Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zrobi nowe MMO na next-geny

76 postów w tym temacie

dark master - "Ostatnio jak Blizz robił coś na konsolę to stwierdził że i tak jest do dupy, więc prace zawiesił xD"

A szkoda bo StarCraft: Ghost się naprawdę fajnie zapowiadał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolowi gracze w WoW byliby odosobnieni, nie mogli by znaleźć żadnej grupy ani znajomych, nie uczestniczyli by w życiu gry w ogóle. Dlaczego? Bo nie maja jak pisać na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..."jest słaby i wiele zapomniał (...)"...

I tak znika jedna z ostatnich ostoi pecetowego grania. Jeszcze tylko wkleją w pada myszkę i klawiaturkę w zegarku dołączonym w zestawie i spokojnie zapominamy o grach na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO na konsole raczej się nie przyjmie. Ciężko będzie z komunikacją. Najwyżej by dodawali mikrofony do gry, robiąc komunikację przez Voip.
Może Blizzard znowu nas zaskoczy czymś nowym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Blizz nie zrobi WoWa na konsole bo to by im się nie opłacało. Może coś w świecie Azeroth, ale na pewno nic podobnego do WoWa. Jesli zrobią jakiegoś nowego MMO (mój typ to Diablo) ludzie będą grali w WoWa na PC, a na Xpudle właśnie w ta grę. Na pewno zarobią wtedy więcej kasy, a wiadomo chyba na czym im najbardziej zależy. :)

Co do World of Starcraft - wątpię, aby ludzie z Blizzarda sie na to odważyli. Wystarczy poczytać trochę opinii graczy na ten temat i można się domyślić, że gdyby kolejny Starcraft był czymś innym niż RTSem, fani zorganizowaliby zbroje ruszenie na siedzibę Blizzarda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to sobie wyobrażam :D

Płacenie dostawcy za internet, płacenie M$ za granie przez Xbox Live, płacenie Blizzardowi za abonament do ich najnowszego dzieła na X360 (jeszcze cena gry, pewnie z około 300zł :D). Taaaaaaaniocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG a dodatki do WoWa co rok? Jaaaaaaaaaaasne :D w sumie mi obojętne co zrobią xboxa ani innej konsoli nie mam i nie zamierzam mieć. WoW na pc starczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować