Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thompson ciągle walczy!

58 postów w tym temacie

Współczuję chłopakomi, pewnie napisał to w formie żartu (co prawda nieśmiesznego, lecz wciąż żartu). Wsadzanie go do więzienia byłoby małą przesadą, lecz biorąc pod uwagę stopień hmm "przypadłości" (chciałem użyć innego słowa, ale jeszcze by mnie skazali czy cuś;) ) jakie dręczą pana Thompsona niestety prawdopodobne. Trzymam kciuki za młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Myśleliście, że wraz z odsunięciem Jacka Thompsona od sprawy "zabójstwa wywołanego GTA" i odebraniem mu praw do wykonywania zawodu prawnika w stanie Alabama zakończą się przygody tego dzielnego człowieka? Niedoczekanie! Thompson nie ustaje w swej walce - na celownik wziął właśnie 16-letniego miłośnika gier, który groził mu torturami i śmiercią.

Przeczytaj cały tekst "Thompson ciągle walczy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomson jest jak wszyscy dorośli. Nigdy nie grał w żadną grę więc musi z nimi walczyć. Jak określają to psycholodzy: "Wywołał to zapewne jakiś uraz z dzieciństwa...", moim zdaniem BARDZO duży uraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe ten prawnik jest rozbrajający :) już to widze np w wielkimi literami na pierwszych stronahc amerykańskich gazet: "Twórcy gier komputerowych usiłowali uśmiercić Jacka Thompsona" lub "Próba uśmiercenia dzielnego anty-growego prawnika udaremniona" heheheh padam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWmen napewno nie drugi Rydzyk. Przy najmniej wszystcy wiedza ze to pajac. Ci co Zza Rydzykiem chodza sa swiecie przekonani ze to co mowi to prawda i tylko prawda;) a to gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ten Thompson to drugi Rydzyk :] ten wszędzie widzi szatna i masonów a ten spisek producentów gier :]"

Zgadzam sie z Kafarem, to nie jest klon rydza. On nie jeździ Maybachem ( mam nadzieje że wszyscy wiedza ile kosztuje ~~ jesli nie to już mówie...2 mln zł a może i dolarów, zapomniałem :) ) Ale jedna rzecz ich łączy...ci co są przeciwko niemu to szatany ( vide TVN :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 19:23, Kafar napisał:

WoWmen napewno nie drugi Rydzyk. Przy najmniej wszystcy wiedza ze to pajac. Ci co Zza Rydzykiem
chodza sa swiecie przekonani ze to co mowi to prawda i tylko prawda;) a to gorsze.

Ale chodzi mi o to że podejrzewa wszystkich o spisek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może posiedzi w poprawczaku chłopak (kondolencje składam i podziwiam) ale każdy z nas wie że thompson to idiota który prowadzi głupią wojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bhehehehe Thopson zawsze znajdzie pretekst by zniszczyć gry:P A może byśmy wspólnie zrobili gierke z Thopsonem który za wszelką bedize walczył dzielnie o dobro dzieci<lol:P> jak w wietnamie:) Może CDProjekt ją wyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, reklama zachęcająca

Kup to naprawdę warto "Thompson vs All Games Corp."
znajdziesz
wszelkie możliwe chwyty walik z producentami gier
dowiesz się, że niema dobrych gier nawet ta jest zła:D to co teraz czytasz jest skierowane przeciwko tobie
kup tę gre abys nauczył się jak niekupować takich gier:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować