Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2010 o 20:00, Kakarotto napisał:

Od razu się pytać trzeba czy to są admini, by nie było kolejnej wtopy :P

Na razie nie ma, nikt nie wie czyj to serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy po wycince ;)

Nieźle się grało, wesoło i ciekawie... chciałbym podziękować graczom za frekwencję mimo pewnych małych problemów na początku :P. Podziękować tym, co serwów szukali, kicknęli admina, odpalali głosowania - bez was nie było by tego spotkania ;D

Skila mamy mniej więcej równego, choć się kilku wyróżniało rzecz jasna.

To do następnej gry, być może spotkamy się na innych serwach :)


http://screenshot.xfire.com/s/104708261-4.jpg Kto to tam wisi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 21:30, Kakarotto napisał:


Możliwe, że ja. Pamiętam jak wyskoczyłem z tego budynku ( chcąc trafić na murek ) i w tym też momencie dostałem serię ;)
A tak w ogóle, to ( jak już wspomniałeś ) wielkie dzięki wszystkim za grę. Dawno nie miałem okazji pograć, głównie przez brak czasu. Teraz jednak, widząc, że się tak organizujecie, postanowiłem jakoś wygospodarować te 0,5h. I nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do sprawy naszych potyczek. Pewnikiem jest, że w najbliższą niedzielę gramy znowu :D Ten sam serwer (chyba, że frekwencja będzie większa niż 12 osób, tedy się znajdzie nowy serw :P), skład oby był podobny ;)

Dla chętnych możemy przeprowadzać małe turnieje w tygodniu, mało osób będzie miało czas, ale może na nożyki się nas choćby zebrało kilka osób :)

Hardcore S&D by CKRAS 82.149.234.154:28960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w sumie zapisał na jakiś meczyk [ najwcześniej w sobotę lub niedzielę ] ale powiedzcie mi - czemu preferujecie ten zakichany S&D? :F Co do HC - nie ma problemu, do perków i uzbrojenia też się mogę dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj prawie ciągle graliśmy TDM z 5 razy zagraliśmy S&D. Miło się grało, fajne prowadziliśmy konwersacje :D. Ja mogę nawet w tygodniu grać zależy od was czy wy możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 18:30, Tyler_D napisał:

Ja bym się w sumie zapisał na jakiś meczyk [ najwcześniej w sobotę lub niedzielę ] ale
powiedzcie mi - czemu preferujecie ten zakichany S&D? :F


A kto go preferuje panie kolego? To, że serw jest S&D nie znaczy, że my go kochamy i w niego wczoraj naparzaliśmy ;) Z tego co pamiętam lwia część gry to był TDM, S&D nie było tak dużo, że nawet osoba nie lubiąca tego trybu te kilka meczy mogło by rozegrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę grać prawie codziennie od 18, więc jakby ktoś chciał się zmierzyć to ja bardzo chętnie :)

@Tyler_D
Dla jednych zakichany, a dla innych całe życie :) Moim zdaniem nikt jeszcze nie wymyślił nic lepszego od S&D.

Jak już koledzy pisali, nazwa serwera nie ma znaczenia, specjalnie szukałem takiego żeby była możliwość głosowania za zmianą trybu, mapy itd. (szkoda tylko, że niskie limity są ustawione, a tego zmienić przez vote nie damy rady - ale szukam czegoś "dłuższego", więc kto wie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milo sie gralo, na kolejne pare rundek z checia znow przyjde, ale w tygodniu nie zawsze bede mogl, w weekendy juz czesciej (godz. 20 jak wczoraj najlepiej pasue:)). Co do S&D - bylismy na serwie, gdzie mozna bylo glosowac i w sumie najwiecej gralismy TDM. Najwazniejsze tylko, zeby na admina nie trafic :] Przy okazji co czekam az Hans_olo bedzie mial 50Mbps, wczoraj cos sugerowal, ze moglby gre postawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 21:38, Kakarotto napisał:

To może jutro około 20 na tym serwie co wczoraj? Zbierze się ile się zbierze ludzi, trochę
postrzelamy i się potniemy wreszcie ;)

"Jutro" znaczy się dzisiaj? Ja będę, może ktoś przyjdzie i nie będę musiał sam siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:06, Traitor napisał:

"Jutro" znaczy się dzisiaj?


Skoro wczoraj pisałem, że jutro, to jutro dzisiaj znaczy, że dzisiaj jest jutro wczorajsze - czyli dziś ;)

Dnia 28.09.2010 o 15:06, Traitor napisał:

Ja będę, może ktoś przyjdzie i nie będę musiał sam siedzieć
:)


Na razie trzy osoby, ale coś mi mówi, że się więcej pojawi :P


Ten sam serw co ostatnio, czy wyszukałeś coś lepszego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że może się tam zjawię o ile znajdę czas i przypomnę sobie grę na tyle żeby nie lamić za bardzo ... Długie przerwy od sieciowych shooterów są bardzo niewskazane. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 16:36, Tyler_D napisał:

i przypomnę sobie grę na tyle żeby nie lamić za bardzo ... Długie przerwy od sieciowych shooterów są bardzo > niewskazane. :F


Spokojnie, jak gralismy w niedziele, to sporo osob bylo po dluzszej przerwie (ja po +/- dwoch miesiacach, ostatnio gram praktycznie tylko w 1-2 gry). Poziom byl mniej/wiecej wyrownany, z lekkimi odchylami w ta czy druga strone.

Dzisiaj ok. 20:00 bede na HGMS Hardcore S&D by CKRAS 82.149.234.154:28960, jesli przyjdziesz bedzie (razem ze mna) 5 osob, moze wiecej, podaj tylko jaki masz nick w CoD4, zebysmy wiedzieli komu dawac kicka, albo zmien na tego co masz tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować