Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 21:25, Araondoion napisał:

Chwytliwy temat? Heh... nie będzie linków, ani poradnika. Wczoraj sprawdziłem sam i musze
przyznać, że CoD4 to jedno wielkie gówno.

Do komentarzy kolegów powyżej dodam tylko, że na poparcie tych słów ów kolega Psyborg powinien jednak jakieś linki podać, żeby się nie ośmieszać i nie robić z siebie dziecka tupiącego nóżką, bo w ewentualnej dyskusji strony powinny mieć dostęp do tych samych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walenie przez ścianę - jedni za , jedni przeciw!!No ale wiadomo że w realu 2 tekturowe ściany mają prawo nie wytrzymać serii z np. ak-47 więc o co chodzi wam w Cod4 to ja nie wiem!!A o klanie który pomaga przyszłym cheaterom to szkoda gadać!!pomijając że w wielu przypadkach "cheats'''' nie mają sensu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:46, Numenpl napisał:

walenie przez ścianę - jedni za , jedni przeciw!!No ale wiadomo że w realu 2 tekturowe
ściany mają prawo nie wytrzymać serii z np. ak-47 więc o co chodzi wam w Cod4 to ja nie
wiem!!


No np. o to nam chodzi że raczej jest neizbyt realne jest przelatywanie naboi przez zały budynek, alebo nawet przez betonową ściankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

betonowa ścianka do 4 góra 8 cm grubości - zazwyczaj nie ma prawa zahamować w pełni pocisku a zwłaszcza gdy ktoś wali z czegoś ala barret!!xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze jak nie masz pojecia o co chodzi to sie nie wypowiadaj, mozna uzywac komend, nawet GV wypuszcza nowe streamingi ale PB nic tu na to, bo to sa komendy wbudowane w gre...

Ciekawe po co by powstala petycja by uzdrowic gre?

a linkow nie podawalem by nie rozprzestrzeniac wiedzy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam tutaj link a tam sa komendy podane i co wiekszosc skorzysta a nie bedzie sie zastanawiala nad problemem, starczy poszukac w necie. a komend tych jest multum. A co do sprawdzania dem, ciekawe czy zawsze sie chce sprawdzac...

a co do walnia z baretty, smieszne jest bieganie i strzelanie z tego z biodra jak i w ogole bron ta sluzy do niszcenia ale nie zywych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się pomyliłeś i źle nacisnąłeś przycisk Odpowiedz. Bo nie widzę tutaj żadnego odniesienia do mojego posta, a przynajmniej do odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Jeszcze raz, może tym razem łatwiej ci będzie zauważyć:

Dnia 12.06.2008 o 21:38, Araondoion napisał:

nie ma gier bez cheatów.


I CoD pod tym względem nie jest jakimś wyjątkiem. A wiadomo, że im więcej graczy, tym więcej cheaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Ty nie piszesz na podany przeze mnie temat, czytales w ogole mojego posta?

Nie narzekamy na samych cziterow co maja dodatkowe programy, to nie chodzi o czity tylko BŁĄD IWD, kapujesz, zrobili luke w grze? Anti-czity na to nie dzialaja bo to zaimplementowane w gre wiec nie traktuja tego jak czity. A dziala to na KAZDYM serwie.

A blad ten jest spowodoany niedawnymi czasy, litosci czytaj co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałeś:

Dnia 13.06.2008 o 01:14, Araondoion napisał:

czitowanie bez użycia czitów

I cały czas piszę o czitowaniu czy jak wolisz oszukiwaniu. Nie skupiam się na przyczynach, a na skutkach. Mało mnie obchodzi, czy ktoś oszukuje, bo chce czy oszukuje wykorzystując jakieś luki - jakby nie chciał to by nie oszukiwał, dla mnie to jedno i to samo. I nie uważam, że "nie ma sensu grać w żadnej lidze", bo są jakieś błędy w grze - równie bezsensowne jest granie z osobami czitującymi w "tradycyjny" sposób.

Dnia 13.06.2008 o 01:14, Araondoion napisał:

A blad ten jest spowodoany niedawnymi czasy, litosci czytaj co pisze...

Pokaż mi wobec tego fragment gdzie tak napisałeś. Dokładny cytat. Bo to, że Psyborg niedawnymi czasy to odkrył, to nie znaczy, że tego błędu nie było wcześniej. Chyba, że wg ciebie tak jest, to nie mamy o czym rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest od niedawna, nie obchodzi mnie czy mi wierzysz czy nie, coraz wiecej ludzi zna ten problem i to sie rozprzestrzenia. Czytam troche newsow o cod4, dostalem maile od GV, ze maja nowe streamingi, wiec mi nie mow, ze Psyborg to odkryl czy ktos z nas, inni to wykryli i pojawilo sie to po patchu 1.6. Nic my nie wykrylismy, ja znalazlem info, i znalazlem tez petycje by IWD mialo to naprawic, niestety IWD chyba ma to gdzies i evanbalance cos probuje.

http://game-violations.org/jgs_db.php?action=show&eintrags_id=83&sid=7da a05e5d504e595c02b15feb724f4c6

nie ma sensu? a to, ze PB nie wykryje a tamto mozna wykrc bo to zewnetrzne programy to nie problem?

TEGO BŁĘDU WCZESNIEJ NIE BYLO. I nie rob tu ze mnie glupka, bo sobie powatpiewasz. Tych komend jest mnostwo i jesli myslisz, ze to w jakikolwiek sposob wykryjesz wszystko to sie grubo mylisz, musi to byc fixniete odgornie albo bedzie drama.

Zreszta kiedys i tak przestana wychodzic updaty do PB łatki itd i gra sie stoczy, bo bedzie cziter na cziterze, taka juz dola fpsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 16:10, Araondoion napisał:

TEGO BŁĘDU WCZESNIEJ NIE BYLO.

Czyli według ciebie w patchach, w których pojawiają się tak kosmetyczne zmiany praktycznie od zawsze, ktoś na tyle grzebał w kodzie gry, że włączył jakieś syfy, umożliwił korzystanie z luk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie moze cos skopac, tak tak mysle. Wczesniej mozna bylo to wlaczyc tylko na devmapie, teraz mozna wszedzie.

Zreszta nie bede juz dyskutowal z osoba, ktora i tak wie wszystko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli jak piszesz coraz więcej ludzi będzie znało ten problem i on się rozprzestrzeni, to wtedy IWD zareaguje. A póki co szczerze mówiąc np. ja nie odczułem żadnej zmiany, nie pojawili się nagle kolesie, którzy zawsze wiedzą gdzie jestem (UAV o którym mówiłeś). Zarówno na publicach, pcw, jak i w CB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo wielu ludzie ktorzy wykorzysta kazdy mozliwy chwyt byleby miec przewage. To ze Ty tego nie widzisz nie znacz, ze nie istnieja. Ja juz czytalem forum, gdzie ludzie kminia jak to wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, to niestety jest oczywiste i dotyczy nie tylko CoDa czy nawet ogólnie gier sieciowych, ale właściwie wszystkich dziedzin życia. Póki co widocznie mam szczęście i na takowych ludzi nie trafiam, chciałbym, żeby to się utrzymało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjść jest kilka :

1. Zaktualizuj PB.
2. Przeinstaluj PB.
3. Wgraj najnowszego patcha ( jeśli masz starszy ).

A tak dla pewności do zarzuć screena. Wtedy będzie można dokładniej określić jaki to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować