Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film BloodRayne 2, dlaczego?

58 postów w tym temacie

idź pan w ch....olerę panie Uwe! taka fajna gra, a taki kiepski film. a ten się jeszcze za sequel zabrał! to tylko Niemiec tak mógł... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynki nie oglądałem i nie chcę z dwójką mieć styczności. Ale matko święta kto pomyślał żeby brać babkę z Filmu Dead or Alive nie dość że wymazane tapetą to jeszcze guzik co umiały walczyć, widać było że wszystko było robione na linkach a te kopniaki to tak żeby ledwo nogę podnieść ehh ten kolo ma naprawdę nawalone w głowie :( nawet dobrych aktorów wybrać nie potrafi.

Oczywiście Dead or alive oglądałem z wersji kioskowej tak powiem hehe bo nie wydał bym ani 1zł by obejrzeć jego gnioty a pomyśleć że on ma nakręcać FarCry to już mi się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już więcej o tym panu nie usłyszę, a jednak znowu wystawił swój siwy czerep. Powinienem podać go do sądu za narażenie mnie na trwałe uszkodzenia, a nawet całkowitą utratę wzroku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:09, Renchar napisał:

guzik co umiały walczyć,
widać było że wszystko było robione na linkach a te kopniaki to tak żeby ledwo nogę podnieść


aqrat do pani Devon Aoki nie mozna miec zarzutow, bo ona juz w innych filmach pokazala, ze potrafi walczyc, ale reszta rzeczywiscie jakos tak srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy a tego samego (jakze dobrego :P) rezysera mial byc postal2 i co???
tak samo na poczatku wielki glos a pozniej juz nic o tym nie bedzie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... Ja tego kurde nie rozumiem. Dlaczego ktos wyraża zgodę na to by ten debil Boll masakrował jego markę? Czy nikomu nie zalezy żeby film na podstawie gry odniósł sukces? Dobrze, że przynajmniej z adaptacjami komiksów tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że grałem w tą świetną gierkę (dzięki CDA!).
Udało mi się także obejrzeć film... kiepski, bida z nędzą.
Najlepsze jest to że wcale nie dział się w tym samym czasie co gra( czyli rok przed wybuchem 2 wojny światowej) tylko został przeniesiony do... średniowiecza? (innej epoki się nie dopatrzyłem). W dodatku jest to całkowicie inna historia.

Teraz chce facet zrobić dwójkę...powodzenia. Na mnie niech nie liczy.
Skąd on na to wszystko ma pieniądze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:01, Darkstar181 napisał:

Tak się składa że grałem w tą świetną gierkę (dzięki CDA!).
Udało mi się także obejrzeć film... kiepski, bida z nędzą.
Najlepsze jest to że wcale nie dział się w tym samym czasie co gra( czyli rok przed wybuchem
2 wojny światowej) tylko został przeniesiony do... średniowiecza? (innej epoki się nie dopatrzyłem).
W dodatku jest to całkowicie inna historia.

Teraz chce facet zrobić dwójkę...powodzenia. Na mnie niech nie liczy.
Skąd on na to wszystko ma pieniądze!?

Skąd on ma na to pieniądze to już chyba nawet w encyklopediach można przeczytać. Takie prawo podatkowe jest w Niemczech że Uwe kasy mieć nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety widzialem BR1 i jak mysle o sequelu to mnie az trzesie... Boze zrobmy cos zeby nie zmarnowano znowu kilometrow tasmy filmowej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze niech zrobi film Dark Messiah of Might & Magic, który toczyłby się na Antarktydzie? ;p
Najbardziej mi szkoda tytułów gier, które cierpią przez partactwo tego.....człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, on nawet trailera zmontować nie umie, nie mówiąc o scenach które są w tym trailerze umieszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować