Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film BloodRayne 2, dlaczego?

58 postów w tym temacie

Pierwszy raz slysze o filmie Blood Rayne, ale przeczuwam , ze napewno nie byla to najlepsza produkcja. Dajcie panu Uwe''owi Boll ostatnia szanse:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież on już robi inny crap, sam pisał scenariusz.... z tych dzieł widziałem tylko "Wyspę Cienia", gdzie nie było żadnej wyspy. Ale to chyba nasi tłumacze chcieli nawiązać do "New nightamre"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Zachód? Rotfl... a ciekawe co będzie z Prince of Persia i Hitmanem... ci dwaj nie zasłużyli na taki koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natassia Malthe to świetna aktorka! Najbardziej cenię ją sobie za rolę Dziewczyny W Łóżku z filmu 40 dni i 40 nocy (40 Days and 40 Nights).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<rzuca okiem na zdjęcie i podpis pod nim po czym (właśnie pił cole) oblewa się nią wpadając w niekontrolowany radosny rechot> BUEHEHEHE genialne podsumowanie Uwe Bolla. Piwo dla Zaitseva XD
A co do filmu ?? Hmm co wy na to żeby zastosować taktykę odwrotnej psychologii. Skoro krytyka Uwe Bolla tylko go motywuje do dalszego tworzenia to zacznijmy go... chwalić. Tak jest panie i panowie, chwalmy go pod niebiosa to może w jakiś pokrętny sposób zadziała to na niego i sobie odpuści.
A co do filmu. Po prostu go olejmy, a nawet przekonujmy ludzi by na niego nie szli bo to szmira i totalna klapa, może producenci pójdą po rozum do głowy i nie dadzą Bollowi więcej kasy.
A ja ponawiam swój apel. Zróbmy zrzutkę na Mikea Tisona, albo innego Gołote i niech dołoży Uwe na ringu :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:17, Qbli napisał:

Dziki Zachód? Rotfl... a ciekawe co będzie z Prince of Persia i Hitmanem... ci dwaj nie zasłużyli
na taki koniec ;)

Na szczęście on sie za nich nie zabiera. Ale czemu uparł się aby krzywdzić BloodRayne (dziki zachód! facet nie na wyczucia do czasów w jakich umieszcza bohaterów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie Uwe będzie kręcił, ale czy ktoś widział porządny film na podstawie gry? Doom? Alone in the Dark? A wątpię, żeby Rayne żyła 130 lat i nie miała ani jednej zmarszczki, nawet jeśli to pół-wampirzyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego typa. Nierozumiem, skoro jest tak tragicznym reżyserem(dosłownie każde jego "dzieło" było katastrofą) to po co wogóle w dalszym ciągu wydaje te szpetne twory na świat. Przecież i ludziom to oglądającym i jemu było by łatwiej. Tymczasem nie wiem na co ten człowiek liczy? Według mnie już dawno powinni mu zabronić zabijania niektórych naprawdę dobrych tytułów. Wogóle powinien siedzieć w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że bloodRayne nie ma w sobie nic o fabule nazistów. Jedynka słaba, ale dwójka może cos zmieni. Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co temu panu może wyjść do Postal który ze zwiastunów zapowiada się przyjemnie. Ale nie będzie to zbyt artystyczny film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w Niemczech jest niezły support dla branży filmowej i stąd ciągle miszczoo bierze $$$ Co do jego filmów - nie widziałem żadnego więc nie rozumiem wszystkich którzy się jego czepiają (choć nie wykluczam że powinienem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:51, Kafar napisał:

Jedyne co temu panu może wyjść do Postal który ze zwiastunów zapowiada się przyjemnie. Ale
nie będzie to zbyt artystyczny film :P

Chyba raczysz kpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:29, Qbli napisał:

wiem, że nie Uwe będzie kręcił, ale czy ktoś widział porządny film na podstawie gry? Doom?
Alone in the Dark? A wątpię, żeby Rayne żyła 130 lat i nie miała ani jednej zmarszczki, nawet
jeśli to pół-wampirzyca ;)

Silent Hill! Czekam na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować