Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Potwierdzam swój udział w grze :]. Był bym jak najbardziej za HC, ale bez rpg, granatników jak i również "kosiary" (P90). Może na tą grę ustawimy nicki z forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... widzę tu bardzo akcję zakrojoną na szeroką skalę. W sumie nawet chciałem się dopisać ale średnio widzę siebie tutaj z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze widzę że już sporo graczy się zgłosiło, po drugie nie grałem baaardzo długo [ będą ze dwa miechy chyba a może nawet i cztery, pamięć już nie ta ;-D - w każdym razie bardzo długo a co za tym idzie mój skill jest na poziomie zerowym ], po trzecie widzę że sporo osób preferuje tutaj S&D [ którego to nie rozumiem ani nie grałem w zasadzie w tym trybie także o czerpaniu funu mowy być nie może ] a po czwarte dla mnie multi CoDa to w zasadzie dwie mapy które znam jak własną kieszeń. Na innych bym się zgubił. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick na gramie revolt505, w cod 4: Wilk. Dla mnie koniecznie HC. Jeśli chodzi o tryby to proponowałbym S&D i TDM. Trochę tego trochę tego. Podajcie na, którym z tych 4 serwów gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 15:40, Tyler_D napisał:

Po pierwsze widzę że już sporo graczy się zgłosiło,

To akurat żaden problem, im nas więcej tym lepiej, bo pewnie komuś i tak wypadnie coś w ostatniej chwili.

Dnia 26.09.2010 o 15:40, Tyler_D napisał:

po drugie nie grałem baaardzo długo [ będą ze dwa miechy chyba a może nawet i cztery, pamięć już nie ta ;-D - w każdym razie bardzo długo a co za tym idzie mój skill jest na poziomie zerowym ]

Gadanie, to gra dla zabawy :) Ja nie grałem ponad rok, a po dwóch mapach tdm zacząłem sobie przypominać co i jak. Nawet jakbyś miał być ostatni (w co wątpię, bo gram ja) to co z tego? :)

Dnia 26.09.2010 o 15:40, Tyler_D napisał:

po trzecie widzę że sporo osób preferuje tutaj S&D

Ale zauważ też, że sporo osób chce grać w tdm''a i to prawdopodobnie "on" będzie królem wieczoru.

Dnia 26.09.2010 o 15:40, Tyler_D napisał:

a po czwarte dla mnie multi CoDa to w zasadzie dwie mapy które znam jak własną kieszeń. Na innych bym się zgubił. :-P

Gadanie... a kto wie? Może akurat wybierzemy którąś z tych dwóch map? Dla mnie, np. najlepiej idzie na crossfire i vacant, a na innych "się gubię". Ale od czasu do czasu będzie pewnie radar, więc nawet zbłąkana owieczka się odnajdzie.

1. Kakarotto aka Killed - potwierdzone
2. Traitor aka AngelOfRevenge - potwierdzone
3. colin321 aka colin321 (na razie) - potwierdzone
4. Gumisiek2 - niepotwierdzone
5. kuba9876543210 aka qba - potwierdzone
6. revolt505 aka Wilk - potwierdzone
7. Firefly94 aka [aXe]FireFly - potwierdzone (nie na 100%)
8. hans_olo aka Wsciekla Panda - potwierdzone (nie na 100%)
9. NikiNicoo aka [KGB]Nikolai - potwierdzone

Tyler zastanów się i dopisz się na listę :) Na pewno będzie świetna zabawa.

@revolt505
Na 99% będzie ponad 6 osób, a większości pasuje HC, więc wstępnie proponuję Wardlahaus S&D only 78.111.224.188:28960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:01, colin321 napisał:

Jak co to nick na COD 4 to Improve-pl lub jakoś tak. To gramy na tym serwerze powyżej?

Jeśli nikt nie będzie miał zastrzeżeń to tak. Jest na nim możliwość głosowania, więc będziemy "bogami serwera". Zmiana i restart mapy, zmiana trybu czy wyrzucenie niepożądanych gości nie będzie żadnym problemem.

1. Kakarotto aka Killed - potwierdzone
2. Traitor aka AngelOfRevenge - potwierdzone
3. colin321 aka Improve-pl - potwierdzone
4. Gumisiek2 - niepotwierdzone
5. kuba9876543210 aka qba - potwierdzone
6. revolt505 aka Wilk - potwierdzone
7. Firefly94 aka [aXe]FireFly - potwierdzone (nie na 100%)
8. hans_olo aka Wsciekla Panda - potwierdzone (nie na 100%)
9. NikiNicoo aka [KGB]Nikolai - potwierdzone

No to na razie mamy 6-8 osób (plus Tyler, który nie wiedzieć czemu się zastanawia ;PP), nie jest źle jeśli spotkanie dojdzie do skutku w takim składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie będzie rzeźnia dziś, w HC grałem ledwo kilka razy i zawsze się to dla mnie źle kończyło :P (może kilka meczy w HC w S&D i kilka normalnych w TDM? :P)

Co do zasad to tak bym proponował:

- bez lekkich karabinów maszynowych (rpd i reszta), p90, rpg
- bez last stand i martyrdom
- bez spawncampingu

I co by tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodal zakaz heli i airstrike''ow przez pierwsze 15s rundy, poza tym to chyba ok :)

Nie wiem za bardzo czemu tylko:

Dnia 26.09.2010 o 17:35, Kakarotto napisał:

- bez lekkich karabinów maszynowych


ale sam rzadko gram LMG, wiec moze byc, tylko niech reszta sie wypowie, czy im taki uklad pasuje (mam nadzieje, ze tak:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:38, Gumisiek2 napisał:

Potwierdzam obecność. A ten... co to jest HC? ;-D


Tryb HC to taki gdzie mniej pocisków potrzeba do zabicia kogoś i nie widać huda i to tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:39, kuba9876543210 napisał:

Nie wiem za bardzo czemu tylko:
> - bez lekkich karabinów maszynowych


Te karabiny są dość mocne i szybkostrzelne... i wiele nie trzeba nimi celować by trafić, więc brak huda to mały szczegół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 18:50, colin321 napisał:

No to gramy o 20 ? I na jakim w końcu serwerze :P ?


No toż chyba gramy :)

Waidlahaus S&D only 78.111.224.188:28960 chyba tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 19:56, Kakarotto napisał:

Trza było pytać kto to, a anie skąd :P

:)

Sprawdzałem na gametracker to prawie nigdy nikt tam nie gra, a teraz sie powbijali... na tym drugim też dwie osoby są.

To co? wbijamy się na ten drugi i kickamy? Będzie nas więcej, a na razie są tam bez tagów, więc chyba zwykli gracze :)

82.149.234.154:28960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 19:57, Traitor napisał:

Sprawdzałem na gametracker to prawie nigdy nikt tam nie gra, a teraz sie powbijali...
na tym drugim też dwie osoby są.


Czyli na ten? HGMS Hardcore S&D by CKRAS 82.149.234.154:28960 edit: no to wbijamy tam ;)

Dnia 26.09.2010 o 19:57, Traitor napisał:

To co? wbijamy się na ten drugi i kickamy? Będzie nas więcej, a na razie są tam bez tagów,
więc chyba zwykli gracze :)


Od razu się pytać trzeba czy to są admini, by nie było kolejnej wtopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować