Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Crash 24/7 TDM, najlepiej HC - ktoś zna jakiś serwer? Co znajdę jakiś to najdalej po paru dniach przepada lub nie udaje się z nim ponownie połączyć. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zorganizować jakiś turniej drużynowy S&D(jeżeli uda się skompletować drużyny, lub ew. wylosować) albo w razie potrzeby(albo głosu ludu:)) zrobić tryb każdy na każdego. Oczywiście promod.

Serwer będę mieć w ciągu kilku dni. ;) A nie strzelałem się jeszcze z ludźmi z gramu, więc jest pokusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj po dłuuugiej przerwie zagrać w CoD4, ale mam jeden problem - nie znajduje mi serwerów. W ogóle, ani jednego. Mam Win7, jeśli to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 22:47, JayL napisał:

Chciałem dzisiaj po dłuuugiej przerwie zagrać w CoD4, ale mam jeden problem - nie znajduje
mi serwerów. W ogóle, ani jednego. Mam Win7, jeśli to ma znaczenie.


Najbardziej powszechny problem, na który nie ma żadnego uniwersalnego sposobu.

1. To może być antywirus, który w pewnym sensie blokuje grę. W ustawieniach antywirusa powinna być opcja dodania wyjątków. Znajdź ją i dodaj CoD''a.
2. Sprawdź czy CoD jest w zakładce "wyjątki" fierwalla. Jeśli nie, to go dodaj.
3. Jeśli powyższe nie pomogą, to pozostaje reinstall gry albo wyszukiwanie serwerów ręcznie, chociażby przez X-Fire lub Gametrackera.

Pamiętam, że ktoś kiedyś wspominał jeszcze o tym całym otwieraniu portów. Ja się na tym nie znam, więc w tej kwestii nic nie doradzę, ale jak poszperasz trochę w sieci, to powinieneś coś ciekawego znaleźć.

EDIT: Zapomniałbym - sugerować się moim postem możesz dopiero po zainstalowaniu najnowszych łatek, o czym zresztą wspomniał kolega wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, powróciłem po dłuuugiej przerwie do CoDa, odblokowałem ostatnio M14 ... gra się nadal fajnie, są ludzie, boli mnie tylko że jeden z moich ulubionych serwerów poszedł się wietrzyć. Zabawa jest przednia, szkoda tylko że bardzo często trafiam na jakieś dzieci z aimbotami które latając z M60 lub RPD niszczą zabawę dziesiątkom ludzi. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 16:04, Tyler_D napisał:

Zabawa jest przednia, szkoda tylko że bardzo często trafiam na jakieś dzieci z aimbotami które latając z M60 lub RPD niszczą zabawę dziesiątkom ludzi. -.-


Ja od jakiegoś czasu gram tylko na http://www.gametracker.com/server_info/195.42.112.12:28960/
Często są admini i gra się całkiem przyjemnie.
Co drugi s&d, poza nim tdm, sabotaż, sztab i dominacja.
Nie można używać granatnika, rpg, ostatniego bastionu, męczennika, p90.
Trzeba wykonywać cele misji, za kampienie lecą kicki.
Przeważnie włączone tk, ale czasem wyłączają.
Jumpy dozwolone tylko na znajdź i zniszcz.
Helikopter nieaktywny.
20 slotów + 2 sloty prywatne
Serwer jak to serwer, raz pełny raz pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:p Beka w pieszej misji Single Player, jak uszkodzimy monitory na które się patrzą członkowie SAS to zostaniemy poinformowani że zestrzeliśmy kogoś z odziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 15:54, Largooo napisał:

Cześć, są jakieś fajne mody do MW? Może jakieś zombie czy coś w tym stylu?


Ostatnimi czasy dość popularny był mod Galactic Warfare, poszperaj w guglach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gram od jakiegoś czasu w Black Ops w necie (PS3), ostatnio jakoś z rana coś dłubali przy serwerach i nie dało się grać, a że padał deszcz, nie dało się wyjść z domu, to odpaliłem sobie na konsoli MW1, też na plejaku, i cholera, to co kiedyś było najlepszą sieciową strzelanką, teraz wygląda cholernie archaicznie. Zdobywanie poziomów, broni, perków, Black Ops jest przy MW1 mega rozbudowany, Ciekawy jestem jak będzie w MW3. ;)

Muszę sobie jeszcze zobaczyć CoD3 - ciekawe jak w to się gra teraz po sieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ''''mały'''' problem. Wchodzę sobie dzisiaj na multi, odświeżam serwery i nie wyszukuje mi żadnego. Ktoś wie o co chodzi ? Wczoraj wszystko było normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem jakiś czas temu, przeszło samoistnie po jakimś czasie. Jeśli ci się chce możesz kombinować z reinstalką, punk busterem i innymi duperelami ale szczerze mówiąc wątpię żeby to coś dało. Może zmieniałeś coś w parametrach swojego neta? Może coś grzebałeś w antywirze czy coś? W takim czymś może leżeć problem z tego co słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 17:59, Tyler_D napisał:

Też tak miałem jakiś czas temu, przeszło samoistnie po jakimś czasie. Jeśli ci się chce
możesz kombinować z reinstalką, punk busterem i innymi duperelami ale szczerze mówiąc
wątpię żeby to coś dało. Może zmieniałeś coś w parametrach swojego neta? Może coś grzebałeś
w antywirze czy coś? W takim czymś może leżeć problem z tego co słyszałem.

Nic nie grzebałem. Nawet wyłączyłem antywira. Poczekam i zobaczę . Dzięki za pomoc .
@Kraju też dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. W Xbox 360 CoD 4 -> Jakby autocelowanie ,ale trzeba być w dost. odległości i w czystym polu ostrzalu ,czy mi sie zdaje? Nie używam WH, ani nic.

Czemu PC-towcy w tamtej sprawie co do map zostali potraktowani... lepiej ,a Xboxsiarze i PS 3 płacą ok. 35 zł za marne 3-4 mapy... Wie ktoś? Czy w ogóle konsolowcy dostali coś za darmo? I to na tym się zaczęła "polityka IW"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam takie pytanie. W Xbox 360 CoD 4 -> Jakby autocelowanie ,ale trzeba być w dost. odległości i w czystym polu ostrzalu ,czy mi sie zdaje? Nie używam WH, ani nic.

Istotnie, w wersji konsolowej jest auto-aim, co jest raczej częstym zjawiskiem na tej platformie.

Dnia 22.07.2011 o 16:27, BartexooN napisał:

Czemu PC-towcy w tamtej sprawie co do map zostali potraktowani... lepiej ,a Xboxsiarze
i PS 3 płacą ok. 35 zł za marne 3-4 mapy... Wie ktoś? Czy w ogóle konsolowcy dostali
coś za darmo? I to na tym się zaczęła "polityka IW"?


Jeśli chodzi o ten pierwszy i jedyny darmowy map pack do "czwórki", to został on zasponsorowany wyłącznie pecetowcom przez nVidię i było to zdecydowanie jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam takie jeszcze jedno pytanie do ciebie. Czy mi się nie zdaje,że auto-aim lepiej działa ,gdy mam jakikolwiek celownik ,a nie normalną muszkę? Jakoś ciężej mi się strzela przez muszkę na auto-aim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować