC to potęga ;] A AK47 jest przeciez przepiękne IMO Dragunov (czy jakoś trak) to ma dopiero debilny wygląd IMO (oby tu tylko Fumiko nie zajrzała bo by było)
A no to graj P90 co z tego ze broń chamska, ale jaka zabawa, albo graj MP5 też bardzo dobre

A co do G36C to ja grałem z takim czymś:
G36 z CL
Bandolier
Podwójny strzał
i pewne celowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:35, trutututu napisał:

No może G36 ma dzwięk jak zabawka, ale komu to przeszkadza.


Mnie. I to BARDZO.

Dnia 17.04.2008 o 20:35, trutututu napisał:

A M4 to właściwie tylko na
SC jest słabe bo na HC to potęga ;]


Na HC każda broń to potęga.

Dnia 17.04.2008 o 20:35, trutututu napisał:

A AK47 jest przeciez przepiękne IMO Dragunov (czy
jakoś trak) to ma dopiero debilny wygląd IMO (oby tu tylko Fumiko nie zajrzała bo by
było)


Oj tak, Dragunov to, jak dla mnie, jakaś karykatura snajperki. Wygląda fatalnie, ale AK-47 niewiele lepiej.

Dnia 17.04.2008 o 20:35, trutututu napisał:

A no to graj P90 co z tego ze broń chamska, ale jaka zabawa, albo graj MP5 też bardzo
dobre


Chamska? Toż to zwykła, przeciętna broń. MP5 - świetna sprawa, ale już się znudziłem.

I jeszcze w sprawie G36C - było to moje największe rozczarowanie całego multiplayera, co już kiedyś pisałem. Po genialnej broni w singlu dostajemy tylko popłuczyny po niej. A właśnie - jak sądzicie, dlaczego wyposażenie wydaje inne dźwięki w trybie wieloosobowym niż w kampanii dla pojedynczego gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:26, azur65 napisał:

> :P Mi na początku też nie szło z AK, teraz całkiem,całkiem :P
Ma za duży odrzut, można tym grać ale M4 jest szybsze. A M16 zastrzeliłem w pojedynku
snajpera z połowy Countdowna.

Zależy jeszcze jaki to był snajper ;) A co do AK - po prostu trzeba "pluć" ogniem, a nie rozpylać dookoła i modlić się że trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2008 o 20:52, DJ Szlafrok napisał:

Oj tak, Dragunov to, jak dla mnie, jakaś karykatura snajperki. Wygląda fatalnie, ale
AK-47 niewiele lepiej.



OMG,spadłem z krzesła.Jak wy możecie oceniać bron po jej wyglądzie?Toż to ak47 the best gun ever.Opanujcie jej rcoil a zobaczycie o czym mówię.Co do dzwięków to zobacz sobie czy masz ustawione detale odgłosów broni na high,bo różnica jest kolosalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:15, DJ Szlafrok napisał:

Zawsze można zrobić obraz swojej płyty. Nie kosztuje, a pomaga.


a jak zlamie Ci sie plytka zanim zrobisz obraz plytki? ;)

a co do mocy obalajacej do M4, na normalu gram tylko z tym perkiem, zatem i przy ak47 i m4, i dla mnei m4 jest do kitu na normala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 22:34, FerraEnzo napisał:


> Oj tak, Dragunov to, jak dla mnie, jakaś karykatura snajperki. Wygląda fatalnie,
ale
> AK-47 niewiele lepiej.


OMG,spadłem z krzesła.Jak wy możecie oceniać bron po jej wyglądzie?Toż to ak47 the best
gun ever.Opanujcie jej rcoil a zobaczycie o czym mówię.Co do dzwięków to zobacz sobie
czy masz ustawione detale odgłosów broni na high,bo różnica jest kolosalna:)


Wiesz, mi tam wygląd broni wisi, chociaż wolę żeby broń była schludna na moim ekranie, a nie taki Dragunov co to nie wiadomo do czego podobne, ale właściwie to jedyna broń której wygląd mi się nie podoba, i nawet jak z tym chodzę, to nie przeszkadza mi wyglad, no może troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi wisi wygląd broni... Ważne żeby dobrze strzelała i rozpieprzała wszystkich w około:D Dlatego chodzę z AK-47 bo uwarzam iż pomimo jak wy mówicie złego wyglądu jest zajebistą bronią:D Do tego tłumik i moc obalająca i jest gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 22:34, FerraEnzo napisał:

OMG,spadłem z krzesła.Jak wy możecie oceniać bron po jej wyglądzie?Toż to ak47 the best
gun ever.Opanujcie jej rcoil a zobaczycie o czym mówię.Co do dzwięków to zobacz sobie
czy masz ustawione detale odgłosów broni na high,bo różnica jest kolosalna:)


Jak widać - możemy, a raczej mogę.
Dla mnie jest to jeden z najważniejszych, jeśli nie NAJWAŻNIEJSZY z atrybutów broni - ma dawać satysfakcję. Już wolę broń słabszą, ale którą miło się gra - patrzy i słucha. Tobie to nie przeszkadza - okej.
Wyobraź sobie, że z AK-47 grałem naprawdę dłuuugi czas i doszedłem do niemałej wprawy. I co? Broń mi się nie podoba, a przekonać się do niej próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 10:55, Araondoion napisał:

ak47 ma super wyglad, najgorszy ma g36, dodatkowy minus jest za duza g36, zajmuje pol
ekranu :P bez /cg_fov 80 nie da sie tym grac :P

Dlatego dla mnie nie ma żadnego problemu ;) Zawsze gram z cg_fov 80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam do was takie pytanie. Czy istnieje możliwość wyłączenia tych napisów kto kogo zabił, tej gwiazdki, która pojawia się po trafieniu i napisu, kogo się osobiście zabiło ? Jeżeli tak, to czy PB za to banuje albo wywala ? Chciałbym sobie zrobić taki prawdziwy HC, że na ekranie nie ma żadnych napisów ( ewentulanie tylko te infomujące o zdobyciu UAV''u, nalotu i heli ). Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:39, LuQeMaStEr napisał:

Hej, mam do was takie pytanie. Czy istnieje możliwość wyłączenia tych napisów kto kogo
zabił, tej gwiazdki, która pojawia się po trafieniu i napisu, kogo się osobiście zabiło
? Jeżeli tak, to czy PB za to banuje albo wywala ? Chciałbym sobie zrobić taki prawdziwy
HC, że na ekranie nie ma żadnych napisów ( ewentulanie tylko te infomujące o zdobyciu
UAV''u, nalotu i heli ). Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Chyba się nie da ... Tzn. możliwe że może to wyłączyć admin serwa, ale musi to być serwer na PAM-ie. Nie wiem na 100 %. Ale samemu, na pewno nie możesz sobie wyłączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak hc robili to powinien wyglądać jak normal ale z tym że leprze jest penetracja i obrażenia(jak było), przydaje sie wiedzieć ile masz granatów, amo, czy posiadasz UAV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować