Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

2Pac - Żywy, czy martwy?

40 postów w tym temacie

2Pac umarł 13 września 1996 o godzinie 16.15. Mimo to wielu fanów uważa, że ciągle żyje. Co wy o tym myślicie?

Temat ten jest ogólnie poświęcony 2Pac''owi. Wypowiadajcie opinie o nim, o jego twórczości i niewyjaśnionych okolicznościach śmierci.

Pozdrawiam
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...niektorzy mowia ze Elvis ciagle zyje :D. Może ufoludki zabraly na swoja planete też 2Pac''a :D
Ja tam nie slucham raczej takiego rodzaju muzyki jaka on robil wiec ciezko mi sie na jego temat wypowiedziec. Ale moi znajomi mowia ze calkiem niezle rapowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też kiedyś się nad tym zastanawiałem :) analizowałem wszystko, czytałem różne teorie itp. Dalej nie jestem do konca przekonany o jego smierci, ale juz sobie tym glowy nie zaprzatam.

Tu jest pare teorii, ktore swiadcza o tym, ze 2pac jednak nie zginal..
http://tupacfan.republika.pl/ w dziale ,,teorie''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę jednak, że te teorie nie mają w sobie nic z prawdy :) Wydaje mi się, że są one nakręcane przez fanatycznych ludzi, fanów zmarłych gwiazd, które nie mogą pogodzić się z tym, że ich idol nie nagra już ani jednego muzycznego kawałka. I to faktycznie może być smutne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie żyje,a jeśli żyje to i tak się tego nie dowiemy.Chociaz w niektórych utworach przed swoją śmiercią,pisał jak zginie.Np. Troublesome 96 prosi Boga o wybaczenie,bo ma udać własną śmierć.Lub też Ambitionz Az A Ridah,tam za to opowiada jak zginie,i kiedy,opisuje,ze bd wracał z waznego wydarzenie,ipoślą w jego kierunku kule,a stanie się to wieczorem.
Ale mimo wszystko nie ma co rozważać,czy zyje,czy nie,bo nigdy do tego nie dojdziemy.Moim zdaniem żyje,ale w znaczeniu takim,ze ludzie nadal go słuchają,oglądają,i pamiętają o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że 2 Pac zyje i gdy bedzie juz umierał tak naprawde to sie nam pokaże.Jest podobno kilka faktów sprzecznych z jego śmiercią , ja znam jeden :) Podobno na znalezionym ciele 2 Paca nie było tatuażu który wykonał kilka dni temu , może to i błacha rzecz ale już może świadczyć o tym że żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dobry raper musi zginąć....
Mi sie wydaje że 2Pac jednak nie żyje, po co miałby sie ukrywać przez tyle lat?

Rest in Peace 2 Pac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co zakladaja tematy o metalch?
Jest chyba z 10 tematow o jednym...

A 2 Pac tak jak Magik zasluguje przynajmniej na swoj temat na jakims forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:25, NuGGet napisał:

A po co zakladaja tematy o metalch?
Jest chyba z 10 tematow o jednym...

A 2 Pac tak jak Magik zasluguje przynajmniej na swoj temat na jakims forum...


Jakimś? On ma tysiące tematów na setkach forów, a ty piszesz tak jakby ktoś wpadł teraz na genialny pomysł, o Magiku już pisałem i to samo myślę o TuPacu.
Swoją drogą co wy chcecie od ludzi w długich włosach to ja nie wiem, zachowujecie jak faszyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:09, Mariusz57 napisał:

2Pac nie żyje? To kto za niego niby się podaje?


O lol. Ameryke odkryles. Pewnie ze Tupac nie zyje. Nagrania ktore teraz sa puszczane sa to albo jego stare nagrania albo jakies mixy jego starych plyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:14, Makus89 napisał:

> 2Pac nie żyje? To kto za niego niby się podaje?

O lol. Ameryke odkryles. Pewnie ze Tupac nie zyje. Nagrania ktore teraz sa puszczane sa to
albo jego stare nagrania albo jakies mixy jego starych plyt.

To byla ironia. Znasz nazwiska tych co remixują jego kawałki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostgatnio widziałem na necie filmik. Że niby 2pac został nagrany z ziomkami na parkingu we wrześniu 2002 roku. Ale albo koleś był do niego podobny, albo fotomontaż (w rogu kamery była data). Ale tak właściwie niczego nie można być pewnym ... Może rzeczywiście miał dość i upozorował swoją śmierć ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 14:17, Mariusz57 napisał:

To byla ironia. Znasz nazwiska tych co remixują jego kawałki??

Np Eminem!! Poskładał Biggie''go z TuPaciem i powstało ,,Runnin". Więc tu nie piszcze, że koleś siedzi w kanciapie i tylko zbiera propsy za to, że podaje się za kolesia, który miksuje kawałki. Elvis nie żyje, on nie żyje, wuchta ludzi nie żyje i się nie podniecajcie tym, że na youtubie widzieliście kolesia identycznego jak TuPac, bo ludzi do siebie podobnych są dziesiątki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale tak właściwie niczego nie można być pewnym ... Może rzeczywiście miał dość

Dnia 30.04.2007 o 14:22, kolektor napisał:

i upozorował swoją śmierć ??? ;)

Niczego nie można być pewnym masz racje.. ja kiedyś czytałam artykuł o tym, że rzekomo przy ssekcji zwłok odkryto, że brakuje na jego ciele jednego z jego tatuaży... ja już nie wiem, przecież tatuaż ot tak by nie zszedł =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:17, Mariusz57 napisał:

> > 2Pac nie żyje? To kto za niego niby się podaje?
>
> O lol. Ameryke odkryles. Pewnie ze Tupac nie zyje. Nagrania ktore teraz sa puszczane sa
to
> albo jego stare nagrania albo jakies mixy jego starych plyt.
To byla ironia. Znasz nazwiska tych co remixują jego kawałki??

ja ich nie znam ale słyszałem remix z akonem gheto gospel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować