Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film BloodRayne 2, dlaczego?

58 postów w tym temacie

Silent Hill to była komedia familijna :D
"Patrz, ja się palę"... A Piramidogłowy przypomina mi woźnego Leona ze szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma bogatych rodziców... bo skąd by wzioł kasę na kolejny film, gdy każdy poprzedni przynosił straty niewyobrażalne nawet dla księgowych NASA i Tigera Wood''sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
A już myślałem, że nic mnie nie rozbawi bardziej od EMA, a tutaj taka "nowina" ;]]]]

Ja się zastanawiam jak aktorzy, których do tej pory ceniłem - np. Statham, Kingsley, Dorff, Liotta czy Rhys-Davies - mogli zaangażować się w takie projekty jak ten szmelc od Uwe... A co najgorsze Uwe nadal zdobywa fundusze! Po prostu nie umiem tego pojąć :\\\\\
Kto mu na to pójdzie do kina? Przecież to jest kino klasy Boll! (tak ma już swoją klasę ten geniusz).
Nie ma to jak mieć duży budżet, dobrą obsadę i względny scenariusz... cóż z tego, jak "reżyser" - cóż nawet tak się go nazywać nie powinno - jest takim Uwe (brzmi to jak nazwa upośledzenia albo choroby)
Wejdźcie na stronkę o jego "twórczości" i przyjrzyjcie się co jeszcze chce zrąbać "Mistrz Uwe"

http://uwe.boll.filmweb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja słyszałem że w niemczech jak zainwestuje się w coś co jest klapą to można sobie jakoś odliczać od podatku i różni biznesmeni "współpracują" z naszym diabelskim Uwe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to chyba sprawka Al-Kaidy... Bin Laden chce terroryzować Europę tą szmirą... nie wiem jaki inny terrorysta dałby kasę temu zabójcy dobrego gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:58, dark raziel napisał:

> Jedyne co temu panu może wyjść do Postal który ze zwiastunów zapowiada się przyjemnie.
Ale
> nie będzie to zbyt artystyczny film :P
Chyba raczysz kpić :)


Nie. Uważam że to jest film na jego poziomie a co najlepsze taki miał być więc rozczarowania nie będzie ani kolejnego spartolonego tytułu. Taki postal może być. Może nie będzie dobry ale gra też była co najmniej średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:29, Qbli napisał:

wiem, że nie Uwe będzie kręcił, ale czy ktoś widział porządny film na podstawie gry? Doom?
Alone in the Dark?


Mortal Kombat! Był świetny i tyle :)
Mario był jeszcze fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie akurat Blood Rayne to i tak jego najlepszy film :)

Z filmami Uwe Bolla jest jak z brukowcami, nikt ich nie czyta (ogląda), a najwięcej się ich sprzedaje (a przynoszą zyski) (w przeciwnym razie nikt nie dalby kasy na kontynuację) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwil bym sie, jak kase na filmy dawala by temu "artyscie" jego wlasna konkurencja, zwiekszajac tym samym ogladalnosc wlasnych filmow. Bowiem jezeli "dziela" Uwe Bolla sa totalna porazka, to widz idacy na film kogos innego zdaje sobie sprawe, ze zawsze ogladnie cos leprzego niz filmy tego niemca na ktore mogl bym przypadkowo trafic. Zgodnie z zasada "nic gorszego niz film Uwe Bolla i tak mi sie nie moze przytrafic"

Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film nawet nie pojawi się w kinach... Druga część przygód dhampirzycy jest przeznaczona wyłącznie na płyty DVD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood Rayne??? Blood Rayne??? To kupa, to bida... Wszystkie horrory to kupa... :P (jak to było w chłopaki nie płaczą: "Bo kupa to życie!!! A życia nie oszukasz!!!";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że gra mnie bardzo wciągnęła. Trudno mówić coś w stylu "oby film nie okazał się totalną klapą..." bo wszyscy wiemy co zgotował nam pan Boll z innymi ekranizjacjami gier komputerowych.
P.s pani która będzie odgrywała główną rolę w BloodRayne 2 nie jest wcale taka zła, ba powiem więcej będzie co oglądać. ;) Pozostanie jakiś miły akcent filmu, jak ten okarze się klapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pana Uwe boll''a chyba rodzice nie kochali i próbuje zwrócić na siebie uwagę i chyba mu się to udało niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten reżyser chyba ma zjechaną psychikę, albo to kompletny de...l. Jak można robić takie głupie filmy (niektóre widziałem np. horror zamiast straszyć- śmieszył); teksty w jego filmach pisze 4-letnie dziecko bo gorszych nie napisał jeszcze NIKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować