Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 09:36, Vormulac napisał:

A tu kolejny filmik z gry, tym razem pokazana jest wersja multiplayer.

Call of Duty 4 - Last Stand Multiplayer Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/20884.html

Hmm...czyżby chodziło o to,że kiedy jesteśmy ranni automatycznie padamy na ziemię i strzelamy z pistoletu? Bo nie widzę sensu by samemu zmieniać potężniejszej spluwy na pistolet.

Wokół widać trochę pojazdów.Wiadomo czy będzie można ich na multi używać? (dobrze by było gdyby yły jeszcze jakieś latające-konkurencja dla BF2 murowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:09, Darkstar181 napisał:

Hmm...czyżby chodziło o to,że kiedy jesteśmy ranni automatycznie padamy na ziemię i strzelamy z pistoletu? Bo nie widzę sensu by samemu zmieniać potężniejszej spluwy na pistolet.

Raczej nie, chociaż jakby traktować to w ten sposób, że jak mocniej oberwiemy to faktycznie upuszczamy broń i po chwili ''zamroczenia'' nie mamy czasu szukać spluwy, którą wypuściliśmy tylko wyciągamy to co jeszcze nam zostało.

Dnia 23.06.2007 o 10:09, Darkstar181 napisał:

Wokół widać trochę pojazdów.Wiadomo czy będzie można ich na multi używać? (dobrze by było gdyby yły jeszcze jakieś latające-konkurencja dla BF2 murowana)

Nie wiem nic na ten temat. Czyli tak samo jak na powyższy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że przeniesienie miejsca walki w Call of Duty w bardziej współczesne nam czasy okaże się strzałem w dziesiątkę a nie porażką. Grafika na filmikach i screenach jest dopracowana i cieszy oko ale myślę, że wymagania nie będę aż tak wygórowane. O grywalność się nie martwię, bo każda kolejna część CoD jest tak świetna, że nie przechodzi się jej raz czy dwa, tylko ciągle się do niej wraca. Ogólnie to jestem dobrej myśli i tylko czekam na premierę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi koledzy uważają że przeniesienie akcji z drugiej wojny światowej do czasów współczesnych jest głupie, moim zdaniem dobrze zrobili że przenieśli no ileż można grać w te same fronty i operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik z gry multiplayer wygląda bardzo zachęcająco! Z każdym następnym trailerem coraz bardziej cieknie mi ślinka na tą grę. Fajnym pomysłem jest to upadnięcie na ziemię, jeśli jesteśmy ranni i strzelanie z pistoletu. Całkiem ciekawe rozwiązanie. Swoją drogą w CoD 2 przeszkadzało mi w multi to, że tak mało się tam działo. Oczekiwał bym coś takiego jak w Battlefield 2 i tu może takie coś dostaniemy. Tymczasem czekamy na kolejny soczysty trailer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:17, Pawlo09 napisał:

A ja jestem ciekaw czy w trybie multi będą pojazdy

Z tego co wiem to narazie nie mówiono nic o pojazdach w trybie multiplayer, lecz myślę, że twórcy jednak na nie się zdecydują. Jeśli tak by się stało, mogli by konkurować z serią Battlefield, a to już jest bardzo wiele jeśli chodzi o sieciówki. Ale nawet bez pojazdów, i tak liczę na pożądną zabawę w trybie dla wielu graczy. Przecież w Battlefield 2 wolę grać na serwerach Infantry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronce Call of Duty 4: Modern Warfare wczoraj pojawił się nowy trailer (Call of Duty 4, Deep Impact-Trailer). Zachęcam do oglądnięcia.

A co dokładnie przedstawia trailer? Za stroną Charlie Oscar Delta:
"This week we’re showing off the multiplayer perk, “Deep Impact.” Before I jump into the details of what Deep Impact allows you to do, here’s the low-down on Bullet Penetration in the game.

In Call of Duty 4: Modern Warfare, we’ve introduced a new Bullet Penetration system to both Single-player and Multiplayer that allows you to shoot through certain objects in the game that would normally be used as cover (i.e. Walls, floors, ceilings).

That said, what you can shoot through depends on three main variables:
* The Ballistics of the weapon you’re using.
* The relative ‘thickness’ of the object you’re shooting through.
* The distance between you and the object you’re firing into.[...]"

Więcej na ten temat, jak i sam trailer na stronce:
http://www.charlieoscardelta.com/sitrep.php

20070630143235

20070630143243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orzesz kurde grafika jest niezła ale wolałbym żeby nie była za dobra żeby wymagania sprzętowe nie były za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 09:42, FPS FPP TPP napisał:

No trailer zarąbisty. Widać, że im bliżej premiery tym gra staje się coraz bardziej dopracowana. Chyba nie będzie mowy o zawodzącej inteligencji kolegów z ekipy czy braku emocji w grze. Widać, że jedną z misji będzie misja w Czernobylu--będzie można porównać CoD 4 ze S.T.A.L.K.E.R.-em :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 09:42, FPS FPP TPP napisał:

Zajefajny!

Widać że gra z biegiem czasu jest coraz bardziej doszlifowana. Nie mogę się doczekać. Sama kampania wygląda obiecująco... siedzimy sobie w helikopterze podczas wybuchu atomówy,lol!
I widzę że mamy tutaj Czarnobyl... S.T.A.L.K.E.R ma konkurencję,heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc na wesele wziąłem ze sobą ostatni numer CD-Action, którego z różnych przyczyn nie mogłem wcześniej przeczytać. Zacząłem od przeczytania kilku zapowiedzi (w tym cudownego DMC 4) i wreszcie doszedłem do tematu numeru - Call of Duty 4. Czytałem to dosyć długo ale kiedy skończyłem to nie mogłem uwierzyć jak świetnie zapowiada się ta gra. Rewelacyjna przygotowane mapy i sztuczna inteligencja przeciwników, okraszone rewelacyjną grafiką i ciekawą fabułą sprawią, że na pewno nie zapomnimy tej gry na długo. Miałem kupować jakieś gry w te wakacje ale chyba tylko zbiorę kasę i poczekam, bo pod koniec tego roku wychodzi tyle rewelacyjnych i wartych zakupu tytułów. Od dzisiaj do grona najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier dochodzi właśnie Call of Duty 4. I fajnie, że przenieśli realia gry w bardziej współczesne czasy, bo zawsze to jakieś urozmaicenie a po za tym temat II wojny światowej jest już moim zdaniem troszkę wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować