Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 19:54, banan541 napisał:

Witam!
/.../

Próbowałeś odpalić w Compabilty Mode z Windowsem XP, o ile oczywiście masz Vistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:22, Cmq napisał:

> Witam!
> /.../
Próbowałeś odpalić w Compabilty Mode z Windowsem XP, o ile oczywiście masz Vistę?

Mam Windows xp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:35, banan541 napisał:

Mam Windows xp...


Może nieco trywialna sugestia, ale jak widać, jeszcze tego nie próbowałeś - może warto przeinstalować grę? Mój kolega miał podobny problem, ale reinstall pomógł, tym bardziej, że profil można zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:40, DJ Szlafrok napisał:

> Mam Windows xp...

Może nieco trywialna sugestia, ale jak widać, jeszcze tego nie próbowałeś - może warto
przeinstalować grę? Mój kolega miał podobny problem, ale reinstall pomógł, tym bardziej,
że profil można zachować.

Na razie ten błąd przestał mi się pokazywać.Ale penie za jakiś czas pokaże się następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:39, banan541 napisał:

Na razie ten błąd przestał mi się pokazywać.Ale penie za jakiś czas pokaże się następny.

Bo ja wiem, COD4 ma bardzo przyzwoitą konwersję, jedyne problemy z całą grą są przez osobny software w postaci PunkBustera - sam nie wiem czemu on tak bardzo dominuje, można by stworzyć coś czystszego od błędów. A sama gra nie ma tak spieprzonej konwersji jak taki Metal Gear Solid 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Moje nicki to "ColdBullet" i "ME".
Jak ktoś miałby ochotę pograć to pisać na x-fire do "IceLevian".

Pytam, bo miło grać z kimś rozumnym niż z plebsem co biegnie byle szybciej bez pomyślunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do Multi

1) Czy jak gra została zaktualizowana do patch''a 1.5 mogę go w jakiś sposób usunąć?
2) Czy ma ktoś taki sam problem jak ja po zainstalowaniu patch''a 1.5, że nie może znaleźć żadnych serwerów, ładuje do około 17800 i nic?
3) Czy jest możliwość że przy usunięciu gry zachowam profile na Muliti? jeśli tak to gdzie je mogę znaleźć lub w jaki sposób uniknąć ich usunięcia?

Proszę o naprawdę szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:29, Bratek196 napisał:

Mam pytanie, jaki czas uzyskaliście podczas treningu ?? Bo ja 16,9 sekund..

Już kiedyś z kimś rywalizowałem, mu udało się zejść nawet poniżej 15 sekund. :) A mi cóż, niewiele zabrakło do wyniku IW :P

20080527182812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:51, Bratek196 napisał:

Ja miałem zawsze 16,9... szybciej nie mogłem, bo za każdym "przejazdem" blokowałem o
jakieś bzdety....


Ja też się często blokowałem i dałem sobie spokuj przy 16 sekundach, już nie chciało mi sie potem o tą sekunde mniej, bo po prostu zawsze i to zawsze musiałem sie zabblokować, albo jeszcze lepiej skręcić w złą stronę. No, ale cóż takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:40, Artas15 napisał:

Mam kilka pytań co do Multi

1) Czy jak gra została zaktualizowana do patch''a 1.5 mogę go w jakiś sposób usunąć?


Pewno wyłącznie przez odinstalowanie gry.

Dnia 27.05.2008 o 17:40, Artas15 napisał:

2) Czy ma ktoś taki sam problem jak ja po zainstalowaniu patch''a 1.5, że nie może znaleźć
żadnych serwerów, ładuje do około 17800 i nic?


Taaa... Chyba miiałem tak samo i nikt nie potrafił mi pomóc.
Masz może dokładnie taką sytuację? - Na poprzednich patchach wszystko śmigało aż miło, a po instalce 1.5 w ogóle nie znajduje serwerów, a jeśli już jakieś znajdzie to mają pingi rzędu kilku-, kilkudziesięciu tysięcy.

Nie wiem jakim cudem, ale u mnie po tym patchu firewall po prostu zaczął blokować CoD4 MP. Nawet ręczne ustalanie reguł nic nie pomagało. Być może masz tak samo, spróbuj wyłączyć firewall i wtedy szukać serwerów. :)

Widocznie niektóre zapory mają problem z CoDem. :P

A ile się nadenerwowałem zanim to odkryłem... I le czasu nie grałem... lol... -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo! Nic, żadnych serwerów nie znajduje no chyba może ze 3 po 9999 ping.
Spróbuje z tym Firewallem, jesli nie poskutkuje trudno będę musiał odinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili z kumplami siedzę na wersji 1.5.549 i nam wszystko śmiga. Ja nie preferuje fire walli, więc żadnych nie mam. Jedynie taki mały w routerze + ukryte ip, ale to w niczym nie przeszkadza. Profil multi da się zachować przez kopiowanie "mpdata" (albo jakoś tak) z profilu. Polecam looknąć w necie na ten temat, bo sam szukałem przed formatem, ale już nie do końca pamiętam.

Polecam serwy "Duschland" <-- chyba tak się pisze :P Jest napisany kolorami jak niemiecka flaga i są dwa, jeden na 32, drugi na 44 osoby. Polecam, bo nie jest tam zbyt dużo noobów, a jest nawet sporo polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja tez kiedyś nie preferowałem firewalli i się później zastanawiałem skąd się wzięło to 10 tyś wirusów na kompie.

A znacie może jakieś serwery gdzie wyłączone są heli i naloty? Prosiłbym o jakieś IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 07:47, trutututu napisał:

/.../

Ja tez kiedyś nie preferowałem firewalli i się później zastanawiałem skąd się wzięło
to 10 tyś wirusów na kompie.

A znacie może jakieś serwery gdzie wyłączone są heli i naloty? Prosiłbym o jakieś IP
:)

Proszę : 193.33.34.17:28960
0 noobków , jak 1 raz zagrałem na tym serwerze staty 1:20 , a na publicach przeważnie jestem w pierwszej 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów zainstalowałem. Super gra. Fajne broni. Ale jakaś krótka... Jestem w misji co nasz sergent hero nie żyje. A czoraj grałem 2h. To chyba połowa gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:10, kielek1223 napisał:

Call of Duty 4 super gra dla miłośników strzelanek i do grania przez ścieć z kolegami.


Ja mam przez sieć problem. Wyskakuje mi,że mam zły kod... a mam oryginalną grę! A jak chcę na prywatnych to mam ping 999. Da się to jakoś rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować