Zaloguj się, aby obserwować  
naczelnyk

WOW nie dla abonentów TPSA?

19 postów w tym temacie

Od czwartku żaden z abonentów TPSA nie może grać w WOW, jeżeli jego postacie znajdują się w nowym datacenter blizzarda (na "nowych" serwerach). Najprawdopodobniej wiąże się to z wymianą oprogramowania na routerach tepsy, w każdym razie blizzard twierdzi, że wina leży po stronie TPSA i przekazał jej wszystkie dane techniczne. Na infolini tpsa tradycyjnie udają, że problemu nie ma i nikt nic nie wie, a na forum blizza wątek z wypowiedziami wściekłych rodaków przekroczył 260 postów.

Może CD PROJEKT jako dystrybutor WOW w Polsce zainteresowałby się sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:33, naczelnyk napisał:

Od czwartku żaden z abonentów TPSA nie może grać w WOW, jeżeli jego postacie znajdują się w
nowym datacenter blizzarda (na "nowych" serwerach). Najprawdopodobniej wiąże się to z wymianą
oprogramowania na routerach tepsy, w każdym razie blizzard twierdzi, że wina leży po stronie
TPSA i przekazał jej wszystkie dane techniczne. Na infolini tpsa tradycyjnie udają, że problemu
nie ma i nikt nic nie wie, a na forum blizza wątek z wypowiedziami wściekłych rodaków przekroczył
260 postów.

Może CD PROJEKT jako dystrybutor WOW w Polsce zainteresowałby się sprawą?


Jak masz Neostrade to Ci nic nie bedzie chodzić zmień to jak najszybciej bo to shit jakiego mało.
Mojej znajomej sprzedali Neostrade a potem się okazało że nie ma możliwośći tech. do internetu, ale jak zrobiła im koło dupy to dopiero się za to wzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już wątek o WoW. A cdp nie ma ingerencji w sprawy TEPSy. Napisz @ do tepsy i podaj im porty na których jest WoW by nie byłyy ograniczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:40, WoWmen napisał:

Jest już wątek o WoW. A cdp nie ma ingerencji w sprawy TEPSy. Napisz @ do tepsy i podaj im
porty na których jest WoW by nie byłyy ograniczane.

------------------------------------------------------
Chłopie ile masz lat? Ja mam pisac TPSA jak warszawski router ma wysyłać pakiety? Nie wystarczy, że Blizzard się z nimi kontaktował?
Problem dotyczy WSZYSTKICH abonentów tpsa mających postacie na nowych serwerach więc zasługuje na wyszczególnienie.
A CDProjekt może miec większą siłę przebicia niż indywidualny abonent, którego po prostu zlewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:47, naczelnyk napisał:

> Jest już wątek o WoW. A cdp nie ma ingerencji w sprawy TEPSy. Napisz @ do tepsy i podaj
im
> porty na których jest WoW by nie byłyy ograniczane.
------------------------------------------------------
Chłopie ile masz lat? Ja mam pisac TPSA jak warszawski router ma wysyłać pakiety? Nie wystarczy,
że Blizzard się z nimi kontaktował?
Problem dotyczy WSZYSTKICH abonentów tpsa mających postacie na nowych serwerach więc zasługuje
na wyszczególnienie.
A CDProjekt może miec większą siłę przebicia niż indywidualny abonent, którego po prostu zlewają.


Jak byś napisał do TP SA to by Ci nawet nie odpiali szkoda Twojego zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:38, Lumbago napisał:

Jak masz Neostrade to Ci nic nie bedzie chodzić zmień to jak najszybciej bo to shit jakiego
mało.
Mojej znajomej sprzedali Neostrade a potem się okazało że nie ma możliwośći tech. do internetu,
ale jak zrobiła im koło dupy to dopiero się za to wzieli.


Hmm ja mam neostrade jakieś 9 miesięcy... I jestem z niej bardzo zadowolony.. chodzi mi wszystko i problemów nie mam.. W WoW-a gram od pół roku i tak na prawde nie miałem nigdy większych problemów czy lagów.. Wręcz odwrotnie.. Wszystko cacy.. Grywam też po sieci w Call of Duty i pingi niskie, nie przeszkadzające w zabawie.. Grywałem też w wiele innych gierek przez neta na neostradzie i jakoś wszystko mi ładnie chodziło! Skąd to uprzedzenie? Miałeś może neo? Czy tak tylko słyszałeś i twierdzisz że to shit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wtrące swoje trzy grosze neo byla zajefajna kiedy tpsa byla polska firma od kieduy wtrącil sie francetelekom to nie to samo ale i tak na neo się super gra nie wiem o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 22:27, Stwór napisał:

> Jak masz Neostrade to Ci nic nie bedzie chodzić zmień to jak najszybciej bo to shit jakiego

> mało.
> Mojej znajomej sprzedali Neostrade a potem się okazało że nie ma możliwośći tech. do internetu,

> ale jak zrobiła im koło dupy to dopiero się za to wzieli.

Hmm ja mam neostrade jakieś 9 miesięcy... I jestem z niej bardzo zadowolony.. chodzi mi wszystko
i problemów nie mam.. W WoW-a gram od pół roku i tak na prawde nie miałem nigdy większych problemów
czy lagów.. Wręcz odwrotnie.. Wszystko cacy.. Grywam też po sieci w Call of Duty i pingi niskie,
nie przeszkadzające w zabawie.. Grywałem też w wiele innych gierek przez neta na neostradzie
i jakoś wszystko mi ładnie chodziło! Skąd to uprzedzenie? Miałeś może neo? Czy tak tylko słyszałeś
i twierdzisz że to shit?


Powiem tak mam więcej wspólnego z Neostradą niż Ci się wydaje kiedyś ją sprzedawałem. Są z nią same problemy ciągle się ludzie żalą. Nie polecam uzywać neostrady i Outlooka w nietórych przyadkach dochodzi do wyłączeń internetu trzeba znowu włączyć ten programik do włanczania czasem nie dochodzą w całości maile.
Być może masz farta i nic Ci się nie dzieje ciesz się bo należysz do nielicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 22:31, Ponury rzniwiaż napisał:

ale i tak na neo się super gra nie wiem o co biega.


Ja nie mam Neo, tylko Dialog (wiem, wiem, szczęściarz ze mnie;), ale ten wątek nie jest zbiorową halucynacją. Jak chcesz wiedzieć, o co biega, to zajrzyj do wspomnianego wątku na stronie Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 22:34, Lumbago napisał:

Powiem tak mam więcej wspólnego z Neostradą niż Ci się wydaje kiedyś ją sprzedawałem. Są z
nią same problemy ciągle się ludzie żalą. Nie polecam uzywać neostrady i Outlooka w nietórych
przyadkach dochodzi do wyłączeń internetu trzeba znowu włączyć ten programik do włanczania
czasem nie dochodzą w całości maile.
Być może masz farta i nic Ci się nie dzieje ciesz się bo należysz do nielicznych :P


W takim razie cieszę się że mam farta:) Choć znam wiele osób które posiadają neo i nie narzekają.. Ba nawet sobie chwalą grając w gierki i w ogóle korzystając z neo:) Do gier neo jest bardzo dobra.. Do innych rzeczy też:) Więc nie wiem w czym problem:)

Pozdrawiam.. Chyba troche zboczyliśmy z tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 22:31, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja wtrące swoje trzy grosze neo byla zajefajna kiedy tpsa byla polska firma od kieduy wtrącil
sie francetelekom to nie to samo ale i tak na neo się super gra nie wiem o co biega.


I bardzo dobrz ,że francetelekom kupił tpsa .
Jak tpsa była Polska to mi nie mogli założyć telefonu przez 10 lat i tylko jak są francuzi odrazu mam i telefon i neostradę tp 512 i jestem zadowolony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TPSA sux hard kurwa przeciez mozna dostac szalu... !!! Kumple z WoW''a zala sie ze nie moga grac WTF? Ja na W3 ... Ciagle disc''i juz zrezygnowalem z grania ladder, bo 40+ mam juz 15+ ... Szkoda nerwow, przezucilem sie na DoTe. Ale wracajac do WoW to kumple mowia, ze co prawda graja od czasu do czasu, ale kickuje ich z serva i nie moga przez dluzszy czas wejsc na niego. Nawet po 24 jest problem oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matrusek racja tez mam niestety neo i jak dotad na LD tez nie gram :C Disci disci cholera ciagle disci. Wczesniej tego shitu nie mialem, a teraz... Czasem nawet wywala mnie z CG -.- Dlatego przenioslem sie na ten czas na CSS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:03, Matrusek napisał:

Ale wracajac do WoW to kumple mowia, ze co prawda graja od czasu do czasu, ale kickuje ich z serva i nie moga przez dluzszy czas wejsc na niego.


Bo sprawa dotyczy tylko kilku serwerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować