Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Jak już przyszło do reklamowania serwerów:

217.146.84.208:28930

|82ndID| ZOMBIES UK! by Seven

Serwer jest klanu 82ndID, w którym sam grałem - obiecuję, że atmosfera jest niesamowita, gra się bardzo miło. Często gra tam paru polaków, choć niestety serwer zanotował małe spadki w liczbie graczy (zwykle był wypchany 54 graczami, teraz jest koło 20) - dlatego opłaca się wchodzić. ;)

Na czym to wszystko polega? Wygląda to tak jak w starych modach do CS i COD2, na początku rundy wybierany jest zombie. Ten nie ma broni, choć jego HP to 1000, z drugiej strony jednak headshot zabija go na miejscu. Zombie może używać tylko noża, gdy zadźga nim jednego z marines - ten jest zarażony wirusem i sam staje się zombie. Teoretycznie trudne, choć w praktyce przyzwyczaicie się po paru sekundach. Serwer ma własny system rankingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do przedyskutowania i zmiany, za wszelkie uwagi dizekujemy. Cieszcie sie ze w ogole heli jest :P dla nas i airy i heli sa glupie po prostu ;)

azur65 - a widziales Ty zolnierzy ktorzy strzelaja z takiego ak47 czy rpd podczas skoku bo ja nie za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie no zagrałem dzisiaj na tym serie i muszę powiedzieć, ze jest miodzi, to z tymi apteczkami i wykrawianiem się to jest super pomysł, a no, ale najwarzniejsze, że jest anty bunnyhopping i anty spawn. A no, a tych heli i airstrike''ów, to w ogóle powinno nie być (w ogóle w grze), ale i tak fajnie, ze aż tyle trzeba zabijać, żeby mieć np. heli, bardzo dobrze.

Ogólnie mówiąc. Ten serwo to jest w ogóle inna gra xD I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde sie staramy, dzisiaj mielismy ok 10+ graczy, pod wieczor, nawet teraz ktos tam jest. Z mojego klanu staraja sie wchodzic, oraz mamy paru graczy co juz zagladaja sami, z poza klanu. Powoli sie to chyba zaczyna rozkrecac. Dzisiaj pogralem jak bylo wiecej ludzi, naprawde super. Zmienilismy troche streaka, uav znow od 3, reszta nie wiem na ile Psyborg zmienil, ale tez pewnie trzeba sie troche natrudzic ;)

Mapki nocne - vacant, bloc, pipeline - juz dzialaja poprawnie, tylko musimy troche zmniejszyc noc - bo jest zbyt ciemna ;)
Pracujemy nad nowym trybem VIP - potrzeba dopracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:47, Araondoion napisał:

Wszystko jest do przedyskutowania i zmiany, za wszelkie uwagi dizekujemy. Cieszcie sie
ze w ogole heli jest :P dla nas i airy i heli sa glupie po prostu ;)

azur65 - a widziales Ty zolnierzy ktorzy strzelaja z takiego ak47 czy rpd podczas
skoku bo ja nie za bardzo ;)

Jak bym chciał grać w coś realistycznego to bym grał w Americas Army :D A serwer ma parę dużych błędów, np. broń wybuchowa z 3m zabija, a z 3,10m nawet nie draśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze co? o czym Ty mowisz bo nie kumam? z ta bronia wybuchowa?

btw. Ten serwer jest dla takich co to lubia, cod4 jest troche quakowate pod tym wzgledem. Skakanie strzelanie spreyowanie hmm to troche bez sensu i troche psuje gre. A w America''s Army przesadzili z realizmem imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 15:00, Araondoion napisał:

ze co? o czym Ty mowisz bo nie kumam? z ta bronia wybuchowa?

btw. Ten serwer jest dla takich co to lubia, cod4 jest troche quakowate pod tym wzgledem.
Skakanie strzelanie spreyowanie hmm to troche bez sensu i troche psuje gre. A w America''s
Army przesadzili z realizmem imo.

Broń wybuchowa - c4, granaty, claymore, granatnik. Sprawdzałem z c4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:47, Araondoion napisał:

granatnik pisalem, zadaje 1 hp, bo sami tak ustawilismy.

c4, granaty, claye dzialaja normalnie...

Psyborg mi wyjaśnił że gracze mają małe hp, a broń wybuchowa maks obrażenia, przez to okres przejściowy jest bardzo mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:16, Pablo Querte napisał:

Opłaca się kupić teraz grę? Single krótki, a multi podobno bez żadnych zabezpieczeń i
łatwo zhackować :/

Single przeszedłem w 3 dni. I przez następne 3 się nim zachwycałem. A w multi gram non stop od premiery :) Bez żadnych haxów. I jak widać nieźle się przy nim bawię skoro tyle wytrzymałem :) Jak będziesz miał sprawdzone serwery, ze spoko ludźmi to haxów zbyt często nie uświadczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:16, Pablo Querte napisał:

Opłaca się kupić teraz grę? Single krótki, a multi podobno bez żadnych zabezpieczeń i
łatwo zhackować :/


Opłaca się kupować, opłaca. No może single krótki, ale multi jest świetny i mi sie jeszcze nie zdarzyło, żeby ktoś mnie shakował. Może dlatego że gram na klanowych serwerach, tam raczej nei ma jakichś hackerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:16, Pablo Querte napisał:

Opłaca się kupić teraz grę? Single krótki, a multi podobno bez żadnych zabezpieczeń i
łatwo zhackować :/


Choc singiel krótki, to powali Cię na kolana. Na prawdę, przechodząc każdą misję ciężko mi było powietrzanabrac do ust. :P
A i multi jest świetne. Zresztą, sam to musisz zobaczyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pograć w CoD 4 na multiplayer, ale nie jestem pewien, czy neostrada 512 wystarczy, by grać bez "laggów". Jak myślicie?
P.S. Sprzęt do tej gry będzie... Powiedzmy, że grę na single udźwignie na maksymalnych detalach bez zacięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:11, sinir napisał:

Chciałbym pograć w CoD 4 na multiplayer, ale nie jestem pewien, czy neostrada 512 wystarczy,
by grać bez "laggów". Jak myślicie?
P.S. Sprzęt do tej gry będzie... Powiedzmy, że grę na single udźwignie na maksymalnych
detalach bez zacięć:)


Spoko. Mój kolega ma neo 512 i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 19:21, Araondoion napisał:

multi swietny, moze na poczatku :P pozniej coraz gorzej ;p

top nie graj jak ci się nie podoba!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 19:21, Araondoion napisał:

multi swietny, moze na poczatku :P pozniej coraz gorzej ;p

Eee, coraz gorzej ? To czemu aż do dzisiaj grasz ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:17, kolektor napisał:

> multi swietny, moze na poczatku :P pozniej coraz gorzej ;p
Eee, coraz gorzej ? To czemu aż do dzisiaj grasz ? xD


Może dlatego, ze gra na tamtym serwie GROMu który opisywał (chyba, ze się mylę, ale raczej nei xD), który jest w ogóle różniący się od niemodowanego CoDa :)

sinir - ja mam neo 512 i gra się dobrze bez lagów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować