Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 18:10, Major W napisał:

jak hc robili to powinien wyglądać jak normal ale z tym że leprze jest penetracja i obrażenia(jak
było), przydaje sie wiedzieć ile masz granatów, amo, czy posiadasz UAV ;)

wlasnie chodzi o to w HC by nie bylo Huda ;p

PS. lepszy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 18:10, Major W napisał:

jak hc robili to powinien wyglądać jak normal ale z tym że leprze jest penetracja i obrażenia(jak
było), przydaje sie wiedzieć ile masz granatów, amo, czy posiadasz UAV ;)


No ale sama nazwa wskazuje ze to dla Hardcorowców jest którzy nie boją (nie mogłem znaleźć innego słowa) się nie widzieć i le im jeszcze ammo zostalo, a celownik łatwo sobie zrobić, wystarczy takie coś klejącego co jest często w gazetach (tym czymś płyty do papieru przyklejają) no to to na środek ekranu i celownik jak znalazł, mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O M G. Nie wiem po co ci wiedzieć ile ci ammo zostało. No chyba że grasz w tdm i masz passę 30 zabitych :P Ja zazwyczaj gram s&d i rundy są tak szybkie że takie info jest bardzo rzadko potrzebne ;) A co do tego ile zostało w magazynku - ja mam już w FPS-ach taki odruch że praktycznie po każdej akcji następuje "reaload" więc też się nie przydaje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dzwiękiem gdy gram w multi bez podłączonych słuchawek wszystko jest ok ale gdy podłącze słuchawki to nie słyszę głosu wystrzału, chodzenie, ładowania broni. Słuchawki są napewno dobre. Jak naprawić ten błąd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:20, pompa69 napisał:

Mam problem z dzwiękiem gdy gram w multi bez podłączonych słuchawek wszystko jest ok
ale gdy podłącze słuchawki to nie słyszę głosu wystrzału, chodzenie, ładowania broni.
Słuchawki są napewno dobre. Jak naprawić ten błąd ??

Spróbuj odpiąć głośniki. Nie gwarantuję że pomoże, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chcę odinstalować CoD4, ale gdy uruchamiam odinstalator wyskakuje błąd: 1628: instalacja oparta na skrypcie zakończyła się niepowodzeniem. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do serwerów na których grają Polacy. W piątek trafiłem na jeden ale już nie pamiętam jak się nazywał xD A czy gram ma jakieś ulubiony serwer gdzie grają gramowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:16, Tokix napisał:

Vookash ma razcje, gram.pl powinno zasponsorować nam server.
Zwiększyło by to Gramowi popularność, a my byśmy jeszcze bardziej kochali Gram.pl ! :
D


Ja też się zgadzam, fajnie by było tak tylu gramowiczów na jednym serwie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:40, trutututu napisał:

Ja też się zgadzam, fajnie by było tak tylu gramowiczów na jednym serwie spotkać.


To załóżmy najpierw KLAN gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:09, tomasz23 napisał:

> Ja też się zgadzam, fajnie by było tak tylu gramowiczów na jednym serwie spotkać.


To załóżmy najpierw KLAN gram.pl!


O to już setna strona tego tematu

Tak, ale zobacz ilu ludzi z gramu w to gra, i jakby wszyscy chcieli do tego klanu, to co? Jakbyśmy się umawiali na sparingi, mecze? jak, powiedzmy ze ok. 100 udzi z gramu gra w CoDa to przecież... z resztą serwerów to też by kilka musiało być, jakby wszyscy by chcieli grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:16, trutututu napisał:

O to już setna strona tego tematu

Tak, ale zobacz ilu ludzi z gramu w to gra, i jakby wszyscy chcieli do tego klanu, to
co? Jakbyśmy się umawiali na sparingi, mecze? jak, powiedzmy ze ok. 100 udzi z gramu
gra w CoDa to przecież... z resztą serwerów to też by kilka musiało być, jakby wszyscy
by chcieli grać


No to załóżmy ze 2 klany. Pustych serwerów w COD4 nie brakuje więc na razie można grać na nich, a potem coś wykombinować. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grac po sieci w CoD4 i na każdym serwie wywala mnie po góra 2 min grania. PunkBuster mam włączony...
Proszę o porady.

20080420115105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:51, kavior15 napisał:

Właśnie zacząłem grac po sieci w CoD4 i na każdym serwie wywala mnie po góra 2 min grania.
PunkBuster mam włączony...
Proszę o porady.



Zaktualizuj punkbustera jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba już trzeba przypiąć w temacie...

PB wywala Cie po 2 minutach grania? Sciągnij programik o dumnej nazwie Pbsetup.exe uruchom go i uaktualnij go do danej gry (tutaj do Call of Duty 4). Problem powinien zniknąc jak tłuszcz z talerzu po Purze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 12:02, Kris Blake napisał:

Zaktualizuj punkbustera jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.


>To chyba już trzeba przypiąć w temacie...
>PB wywala Cie po 2 minutach grania? Sciągnij programik o dumnej nazwie Pbsetup.exe uruchom go i uaktualnij go >do danej gry (tutaj do Call of Duty 4). Problem powinien zniknąc jak tłuszcz z talerzu po Purze.

Ok dzięki, spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować