Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciek kodu Lineage'a III

33 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 11:42, Harvenar napisał:

Ja tam NCSoftu nie lubie, więc smutno mi jakoś nie jest.


A ja lubię, ale mi nie smutno. Źle ze mną? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oni w dupie mają czy im coś wycieknie, i tak zarabiają na tym na maybachy:) Jeśli można grać na legalu na privach, które mają oficjalne oznaczenie DEMO, to już coś to znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klienta mozna pobrac zadarmo z neta
wersja sklepowa ma pare dodatkow
pozaty ncsoft jesl izezwala na prywatne serwery to tylko na te ktre dzialaja na emulatorze l2j, ktory krtoko mowiac jest do bani (c z tego ze dziala 90% aktualnej kroniki jak stabilnosc przyprawia o zawrot glowy oraz sa takie bugi i expolity ze strach..)

odnosnie samego wycieku.. hm kod gry.. z kodem serwera??:> no to by bylo podstawa do prywatnych serwerow l3 :D ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... Jakby tak mozna bylo grac na nie oficjalnych serwerach za darmo i NCsoft by tak temy przyklaskiwal to by F.B.I nie zmkanelo kilka miesiecy temu jednego z najwiekszych L2extreme. Wiec przestanta pieprzyc ze mozna grac za darmo legalnie, NCsoft zwalcza tego typu servery jak karaluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie ma co dyskutowac z ludzmi, ktorzy pisza banialuki o legalnosci pirackich serwerow l2. To sa trole forumowe, ktore dobrze wiedza jak jest na prawde bo temat ten jest walkowany jak dlugo l2 istnieje. Jedynych ich celem jest napedzanie flejma :) Jedyna sensowna konluzja - olac troli i nie dyskutowac z nimi.

Tak liczycie zarobki ze sprzedanych cd-keyow (inaczej pudelka z gra) i ze wam sie podane zarobki nie zgadzaja. Ale to bez sensu porownywac ilosc sprzedanych cd-keyow do podanych zarobkow. Trzeba dodac jeszcze miesieczne zarobki za oplaty abonamentowe (kilka milionow aktywnych klientow po 15$ miesiecznie). Ale to nie wszystko. Trzeba odjac koszty na reklamy, produkcje, wysylanie towoaru, oplacenie programistow, administratowrow i inszych pracownikow, oplacenie lacza internetowego, serwerow i na koniec takie prozaiczne sprawy jak podatki. Wtedy robiac sobie bilans mozesz jakos estymowac kwote zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najprościej przetłumaczyć za pomocą słownika, a i dokształcić się przy okazji można. :P

Domek nie bądź taki szczwany :P A tak serio to Lineage jako słowo coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować