Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Mam pytanie.Otóż grałem na jakimś serwerze i tam był jakiś gość o nicku [x22]Freak69.Zaliczył on ciąg ofiar 40.Mnie zabił 20 razy może.Tylko, że na killcamie widziałem jak on chodzi chyba z RPD czy coś takiego i bez przybliżenia strzela na oślep i ciągle kogoś zabija.Raz nawet na czacie napisał x22.cheat.com.To był cheater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 11:18, matis9988 napisał:

Mam pytanie.Otóż grałem na jakimś serwerze i tam był jakiś gość o nicku [x22]Freak69.Zaliczył
on ciąg ofiar 40.Mnie zabił 20 razy może.Tylko, że na killcamie widziałem jak on chodzi
chyba z RPD czy coś takiego i bez przybliżenia strzela na oślep i ciągle kogoś zabija.Raz
nawet na czacie napisał x22.cheat.com.To był cheater?

Na oślep? Wychodzi an to że wallhack prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szedł prosto i strzelał ciągle w te same miejsca.Za każdym strzałem kogoś zabijał.Raz nawet kilkunastu graczy jednym strzałem. Każdego w głowę.To jest IP tego serwera:89.149.254.244:28975.Gość jeszcze tam gra.Ma 400 fragów.

EDIT:Go się nie dało zabić.Trzy razy w niego snajperką strzeliłem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma aimbota i tyle, też kiedyś widziałem takiego z RPD i może nawet z tym samym nickiem co kosił każdego... I nic takiemu nie zrobisz, lepiej serwer zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 11:48, Kakarotto napisał:

I nic takiemu nie zrobisz, lepiej serwer zmienić.

Lub grać na serwerach z włączonym i zaktualizowanym punkbusterem. Mnie się jeszcze takie cuda nie zdarzyły (w CoD 2 owszem, ale ile lat ma CoD 2 - dawno też nie widziałem aktualizacji PB do niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 13:38, matis9988 napisał:

Ten serwer był z PB.

Hmmm... To nie wiem co Ci doradzić. Chyba tak jak pisze Kakarotto: w takim przypadku zmienić serwer, bo szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 14:22, kuba9876543210 napisał:

Na serwerach z PB cheaty tez sie niestety zdarzaja. Jesli jest opcja vote na serwerze,
to mozna wywalic oszusta, inaczej trzeba cos innego znalezc.

Nie no, pewnie. Jak to z zabezpieczeniami bywa: jedni zabezpieczają, inni kombinują jak to obejść. Ale szczerze muszę powiedzieć, że akurat w CoD4 z PB gra mi się przyjemnie i aż takich kwasów nie spotkałem. Gdybym spotkał to tylko ucieczka pozostaje, gra bywa nerwowa i bez dodatkowych atrakcji :).

W CoD2 to się już obecnie zdarza (właściwie to spotkałem się z WH), ale jak mówię: stara gierka i PB też już dawno nie miał aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 18:54, Melchah napisał:

Ale szczerze muszę powiedzieć, że akurat w CoD4 z PB gra mi się przyjemnie
i aż takich kwasów nie spotkałem.


Ja jak ostatnim razem gralem dluzej w CoD4 (czyli gdzies w wakacje :P) trafilem na jakiegos niemca z wallhackiem i aimbotem... a i tak dostawal manto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jakie mapy są w edycji GOTY MW1? Kupiłem od kumpla dawno,lecz jakoś nie zwracałem na to uwagi.I jak je ściągnąć? (bo w samej grze ich nie ma,bo kumple mieli normalną wersję i mieli te same mapy co ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:55, bobobo napisał:

Ktoś wie jakie mapy są w edycji GOTY MW1? Kupiłem od kumpla dawno,lecz jakoś nie zwracałem
na to uwagi.I jak je ściągnąć? (bo w samej grze ich nie ma,bo kumple mieli normalną wersję
i mieli te same mapy co ja)

MW - Game of the year , edycja z 4 mapami czyli Killhouse, Creek, Chinatown i Broadcast, aby je mieć musisz zainstalować patch 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2011 o 17:23, prf napisał:

MW - Game of the year , edycja z 4 mapami czyli Killhouse, Creek, Chinatown i Broadcast,
aby je mieć musisz zainstalować patch 1.6.


Ale moi kumple mieli te same mapy ale mieli zwykłą edycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 18:03, bobobo napisał:


> MW - Game of the year , edycja z 4 mapami czyli Killhouse, Creek, Chinatown i Broadcast,

> aby je mieć musisz zainstalować patch 1.6.

Ale moi kumple mieli te same mapy ale mieli zwykłą edycje...

Czytaj ze zrozumieniem. Mapy są w PATCHU. Patch masz albo na płycie z grą (GOTY) albo ściągasz z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem na jakimś serwerze i znowu grali cheaterzy.Mieli po 20 000 fragów!Jakby co to ich nicki to Pain i jakiś krab czy krabat.Był to serwer o nazwie UK test server.I mam jeszcze pytanie.Czy klan o tagu [1SK] lub [1KS] czy coś takiego to polski klan?

EDIT:Na tym serwerze już chyba nigdy nie zagram.Pierwszych 15 graczy to cheterzy, a jakiś gość z 5 lvlem ciągle się pyta skąd wziąć cheaty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś dlaczego mam ostatnio baaardzo wysoki ping?Wcześniej ping to max 300-400, a teraz po 5000.Na polskich serwerach też tak jest.Mam tak już od kilku dni.W dodatku jak wyszukuję serwery to bardzo często nie ma żadnego i są dopiero następnego dnia.Pomoże ktoś?

20110114180705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, by ukończyć zadanie "Niezwyciężony"?Pisze, że mam zdobyć 5 regeneracji zdrowia od obrażeń zadanych przez nieprzyjaciela, nie umierając, ale nie za bardzo kapuję o co chodzi z tymi "regeneracjami zdrowia".Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 20:07, matis9988 napisał:

Co mam zrobić, by ukończyć zadanie "Niezwyciężony"?Pisze, że mam zdobyć 5 regeneracji
zdrowia od obrażeń zadanych przez nieprzyjaciela, nie umierając, ale nie za bardzo kapuję
o co chodzi z tymi "regeneracjami zdrowia".Pomoże ktoś?

Jak cie ktoś trafia to przez chwilę jesteś "czerwony" - widać krew na ekranie. Po chwili to znika. Musisz oberwać i zregenerować życie 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować