Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Czyżbyś nie zauważył że

Spoiler

Imran po nieudanym zamachu na jego życie traci tylko [ lub aż ] ramię? Misja w której wcielamy się w Price''a i z MacMillanem wykonujemy próbę skrytego zabójstwa jest retrospekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:11, Tyler_D napisał:

Ekhm ... ?

Spoiler

Mam nadzieję że to był żart, misja "mostowa" to samiutka końcówka gry.



Rozczarowałeś mnie, zawiesiłem grę jak leżę na tym moście właśnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zachajewa pozbawionego ramienia widzimy też przecież w jednej z cut - scenek a jeżeli dobrze pamiętam w tej poprzedzającej misję w której zamierzamy dorwać jego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 18:19, matis9988 napisał:

Sry za duble posta, ale tamtego się nie dało edytować.Czy w Call of Duty 4: Modern Warfare
Game of the Year Edition są wszystkie patche do gry?


Jest to wersja spatchowana już do wersji 1.6. Będziesz musiał ściągnąć jeszcze patch 1.7 i już masz w pełni spatchowaną wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 18:29, matis9988 napisał:

A po premierze Black Ops opłaca mi się kupować grę?Dobrze, że nie trzeba Steama do gry,
bo mi nie działa :)))


Ta gra jeszcze przez najbliższe pięć lat będzie żywa. Nadal na serwerach gra bardzo dużo osób, a scena esportowa jest ogromna. BO to tylko zabawka do gry multiplayerowej. CoD 4 to drugi CS 1.6, można się przy nim bawić ale i grać na poważnie. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 19:02, matis9988 napisał:

Wielkie dzięki za pomoc.Już zaczynam pobierać patcha i zamawiam grę.


Patch 1.6-1.7 zajmuje kilkadziesiąt mb, więc w każdej chwili można go ściągnąć. W pierwszej kolejności zamów grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką w CoD''zie.
Początkowo nic się nie zanosiło - po długiej przerwie instaluję grę, patche, rozpoczynam nową grę.
Po krótkim treningu na strzelnicy wychodzę z magazynu i widzę co następuje: gdy zbliżam się do dowolnych obiektów ( ciężarówka, drzewa, roślinność ) praktycznie z każdym krokiem rzucane są na nie cienie - wygląda to tak, że obiekty stają się na przemian zacienione a następnie wyglądające jak w pełnym słońcu, czasami dochodzą do tego stanu pośredniego zacienienia. Identyczna sytuacja występuje, gdy stoją przed ogrodzeniem zaraz po wyjściu z hangaru i rozglądam się w lewo i prawo - błędy w wyświetlaniu cieni.

Co mogę z tym zrobić? Dodam, że ostatni raz grałem w CoD''a 4 jakieś 2 miesiące temu i wszystko było idealnie. Żadnych błędów graficznych, scinek itd. ( a niestety, pojawiły się takowe w multiplayerze ). Od tego czasu nie zmieniałem żadnych komponentów w komputerze, możliwe że zaktualizowałem sterowniki do grafiki ( sprawdziłem na starszych - wciąż ten sam błąd ).
Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś życzliwa dusza i pomoże rozwikłać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:42, necron1501 napisał:

Czy jak kupię używkę na allegro, to przez neta ciąć można dalej? :D

Tak, pod warunkiem że klucz cd-key nie jest wykorzystywany przez inną osobą (bo prawda jest taka że facet może sobie spokojnie po sprzedaży gry ściągnąć pirata i dalej używać oryginalnego klucza do gry w sieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jedno.Jak się nazywała taka ikonka którą można wyszukiwać serwery (mówię o nowej kopii).Ponieważ ja swoją kopię dawno sprzedałem,a mój brat sobie kupił CoD 4,lecz pamiętam ,że trzeba było coś nacisnąć by wyszukiwało serwery,potem jak się wlazło na multi jeszcze raz to już było wyszukiwanie itd.
Proszę o dokładne napisanie jak to pisało.Ponieważ nie mieszkam w mieście tam gdzie On, a wiem co się klikało,ale nie wiem co tam było napisane.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować