Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 20:48, Tyler_D napisał:

What the fuck? Co Kamarow robi pod strażnicą i skąd gracz znalazł się na jakimś dachu?
Przecież powinien by na strażnicy. Bug? Fake? Nvm.


Ja JESTEM w strażnicy :P moze jest dwóch Kamarovóv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... no tak, my bad. A co do Kamarowa to ja skłaniałbym się raczej ku wersji że spawnuje się on losowo bo jak widać na screenie z mojego posta u mnie był w zupełnie innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 21:01, Tyler_D napisał:

Hm ... no tak, my bad. A co do Kamarowa to ja skłaniałbym się raczej ku wersji że spawnuje
się on losowo bo jak widać na screenie z mojego posta u mnie był w zupełnie innym miejscu.



Odpalałem tą misję 4 razy i zawsze tam był, tym bardziej że go zabijali. Odpal ta misje. Jak już bedziesz w strażnicy to popatrz na kierunek z którego jedzie konwój młodego Zachajeva i spójrz na lewo na dół. na 100% będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem raz jeszcze wspomnianą misję i ... jest ciekawie. W strażnicy nie było Kamarowa tak jak było to u ciebie i co ciekawsze nie było go także tam gdzie pojawił mi się na tym screenie - tym razem łaził sobie w miejscu które oznaczyłem czerwoną strzałką więc zapewne jest tak że jego pozycja jest losowo wybierana tak jak wcześniej sądziłem.

20100811165949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:00, Tyler_D napisał:

Odpaliłem raz jeszcze wspomnianą misję i ... jest ciekawie. W strażnicy nie było Kamarowa
tak jak było to u ciebie i co ciekawsze nie było go także tam gdzie pojawił mi się na
tym screenie - tym razem łaził sobie w miejscu które oznaczyłem czerwoną strzałką więc
zapewne jest tak że jego pozycja jest losowo wybierana tak jak wcześniej sądziłem.


Też tak zrobiłem i też go w strażnicy nie było :D ale ciekawi mnie że zawsze jest dwóch kamarovóv - ten główny nieśmiertelny i ten szeregowy co może zginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mam nowego directx (9.0c zaktualizowany) nowe sterowniki do karty graficznej (Ati Radeon hd 2600 xt) jak i dzwiekowej (realtek hd) czasami gra mi sie wiesza i jedyne wyjscie to alt+crtl+del i wylaczenie aplikacji w procesach, czy istnieje jakies logiczne wytlumaczenie dlaczego? gram na promodzie wiec nie mam wszystkich ustawien na high lecz na low, wiec mysle ze sprzet uciagnie taka zabawe, prosze o szybka odpowiedz co moge jeszcze zrobic!~thanks

edit: czy moze byc to wina komunikatora glosowego Mumble, lub xfire?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem w czym tkwil problem, po nacisnieciu kombinacji klawiszy SHIFT + CRTL gra zapisuje ostatni obraz gry i sie zawiesza, aby to rozwiazac najlepiej kliknac prawym przyciskiem myszy na pasku startu, Paski narzedzi - Pasek jezyka, potem na Pasku jezyka klikamy PPM i wchodzimty w ustawienia, Usuwamy wszystkie klawiatury oprocz POLSKA PROGRAMISTY. Gra nie powinna sie juz zawieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do chwalenia się perkami i weapem - M40A3 Red Tiger AC0G i Złoty Desert Eagle + moc obalająca, bandolier i pewne celowanie jak chce halfscopy walić albo przebicie pocisku czy jakoś tak - i tak i tak z tym rushuje xD
Mój rekord to 99-12-48 na mapie Strike a na dodatek uzyskałem na tej mapie exp. modification +100 - wszystko z tej snajpy i r700, która leżała koło mojej nogi (no i jeden headshoot na gościu z 25 HP z deagla) xD

Serwer: <=====/KoS/RoTaTioN

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z multi Call of Duty. Wlaczyam multiplayer i po chwili wyskakuje blad ze przestal on dzialac. Probowalem juz reinstalowac, zmieniac rozzszerzenie mssmp3.asi i inne z opisanych w przypietym poscie ale nie dzialaja. Gdyby ktos wpadl na pomysl prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Włączyłem xfire by spojrzeć na ulubione servery w cod4.
Mam tam dodane trzy servery: Jeden nie działa, ale pojawił się jakiś inny z nazwą: Server hacked by ...
Czy to możliwe, że to właśnie ten trzeci nie działający został shackowany? Co to oznacza w praktyce, że jak ktoś wejdzie na server to dostaje wirusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś ściszyć efekty w grze a podgłośnić czat głosowy? Przez te wybuchy nie słyszę co do mnie mówią. Wydaje mi się, że kiedyś to zmieniałem (nie grałem bardzo bardzo długo, wiec mogę się mylić), a teraz nie widzę takiej opcji - jest tylko dźwięk główny, a to chyba nie to.

Polećcie jakieś dobre serwery s&d, dominacja - najlepiej HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 12:16, Traitor napisał:

Polećcie jakieś dobre serwery s&d, dominacja - najlepiej HC.


Polecam:

JarGames CoD4 HardCore 195.205.208.61:28965
HERKULES #3 PL HC TEAMPLAY S&D 212.51.216.68:28970

Gram praktycznie tylko na tych serwerach i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:47, revolt505 napisał:

Pod jakim nickiem grasz na tych serwach? Być może już się spotkaliśmy, ponieważ ja też
gram na jargames czasami.

Pod "Raul Endymion" albo "ssDD|Dudd''s. Z tym, że zdecydowanie częściej jestem na Herkulesie gdyż preferuje S&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:33, Duddits napisał:

JarGames CoD4 HardCore 195.205.208.61:28965
HERKULES #3 PL HC TEAMPLAY S&D 212.51.216.68:28970

Dzięki, jak coś to mój nick to d3mon91. Dawno nie grałem, więc chwilowo trochę lamię, ale już sobie wiele przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:42, Traitor napisał:

> JarGames CoD4 HardCore 195.205.208.61:28965
> HERKULES #3 PL HC TEAMPLAY S&D 212.51.216.68:28970
Dzięki, jak coś to mój nick to d3mon91. Dawno nie grałem, więc chwilowo trochę lamię,
ale już sobie wiele przypominam :)

Ja jak coś to będę dopiero w czwartek pod wieczór. Ja to mam różnie. Albo rozwalam wszystkich albo lamię jak mało kto. Zresztą jeśli chodzi o mnie to wynikami się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli na jakiś mały gramowy turniej czy coś takiego? Znaleźć odpowiedni serwer, zebrać dwie drużyny i naparzać się ;)

Podzielić rozgrywkę powiedzmy na trzy części albo dwie lub bez podziałów. Knives only, może snipa only i dm bez zasad, jeno kto więcej ustrzeli ;D

Ustalić jakiś termin, i jazda.

Co wy na to?


Wiele trenowałem i jestem gotów walczyć, choć patrząc na tutejszych wymiataczy, wielkich szans nie mam, ale jak utrafię dobry dzień to mogę na równi z najlepszymi walczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 11:16, Kakarotto napisał:

ale jak utrafię dobry dzień to mogę na równi z najlepszymi walczyć :P

No właśnie, ja gram dopiero miesiąc po dłuższej przerwie, a czasem udaje mi się osiągnąć satysfakcjonujący wynik. Czasem i psu dupa błyśnie :)

Jakby co to ja jestem jak najbardziej za i nie ukrywam, że dla mnie najbardziej odpowiadałaby niedziela, ale jak zbierze się więcej ludzi i ustalimy termin na jakiś inny dzień to i tak postaram się być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować