Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec 1. etapu eXtra Konkursu

32 postów w tym temacie

Już 14 maja? Nie mogę się doczekać :)
Wziąłem tutaj tylko udział w "standardzie".. Specjalne zadanie wypełnię w drugim etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę się doczekać. Nagrody są niezłe, ale konkurs nie za łatwy. Ja mam nadzieję na ten komplet gier lub monitor. :D Już nie mogę się doczekać tego 14 maj. To jeden dzień po komunii brata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:42, Modest-Vermin napisał:

Konkurs nie za łatwy? Człowieku to jest konkurs gdzie 3letnie może odpowiedzieć np. żeby dostać
lizaka, wykorzystujcie takie sytuacje :)


Mi tu chodziło o pomysł, nie o realizację jego w byle jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby szczęście mi dopisało i żebym coś wygrał, ach co to by było :)
Konkurs faktycznie jest prosty, ale trzeba kupić te 3 gry czyli wydać 60 zł, dość dużo aby móc wziąć udział w konkursie i jeszcze nie daj Boże nic nie zgarnąć ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wygrać cokolwiek, potrzebna jest ciekawa odpowiedź, która mimo wszystko wejdzie w ten 1131 najciekawszych.
Żeby jednak wygrać coś z górnej półki, myślę, że najważniejszy jest dobry, oryginalny pomysł, bo wtedy ciekawość wypowiedzi już wychodzi sama z siebie :)
Ostatnio udało mi się zgarnąć laptopa - zobaczymy jak pójdzie tym razem :)

Życzę wszystkim uczestnikom wiele szczęścia i upragnionych nagród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem AŻ tak wiele osób chyba nie kupowało tych minimum 3 gier z Extra lasyki Next, by wziąć udział w konkursie. No, ale cóż. Mogę się mylić. Chociaż szczerze mówiąc te nagrody słabe nie są... Oj, 14 maja będzie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę nie mogę się doczekać... Ja też brałem udział w standardzie... Specjalne wypełnię kiedy indziej ;)
Mam nadzieję, że wygram... Pomarzyć zawsze można... ;] XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:58, gogowitczak napisał:

a czy jezeli zarejestrowalem gry np. w polowie kwietnia, to czy musze wziasc udzial w 1 etapie?
Czy moge sobie spokojnie zaczekac do drugiego?

Możesz zaczekać, ale wiele osób tak samo pewnie zrobi, co oznacza, że twoje szanse na nagrodę w drugim etapie będą mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować