Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Graszczur, szukaj informacji na oficjalnym forum charlieoscardelta.com tam było podane rozwiązanie twojego problemu. Nie pamiętam o co chodziło, ale się ludziom przydarzyło. Poza tym brawa z powodu formatu :) Ja po 8 latach uzytkowania sformatowałem dysk tylko dlatego, że mi się nudziło i chciałem choć raz to zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co zaspali i jeszcze nie ściągnęli sobie poprawki 1.7 - mirrory:

Call of Duty 4: Modern Warfare - v1.6 -> v1.7 Patch

"* Fixed an exploit that allowed players to access certain console dvars during multi-player matches.
* Fixed a crash that could occur when a Chinatown Sabotage match would go into over-time.
* Fixed a bug where the MP icons (Bomb, Defend, Capture, etc) were always showing up as English regardless of the install language."

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2591&id=15444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem z grą. Otóż wczoraj wpisałem sobie komendę /com_maxfps 125. Wszystko śmigało jak miło. Dzisiaj włączyłem grę. Wchodzę na server - 40 - 50 fps. No to odpaliłem grę w 800x600 bez żadnych wodotrysków. Efekt był taki sam. Nawet w menu można odczuć ścinki. Czy ktoś może wie o co chodzi ? Czy to może być wina słabego zasilacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć ja też mam problem od jakiś 5 minutach frania w multi wyskakuje mi raport o błędach zatytułowany błędem iw3mp nie wiem o co chodzi w singlu mam to samo moja konfiguracja to pentium D 2,8 ghz 2 gb ram geforce 6200 256 vram 1mb/s net

p.s. nie ściągałem żadnych poprawek grę mam oryginalną !!! proszę pomóżcie !!!! bo chce sobie pograć w tę superancką gierkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zazwyczaj ten błąd pojawiał się sporadycznie i wiązał się z wyłączeniem gry. Jeżeli u ciebie się powtarza, to zapewne będziesz musiał przeinstalować grę ( profile możesz skopiować ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 15:52, filip1-1 napisał:

cześć ja też mam problem od jakiś 5 minutach frania w multi wyskakuje mi raport o błędach
zatytułowany błędem iw3mp nie wiem o co chodzi w singlu mam to samo moja konfiguracja
to pentium D 2,8 ghz 2 gb ram geforce 6200 256 vram 1mb/s net

p.s. nie ściągałem żadnych poprawek grę mam oryginalną !!! proszę pomóżcie !!!! bo chce
sobie pograć w tę superancką gierkę!!!


Próbowałeś zmieniać rozszerzenie pliku mssmp3 na .bak? Jeśli nie to wejdź w katalog, gdzie zainstalowałeś grę i w folderze "miles" odnajdujesz wyżej wymieniony plik i najzwyczajniej w świecie zmieniasz nazwę tak żeby wyglądało "mssmp3.bak". (mojemu kumplowi to pomogło;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:21, Tokix napisał:

1.6 jest najnowszy ; )



To dobrze bo neostrada mnie rozwala, mam łacze 1 mb/s a pobieranie mi idzie z prędkością 30 kb/s....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:31, Kizibono napisał:

Niedawno wyszedł najnowszy patch 1.7


Z tym że obecnie korzysta z niego bardzo mało serwerów, a zmienia też mało, więc ściągać się na razie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mam do was pytanie. Mój znajomy mówi że jakość dźwięku w grze wpływa na szybkość animacji ( FPS ). Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:28, LuQeMaStEr napisał:

Takie mam do was pytanie. Mój znajomy mówi że jakość dźwięku w grze wpływa na szybkość
animacji ( FPS ). Czy to prawda ?


Czytając kilka porad jak przyśpieszyć cs''a natknąłem się na kod zmniejzający jakość dźwięku i jednocześnie zwiększający wydajność gry . Jednak taki zabieg zda się na niewiele , gdyż czy przyśpieszenie o 1-2 fps coś da?? Najlepiej skoncentrować się na roździelczości sterownikach czy DirectX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:27, KAROLMACIEJ napisał:

> Niedawno wyszedł najnowszy patch 1.7

Z tym że obecnie korzysta z niego bardzo mało serwerów, a zmienia też mało, więc ściągać
się na razie nie opłaca.


ta 16000 serwerów to rzeczywiście niewiele :/ weź plotek nie rozsiewaj. Patch 1.7 jest obowiązującym na ogromnej większości serwerów. Te na 1.6 to spóźnialscy admini i hosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:59, Arachnos napisał:

ta 16000 serwerów to rzeczywiście niewiele :/ weź plotek nie rozsiewaj. Patch 1.7 jest
obowiązującym na ogromnej większości serwerów. Te na 1.6 to spóźnialscy admini i hosty.

Hehe, ja sie spotykam u brata(on gra po sieci) z serwerami z patchem 1.3(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, jasne. Jakoś ostatnio wchodziłem na kilkanaście różnych serwerów i żaden nie był w nowszej wersji niż moja (1.6). Więc kto tu plotki rozsiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią tego czy serwer stoi na Linuxie czy na Windowsie. Jeśli to drugie to już patch zainstalowany, a jeśli to pierwsze to nie, bo IW jeszcze nie wypuściło stosownych plików...a z tego co mi wiadomo, większość serwerów jest na Linuxie (np. chyba wszystkich polskich providerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować