Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2010 o 18:10, ww3pl napisał:

Może wiecie, gdzie sprzedają samiuteńkie klucze do tej gry?

W polsce raczej nie znajdziesz (swoją drogą gra droga nie jest, w granicach 50- 70 zł spokojnie zakupisz wersję pudełkową z patchami), zostaje więc jedynie steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 18:10, ww3pl napisał:

Może wiecie, gdzie sprzedają samiuteńkie klucze do tej gry?

Oficjalnie chyba nigdzie, nie wiem czy na steamie sie da, mozesz niby odkupic na allegro uzywane, no ale wszyscy wiemy czym to moze grozic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy staty jakie dzisiaj osiągnąlem dla gracza który zaczął przygodę z Codem miesiąc temu są do przyjęcia?

Zabici: 73
Asysty: 29
Zgony: 29

drugie msce w swojej drużynie

Mapa BOG.
Osób na serwerze: 20
Tryb gry: granie do 500pktów, zdobywanie flag przeciwnika

;) Odblokowałem właśnie na tej mapce złoty pistolet, dobiłem do 55lvl, wykonałem ok 6 wyzwań i osiągnąlem osobisty rekord w serii zabójstw: 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:58, Citkowsky napisał:

Tryb gry: granie do 500pktów, zdobywanie flag przeciwnika

500? Na pewno nie 5000? Pół tysiaka to strasznie mało, tam gdzie ja grałem najniższy limit wyniku to 2500 punktów. Wynik jak wynik, pytanie tylko jakiej broni używałeś i czy był to HC czy normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to... Chciałem wrócić sobie do Cod4, a Punkbuster oczywiście wywala mnie z gry za "Disallowed Program/Driver". Oczywiście nie mam żadnych haxów czy innego syfu, a przed chwilą sprawdzałem przez pbsetup, że nie potrzeba updateu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:40, Lisun napisał:

Niech to... Chciałem wrócić sobie do Cod4, a Punkbuster oczywiście wywala mnie z gry
za "Disallowed Program/Driver". Oczywiście nie mam żadnych haxów czy innego syfu, a przed
chwilą sprawdzałem przez pbsetup, że nie potrzeba updateu.

Przyczyn może być kilka, musisz przed grą powylączać antivira, komunikatory, etc. Pamietam że kiedyś z Tlen czy XF kickował, ja już dawno nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:40, Lisun napisał:

Niech to... Chciałem wrócić sobie do Cod4, a Punkbuster oczywiście wywala mnie z gry
za "Disallowed Program/Driver". Oczywiście nie mam żadnych haxów czy innego syfu, a przed
chwilą sprawdzałem przez pbsetup, że nie potrzeba updateu.

http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=8501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 18:49, Nerr012 napisał:

Mam pytanie dużo jeszcze ludzi gra? Bo tak leżała gra na półce i zachciało mi się dobrego
FPS z multi.

W uj dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie była tutaj poruszana kwestia tego jak mają się profile po formacie dysku twardego i / lub reinstalacji Windy. Kiedyś pamiętam że po takiej akcji straciłem cały profil i musiałem zaczynać od nowa a dzisiaj ku mojemu zdziwieniu zgrany na pena folder wklejony znowu do folderu z grą działa. Tak więc już sam nie wiem co o tym myśleć ale jak widać czasami to działa. A zaznaczyć muszę że formatowałem twardziela i instalowałem od nowa Windę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Zastanawiam się nad kupnem, głównie pod kątem MP i tu moje pytanie: Dalej ta gra cieszy się dużą popularnością ?

Jest dużo polskich serverów ?

Dużo gra polaków ?

I jak wygląda scena z modami ? Może możecie jakieś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

Mam pytanie.

Zastanawiam się nad kupnem, głównie pod kątem MP i tu moje pytanie: Dalej ta gra cieszy
się dużą popularnością ?

Skądże znowu, w grę nikt nie gra, jest strasznie słaba - przecież gdyby taka nie była, nie była by na drugim miejscu na Xfire! :E

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

Jest dużo polskich serwerów ?

Tak.

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

Dużo gra polaków ?

Nie, są tylko polskie serwery, "polaków" brak. Ale są za to Polacy, Jankesi, Niemcy itd.

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

I jak wygląda scena z modami ? Może możecie jakieś polecić ?

Głównie ProMod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz to pytanie już któryś raz w tym wątku ... ekhm wtf?
>Dalej ta gra cieszy

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

się dużą popularnością ?

Tak.

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

Jest dużo polskich serverów ?

Nie wiem.

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

Dużo gra polaków ?

Nie ... ale Polaków jest jest całkiem sporo.

Dnia 07.07.2010 o 09:01, Chlorofil napisał:

Może możecie jakieś polecić ?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 16:03, Chlorofil napisał:

Zadaję bo tak mi się podoba, cwaniaczku.

A po cholerę pytać kilka razy o to samo zwłaszcza jak się za każdym razem uzyskało odpowiedź? I nie muszę cie sprawdzać, po prostu mam dobrą pamięć. No ale albo spamisz dla rangi albo ci się wybitnie nudzi. Podziękował za taką ''dyskusję'', poza tym wbij sobie trochę podstawowych zasad kultury a dopiero potem się tutaj udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 16:08, Tyler_D napisał:

> Zadaję bo tak mi się podoba, cwaniaczku.
A po cholerę pytać kilka razy o to samo zwłaszcza jak się za każdym razem uzyskało odpowiedź?
I nie muszę cie sprawdzać, po prostu mam dobrą pamięć. No ale albo spamisz dla rangi
albo ci się wybitnie nudzi. Podziękował za taką ''dyskusję'', poza tym wbij sobie trochę
podstawowych zasad kultury a dopiero potem się tutaj udzielaj.


Hah pytam się jeszcze raz bo nie zdecydowałem się wtedy na kupno a to raptem było bite pół roku temu to gra na pewno straciła na popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... pytasz enty raz a pierwszy raz to było niecałe 2 lata temu. A zresztą nieważne ... znając życie i tak pewnie nie kupisz a popularność wystarczy sprawdzić chociażby na stronie xFire czy innej co raczej kłopotliwe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować