Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dlatego mecze po prostu jest najlepiej grać na pamie, gdzie nie ma krzyżakowej hitikony, a i bardzo często się gra bez głębokiego uderzenia i spustoszenia nie ma. A nawet jeśli jest, to czyni je zaledwie jedna osoba, bo więcej LKMa nie weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili obcykałem nowe mapki. Powiem szczerze, że gdybym miał za nie płacić to bym twórców wyśmiał (PieCe górą :)), ale ogólnie prezentują się całkiem nieźle za wyjątkiem Killhouse.

Killhouse to odpowiednik Shipment - mapa maleńka, w zasadzie na kilka osób, w dodatku pociski lecą na przestrzał przez kartonowe ściany (tak, wiem, z cegły też są :)). Mało ciekawa z wyglądu i w rozgrywce. Kiepska i nie warta uwagi. W skali 1-6 dałbym 2.

Chinatown - podoba mi się wygląd i takie ogólne zamotanie, dużo zaułków, miejsc do przyczajenia (nie mylić z kampieniem). Preferuję tryb FFA normal bądź hardcore i ta mapka mi tu pasuje, byleby - jak zawsze - nie było za dużo ludzi. Ale to się każdej mapy tyczy. Dałbym 5/6.

Creek - podoba mi się graficznie oraz zróżnicowanie terenu. Raz dolinka, raz wzniesienie, jakiś mały tunel, sporo budyneczków, krzaczki, kamienie i malowniczy wodospadzik :). Ktoś tam wspomniał wcześniej, że dobra do snajpienia. Być może, ale moim zdaniem żadna z map oryginalnego CoD nie pasuje za bardzo do snajpy. Praktycznie wszędzie ma się wrażenie klaustrofobii. Znalazłem kilka serwerów do CoD2 i CoD4, gdzie fanowskie mapy faktycznie pozwalają nacieszyć się tą bronią. Ta mapka jednak fajna i jak wyżej 5/6.

Broadcast - podobnie jak dwie poprzedniczki - sporo miejsc do ukrycia się, trochę bieganiny po dachach, wewnątrz budynków mniejszych i większych. W sali z kompami można dostać oczopląsu. Ogólnie nieźle. Graficznie trochę biedniej niż China czy Creek. 3/6

Trzy mapki całkiem całkiem, jedna do niczego. Współczuję konsolowcom, że musieli płacić, bo w zasadzie nie warto.

Cieszy dodanie w filtrach serwerów opcji hardcore i oldschool. Ułatwia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje opinie są takie

Chinatown - najlepsza mapa ze wszystkich 4 nie ma co gadać(nie mam sie do czego przyczepić) 5/5!!XD
Broadcast - raj dla camperów + duzo łażenia ale ogólnie spoko 4/5!!
Killhouse - mapa nie jest zła dla mnie w sam raz 3/5!!
Creek - na początku fajnie ale po 2 meczu mapa pokazała swe oblicze a mianowicie
- bug z czarną kłodą
- bug z strzelaniem przez drzewo
- Specnaz ma trochę łatwiejszy start (mnóstwo miejsc do campy ze snajpą może zdrowo wkurzyć) + łatwiejsza obrona!!
- ładnie wygląda kiepsko sie gra!! xp jak dla mnie 2/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm co do Creeka to faktycznie ładnie wygląda a źle się gra i na pewno nie ma szans wejść do lig - co prawda nie grałem na sd tylko na tdm i nie wiem gdzie kto zaczyna ale strona gdzie są domki jest o wiele lepsza do kampienia i ostrzału przeciwnika - bardzo wiele razy miałem taką sytuację że przy przejściu ze str domków na drugą zbierałem strike 7 , ale w przeciwną stronę był już dramat ;/ Dlatego też bardzo rzadko na niej goszczę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx za link - lekko mnie zatkało - ale nie sądzę by cieszyły się zbyt dużym powodzeniem - no może oprócz carentan , chyba że wyjść z założenia ''''pewnie nikt tego nie gra to weźmiemy creek'''' itd ale jak tak wszyscy pomyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest trudniej?

- trafic w czubeczek glowy wystwawajacy zza sciany?
- zeskanowac go w miejscu w ktorym stoi za sciana?

to drugie. tyle na temat skilla. obecnie dla mnie skan przez sciany to banal. Uzywam ak, ak zawsze przestrzeliwuje sciany.

zreszta mamy wieksza drame w cod4, hmm schylek upadek? IW nie zanosi sie by szybko naprawilo.
Zacytuje kolege z swojego klanu, Psyborga:

"czitowanie bez użycia czitów

Chwytliwy temat? Heh... nie będzie linków, ani poradnika. Wczoraj sprawdziłem sam i musze przyznać, że CoD4 to jedno wielkie gówno.

Bez problemu jestem w stanie uruchomić na dowolnym serwerze większość komend z trybu devmap: widok z 3 osoby (zza pleców), laser, ciągły podgląd UAV, zmieniać sobie bronie, itd.

Nie wymaga to żadnego programu, ponieważ wszystko jest zaszyte w grze... PunkBuster jest przeciwko temu bezradny i nawet jeśli ustawi się go na wykrywanie odpowiednich zmiennych, to raz, że jest ich kilkadziesiąt, a dwa, że nie działa tak, jak w przypadku czitów. Część z tych komend poblokowałem na swoich serwerach, ale blokady są strasznie marne, a nie ma możliwości zrobić tego inaczej.

Nie będę zagłębiał się w szczegóły, ale granie w jakiejkolwiek lidze CoD4 nie ma w tym momencie ŻADNEGO sensu... Nawet na zwykłym publicu szkoda nerwów...
Narazie nie zanosi się na to, żeby IW zamierzało to naprawić."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killhouse jest najgorszą mapą z tych ostatnio dodanych, na drugim miejscu jest broadcost ponieważ jest po prostu słaba. Jest za dużo miejsc do kampienia lub za dużo dojść do danego miejsca co jest bardzo denerwujące..
Co do reszty są Spooko nawet. Chociaż podstawowe są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 01:09, Tal441 napisał:

Próbowałeś przeinstalować grę?


Dzięki za pomoc, pomogło wgrałem tylko sam patch 1.6 i wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie poważniejsze gry Killhouse się faktycznie nie nadaje. Jeżeli jednak chcesz się troszkę wyżyć po dziennym stresie, to mapkę jak najbardziej polecam. Podobnie jak Shipment. Przeznaczenie tych dwóch map to totalna rozwałka. Mi osobiście najbardziej podoba się Chinatown. Z podstawowych - Strike, Showdown, Vacant, Overgrown i Pipeline. Tylko nie linczujcie za tego Showdowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:25, Araondoion napisał:

co jest trudniej?

- trafic w czubeczek glowy wystwawajacy zza sciany?
- zeskanowac go w miejscu w ktorym stoi za sciana?

to drugie. tyle na temat skilla. obecnie dla mnie skan przez sciany to banal. Uzywam
ak, ak zawsze przestrzeliwuje sciany.

zreszta mamy wieksza drame w cod4, hmm schylek upadek? IW nie zanosi sie by szybko naprawilo.
Zacytuje kolege z swojego klanu, Psyborga:

"czitowanie bez użycia czitów

Chwytliwy temat? Heh... nie będzie linków, ani poradnika. Wczoraj sprawdziłem sam i musze
przyznać, że CoD4 to jedno wielkie gówno.

Bez problemu jestem w stanie uruchomić na dowolnym serwerze większość komend z trybu
devmap: widok z 3 osoby (zza pleców), laser, ciągły podgląd UAV, zmieniać sobie bronie,
itd.

Nie wymaga to żadnego programu, ponieważ wszystko jest zaszyte w grze... PunkBuster jest
przeciwko temu bezradny i nawet jeśli ustawi się go na wykrywanie odpowiednich zmiennych,
to raz, że jest ich kilkadziesiąt, a dwa, że nie działa tak, jak w przypadku czitów.
Część z tych komend poblokowałem na swoich serwerach, ale blokady są strasznie marne,
a nie ma możliwości zrobić tego inaczej.

Nie będę zagłębiał się w szczegóły, ale granie w jakiejkolwiek lidze CoD4 nie ma w tym
momencie ŻADNEGO sensu... Nawet na zwykłym publicu szkoda nerwów...
Narazie nie zanosi się na to, żeby IW zamierzało to naprawić."


hmm gralem juz tyle pcw, cb itp itd ze powiem ci ze to o czym piszesz jeszcze nigdy mi sie nie przytrafilo, raz gralem cb na devmapie O_o ale po 2 rundzie sie skapnelismy ze cos jest nie tak. pozatym co ci daje widok z 3 osoby? nic, marny przykad... laser O_o na kija mi to... podglad uav to sie moze tylko na hc przydac....a hc malo sie gra wiec kolejny marny przykad. zmieniac sobie bronie? nie kapuje o co ci z tym chodzi? ze co biegam ze snajpa nagle zmieniam na m4? grasz cb ogladasz demo i imo to chyba widac nie? wiec 1:0 na dzien dobry...
pozatym jaka jest realistyka w nie przebijaniu przez sciany? zadna, to ze tu no fakt czasami przez niezle sciany mozna przestrzelic ale tak czy siak trzeba miec SKILLA zeby naprawde wiedziec gdzie walic a nie na pale. bo ja gram na pubach ostatnio czesto i to na HC gdzie zabic latwo, i walenie na pale nie jest efektywne, wiesz gdzie walic to moze trafisz. jak narazie liga cb przynajmniej w cod4 ma sie dobrze wiec nie wiem czemu piszez ze niema sensu, tak jakbys wogole w to nie gral a sie wypowiadasz.
pozatym wracajac do tych smiesznych opcji widok z 3 osoby itp, pb robi ss, i to tez mozna ominac komenda?
pozdro i pocwicz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:25, Araondoion napisał:

granie w jakiejkolwiek lidze CoD4 nie ma w tym momencie ŻADNEGO sensu...

Przez cheaty niby? Zabawne. To w takim razie w ogóle jakiekolwiek ligi nie mają sensu, bo prawda jest taka, że nie ma gier bez cheatów. Wszystko wychodzi dopiero na lanach. I każdy uczciwy gracz w swojej grze narzeka na cheaterów. CoD4 oczywiście nie jest pod tym względem wyjątkiem, ale też nie jest tak, że wszyscy wokół cheatują, no nie róbmy paranoi...

Poza tym jaki schyłek, jaki upadek? To co, patche wprowadziły dopiero te błędy? Bo nie rozumiem. Błędy były od zawsze, jeśli są. To, że dowiedział się o nich Psyborg teraz, to nie oznacza nagłego upadku gry...litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować