Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 23:23, Araondoion napisał:

juz o tym pisalismy, ze game of the year edition to nic innego niz na nowo wydana wersja
z patchem 1.7.


To w patchu 1.7 były nowe bronie i poprawiona grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 07:33, trutututu napisał:

> juz o tym pisalismy, ze game of the year edition to nic innego niz na nowo wydana
wersja
> z patchem 1.7.

To w patchu 1.7 były nowe bronie i poprawiona grafika?

Nie, ale to jest wierutna bzdura. Nigdzie nie ma tak napisany tylko w sklepie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 08:03, trutututu napisał:

/...ciach.../

Czyli inaczej mówiąc to tylko chwyt marketingowy i przy okazji kłamstwo?


Kłamstwo to nie jest ale raczej chwyt marketingowy. No bo przecież ludzie wolą mieć wersję od razu poprawioną bo po co mają ściągać za darmo z internetu? żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:57, lol94 napisał:

Kłamstwo to nie jest ale raczej chwyt marketingowy.


Jak to nie kłamstwo? W opisie masz wypisz-wymaluj NOWE RODZAJE BRONI i POPRAWIONĄ GRAFIKĘ GRY. Czy właśnie to otrzymujesz razem z tym wydaniem? Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 07:41, MLODY2K6 napisał:

Czesc.
Tak sie sklada że dostałem wydanie GOTY i tam sa patche tylko do nr 1.6, wersje 1,7 trzeba
zessac juz z intenetu.

no i wszystkie wątpliwości rozwiane, teraz czekam aż ktoś wytoczy gram.pl proces. Gdybyśmy byli w USA na pewno by się tak stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Postanowiłem jeszcze raz przejść singla, tym razem na najwyższym stopniu trudności. Niestety utknąłem w miejscu, w którym mamy czekać na helikopter po zabójstwie Zahajewa. Może znacie tam jakąś dobrą pozycję, sposób na tą misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, sposobów jest wiele. Ja proponowałbym ustawić się daleko za budką z elektrycznymi samochodzikami, porozstawiać kilka min i ... strzelać. Przeciwnicy prawie nie będą mieli do Ciebie dojścia, czasem ktoś przyjdzie z lewej strony. Tak to będą strzelać z tej budki (bo zejść matoły nie umieją) i z innych miejsc. Ot... wybierz dobre drzewo i kryj się :)
Największy problem możesz mieć z wydostaniem się stamtąd, gdy będzie za dużo przeciwników. Trzeba próbować.

Arachnos
Proces? Wybacz, ale powiem wprost - chyba sobie jaja z nas robisz. Osoby, które mają połączenie internetowe, tak czy siak by musiały zassać łatkę - bo co, jeżeli właśnie ukazałby się patch 1.8?
A osoby bez połączenie internetowego... no cóż, po co im patch 1.7? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 08:40, Avar Neus napisał:

Witam!
Postanowiłem jeszcze raz przejść singla, tym razem na najwyższym stopniu trudności. Niestety
utknąłem w miejscu, w którym mamy czekać na helikopter po zabójstwie Zahajewa. Może znacie
tam jakąś dobrą pozycję, sposób na tą misję?

ja zawsze rozkładam claymore''y w poblizu pozostawionych samochodów, potem idę w okolice diabelskiego młyna i poruszam się w zalezności od potrzeby spod niego na parkiet "bumper cars" i spowrotem, zawsze za pierwszym podejściem przechodzę tę misję nawet na weteranie. Z tych dwóch pozycji spokojnie z daleka zdejmujesz przeciwnika snajperką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:48, WorldWar3PL napisał:

Proces? Wybacz, ale powiem wprost - chyba sobie jaja z nas robisz. Osoby, które mają
połączenie internetowe, tak czy siak by musiały zassać łatkę - bo co, jeżeli właśnie
ukazałby się patch 1.8?
A osoby bez połączenie internetowego... no cóż, po co im patch 1.7? ;-)

przeczytaj co jest napisane w sklepie gram.pl cytuję:
"Call of Duty 4: Modern Warfare Game of the Year Edition oferuje mapy niedostępne w wersji podstawowej, nowe rodzaje broni i poprawioną grafikę gry."
czy wszystko jest jasne? Jak nam tutaj łaskawie powiedział nabywca tej wersji jest tylko patch 1,6 czyli mapy. Mamy tu wierutne kłamstwo, które może być podstawą do wytoczenia procesu :)

PS: przepraszam za podwójny post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:35, Mati1990 napisał:

Mam pytanko ile jest misji i na jak długo starczy ta gra???


Samych misji jest sporo, ale gra trwa około 5-7 godzin :P Na szczęście jest genialny multi, który jest esencją tej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować