Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 10:25, prf napisał:

Grałem na modzie bez żadnych czitów.

o nazwie wallhack albo aimbot? ;P joke, no ale jak nie masz czitów to nie powinno sie to pojawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:01, Araondoion napisał:

> Grałem na modzie bez żadnych czitów.
o nazwie wallhack albo aimbot? ;P joke, no ale jak nie masz czitów to nie powinno sie
to pojawic ;)

Znalazłem w sieci informację że taki komunikat ; Ignoring MD5 Tool Queries gdy wystepuje problem z połączeniem z serwerem PB czyli słaby transfer.Gdybym czitował to dostał bym bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:28, wale z axa napisał:

jak gram na multiplayerze kilka minut to mnie wywala z gry i zostaje kawałek czarnego
ekranu ;/ wie ktoś o co chodzi ? (z singleplayerem jest ok)


http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1 sciagnij to mozliwe, ze pomoze, zainstaluj, dodaj cod4 i updatuj PB. Ewentualnie napisz jaki komunikat Ci sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:37, Araondoion napisał:

> jak gram na multiplayerze kilka minut to mnie wywala z gry i zostaje kawałek czarnego

> ekranu ;/ wie ktoś o co chodzi ? (z singleplayerem jest ok)

http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1 sciagnij to mozliwe, ze
pomoze, zainstaluj, dodaj cod4 i updatuj PB. Ewentualnie napisz jaki komunikat Ci sie
pojawia.


zrobiłem tak jak mówiłeś, jedyny komunikat jaki mi się pojawia to podczasprzełączania się z trybu single na multiplayer

20081005175429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:21, Araondoion napisał:

a nie mozesz od razu wlaczyc multi? jest do tego odpowiedni skrot. Przy tym komunikat
informuje, ze chce uruchomic cod4 w domyslnych ustawieniach dlatego "nie"


uruchomiłem przez skrót do bezpośredniej gry MP i dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze przeinstaluj gre? i odpal wtedy tylko MP? ja w sumie nie wiem co sie dokladnie dzieje, robi sie czarny ekran i nic wiecej? 0 napisow? po wlaczeniu gry czy przy wejsciu na serwer. Masz spatchowana grtre do 1.7 ? chyba bedzie trzeba przeinstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A SP chodzi Ci normalnie ? Czy też wywala ?
Jeżli tak, to sprawdź najnowsze sterowniki do karty graficznej.
Jeśli tylko w MP się tak dzieje, to polecam przeinstalowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:39, Araondoion napisał:

moze przeinstaluj gre? i odpal wtedy tylko MP? ja w sumie nie wiem co sie dokladnie dzieje,
robi sie czarny ekran i nic wiecej? 0 napisow? po wlaczeniu gry czy przy wejsciu na serwer.
Masz spatchowana grtre do 1.7 ? chyba bedzie trzeba przeinstalowac.


mam wersję 1.0.549 ;P spatchuje i zobacze czy będzie działać, bo SP mi działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:39, Araondoion napisał:

moze przeinstaluj gre? i odpal wtedy tylko MP? ja w sumie nie wiem co sie dokladnie dzieje,
robi sie czarny ekran i nic wiecej? 0 napisow? po wlaczeniu gry czy przy wejsciu na serwer.
Masz spatchowana grtre do 1.7 ? chyba bedzie trzeba przeinstalowac.


jeszcze jedno, mógłbyś mi podać numerek najnowszej wersji patcha, albo jeszcze lepiej link, bo wpisuje w google "call of duty 4 newest patch" to wyskakuje mi 1.2, 1.4, 1.6, a wiem, że 1.7 tlyko nie jestem pewny czy są tak jeszcze jakieś inne numerki dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:54, wale z axa napisał:

zrobiłem tak jak mówiłeś, jedyny komunikat jaki mi się pojawia to podczasprzełączania
się z trybu single na multiplayer

Jeśli nie klikniesz tam "tak" to będzie Cię wywalać. Zawsze jak wyłączysz grę nienormalnie, czyli z menu, to będzie Ci si.ę taki komunikat pokazywać i wtedy musisz klikać tak i zmieniać ustawienia od nowa (przynajmniej ja tak miałem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja czasem byłem zmuszony wyłączyć grę innymi sposobami, niż menu -> wyjdź. Przy tym komunikacie po kliknięciu na "nie" żadnych problemów nie napotkałem, widać u każdego inaczej.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:33, cichy10 napisał:

> zrobiłem tak jak mówiłeś, jedyny komunikat jaki mi się pojawia to podczasprzełączania

> się z trybu single na multiplayer
Jeśli nie klikniesz tam "tak" to będzie Cię wywalać. Zawsze jak wyłączysz grę nienormalnie,
czyli z menu, to będzie Ci si.ę taki komunikat pokazywać i wtedy musisz klikać tak i
zmieniać ustawienia od nowa (przynajmniej ja tak miałem ;)).


nie, to niema nic do tego, spatchowałem i już jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taki problem: Od jakiś dwóch tygodni zaczął wieszać mu się CoD 4, średnio ma z 15 FPS-ów. W singlu i multi jest tak samo, przez co nie może grać. Wcześniej było wszystko dobrze, a inne gry działają mu bardzo dobrze, tylko ten CoD 4 się wiesza. Jego komp to AMD Sempron 2500+ 1.41 GHz, 2 GB ram. Bardzo proszę o pomoc, bo to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować