Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zrobi nowe MMO na next-geny

76 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 15:13, Szmergiel87 napisał:

JA mam nadzieje ze to bedzie diablo 3. tylko zeby bylo bez abonamentu. to bym bardz sie cieszyl.
a jak zrobia WoW''a x360 to juz bedzie przegiecie z ich srony


Diablo 3?? Jaaaasne, już to widze... D3 MMO! Nie ma szans, już prędzej World of ... (wstawcie sobie tutaj już co chcecie).
Bez abonamentu? Współczesne MMO opierają się na abonamencie (nie licząc wyjątków), jak nie chcesz abonamentu zagraj w Ogame lub cuś podobnego ^^. Zwłaszcza że jeśli to było by coś w świecie Diablo/StarCrafta to chłopaki z Blizzarda wiedzą że zarobią na tym tyle kapusty, że będą mogli się w niej kąpać do końca życia.
A dlaczego WoW na X ma być przegięciem? Z jednej strony konsolowcy zazdroszczą PCtowcom WoWa, a z drugiej wypełni to kasą kieszenie Microsoftu i Blizzarda (o, jakby już tak nie było).
Mimo wszystko ja mówię tej akcji - NIE! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to "ogłoszenie nowej gry" 19 to nie będzie ogłoszenie MMO na konsole... Blizzard chyba zdaje sobie sprawę, że dla większości graczy będzie to ogromne rozczarowanie. Mnie osobiście temat nie interesuje - a) nie mam konsoli; b) Już w WoWie szkoda mi było po pewnym czasie płacić abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no może w końcu coś nowego, w końcu jak długo można kręcić się w okół swoich flagowych produkcji no ale to w sumie są najpewniejsze Diablo MMO?? może :) w sumie mają jeszcze w zanadżu zapomnianą już chyba przez samych siebie grę The Lost Vikings, cieszyłbym się jakby zrobili kolejną odsłonę bo 2 część to mi jeszcze tkwi w pamięci, w końcu tyle się nad tym siedziało, ach te dawne dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos sie komus w ekipie newsmanow deko pomylilo.

Trzy dni temu na stronie ofert pracy Blizzarda pojawily sie trzy oferty pracy przy "nextgenowym MMO", a nie przy "MMO na nextgenowe konsole".

Niby szczegol a jak wazny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 11:31, Klimos napisał:

Czyli to pewnie jednak nie StarCrafta 2 ogłoszą 19 maja :|


Myślę, że jednak jakieś szanse są. W końcu gra, którą ogłoszą19-stego będzie zapewne już na jakimś etapie zaawansowania, a tutaj poszukują dopiero ludzi... Poza tym nie wydaje mi się, żeby całkowicie porzucili "tradycyjne" na rzecz MMO. Już niedługo przekonamy się co z tego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam na pewno robią , kwestia tylko jak długo na to trzeba będzie czekać :P
A jak wiadomo Blizzard lubi przesuwać daty premier swoich gier i snuć domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

roos- ma racje... tez odwiedzam stone Blizza i nic takiego ze na konsole ma byc MMO nie wyczytalem... moze chodzi o Diablo III ? ^^ ale to juz nie bedzie to samo... projektanci przeszli do Flagship, battle.net to teraz robi (czlonkowie co go zalozyli oczywiscie :P) ArenaNet... dla mnie spadkobierca Diablo bedzie Hellgate: London badz Mythos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakich realiach będzie ta gra oraz czy będzie dobra tak jak WoW. Na razie czekamy na 19 maja kiedy to Blizzard ma ogłosić swą nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech Pepsi Light :(

"As for the next-gen MMOG, the job listings prove that it is not bogus. However, the fact that none of the listings mention any platform means that the game could be a "next-gen" PC MMORPG, not a next-gen console title. This seems the more likely scenario, given that Blizzard reassigned much of its console team to focus on PC projects last August. " z naciskiem na "next-gen" PC MMORPG, not a next-gen console". Czytać należy ze zrozumieniem.
Poza tym niedługo wyjdzie ME na X-2 więć konsolki też będą miały ciekawą gierkę mmorpg, która za rok pewnie pojawi się też na PC ;)

Peace
Bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o jednym. Blizzard robi gry najwyższej klasy ale i najdłużej, dla nich 10''cio lecie Duken Nukem''a to nic więc oni sobie robią super grę na pudło360 i tostera3 a przy premierze będzie nowa wersja tych wspaniałych konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:28, Kris_bla napisał:

Jesli faktycznie 19 maja Blizz oglosi nowego MMO, to bedzie dramat :-/
Oni nie umieja robic MMO...


Czyli uważasz, że jednak te 8,5 miliona graczy WoWa na całym świecie się myli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:34, Klimos napisał:

Czyli uważasz, że jednak te 8,5 miliona graczy WoWa na całym świecie się myli ???


Oj, nie przesadzaj, kolorowe statystyki nie są tak zupełnie odzwierciedleniem prawdy. Większość tych graczy to Azjaci i Amerykanie, bo w Europie są troszkę wyższe wymagania graczy co do gier, nie ujmując oczywiście innym kontynentom, ale to moje prywatne zdanie.

Również uważam, że to będzie SC:Ghost i jednocześnie SC2 na PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:10, Galadin napisał:

Oj, nie przesadzaj, kolorowe statystyki nie są tak zupełnie odzwierciedleniem prawdy. Większość
tych graczy to Azjaci i Amerykanie, bo w Europie są troszkę wyższe wymagania graczy co do gier,
nie ujmując oczywiście innym kontynentom, ale to moje prywatne zdanie.


Nie zamierzam murem stać za WoWem, bo osobiście zdecydowanie wolę Guild Wars.
Zauważ jednak, że spośród podanej liczby 1,5 miliona graczy to Europejczycy. Jaka inna gra MMO ma tylu zwolenników na naszym kontynecie? W ogóle spośród wszystkich gier niewiele osiąga taką liczbę sprzedanych kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:10, Galadin napisał:

> Czyli uważasz, że jednak te 8,5 miliona graczy WoWa na całym świecie się myli ???

Oj, nie przesadzaj, kolorowe statystyki nie są tak zupełnie odzwierciedleniem prawdy. Większość
tych graczy to Azjaci i Amerykanie, bo w Europie są troszkę wyższe wymagania graczy co do gier,
nie ujmując oczywiście innym kontynentom, ale to moje prywatne zdanie.

Również uważam, że to będzie SC:Ghost i jednocześnie SC2 na PC. :)

Nie zapominaj ze te 8,5 miliona to ilosc graczy AKTYWNYCH - tzn. placacych abonament w dniu podliczania statystyk. Oprocz tego pewnie drugie tyle WoW''a kupilo ale juz nie gra. I do tego lekko liczac dojdzie conajmniej kilknascie tysiecy ludzi grajacych na prywatnych servach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:15, leszeq napisał:

Nie zapominaj ze te 8,5 miliona to ilosc graczy AKTYWNYCH - tzn. placacych abonament w dniu
podliczania statystyk. Oprocz tego pewnie drugie tyle WoW''a kupilo ale juz nie gra. I do tego
lekko liczac dojdzie conajmniej kilknascie tysiecy ludzi grajacych na prywatnych servach...


A dlaczego tak jest ? Dlatego że wszyscy znają markę Blizzarda i Warcraft i stąd ta popularność. A WoW nie jest niczym nowym (vide wcześniejsze MMORPG - Lineage, Anarchy Online itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować