Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

moglibyscie mi podac tytuly jakies popularnych, nowych utworow bo nie mam czego sluchac:/ z gory wielkie dzieki i licze na szybka odp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:48, Mroczny78 napisał:

moglibyscie mi podac tytuly jakies popularnych, nowych utworow bo nie mam czego sluchac:/ z
gory wielkie dzieki i licze na szybka odp!!!


Konkretnych tytułów Ci nie podam. Ale polecam dwie płytki Ministry of Sound The Annual 2007. Jak dla mnie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym do was wielką prośbę jakby ktoś miał na kompie piosenkę Dj O Mind - living in germany .... to niech zagada do mnie na gg :7024707 ... Będę BAAARDZO wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stereotypem? Wątpię, chyba, że ktoś doszukuje się jakiegoś specjalnego haka na "wyznawców" techno. Akurat ja nie znam zbyt wielu osób, które tak myślą, więc to chyba nie jest stereotyp, przynajmniej w moim gronie. Inni też za pewne nie mają wyrobionej takiej opinii o techno, niektórzy może tak, ale nie jest ich tak dużo. Ja zwolennikiem techno nie jestem, chyba, że ktoś uważa, że Prodigy i SOAD to techno, to proszę bardzo, ale wtedy to tylko żal mi takiego kogoś :) A to, że w klubach/na Woodstocku/czy gdzieś tam indziej handlują narkotykami to mnie nie obchodzi, bo jak ktoś będzie chciał, to kupi. A równie dobrze może to kupić fan popu, rocka/u (?), metalu czy też techno. Z tym, że jeżeli ktoś nie toleruje techno to do klubu raczej nie idzie, a więc co za tym idzie - rzadziej ma do czynienia z tą używką. A z tymi stereotypami to jest tak - dla wielu choćby taki death metal to muzyka, którą robią antychryści, idioci, debile etc. i ciągle się drą, a tych, którzy tego słuchają od razu wyzywają od dziwaków, niewierzących czy co tam jeszcze wymyślą, a to jest błąd. A z tym poglądem na ww. gatunek muzyki to do końca nie jest prawda. Zależy od punktu widzenia. Dla jednych jest to fajna muzyka i mają szczerze mówiąc gdzieś, jak wokalista wrzeszczy coś w stylu "666", albo cokolwiek innego - dla innych to od razu jakieś bluźnierstwa i ci inni chcieliby od razu zakazać słuchania tego podgatunku metalu. Ciekawie jest też z rockiem - jedni doszukują się ukrytych treści odsłuchując utwory od tyłu, drudzy takich ludzi wyśmiewają. Dla mnie techno to techno, takie fascynujące nie jest, ale posłuchać się zazwyczaj da, chyba, że z basami przesadzą, wtedy jeden klik i zmieniamy kawałek. Dziwne jest to, że np. niektórzy nie znają jakiegoś gatunku muzyki i wymądrzają się, że taki rock to tylko do złych rzeczy i do wierzenia w diabła namawia, to mnie drażni. I to pewnie na podstawie kilku zespołów i wmówienia sobie, że to jest złe, przeglądając słowa piosenki. Niestety, tacy ludzie są na świecie, cóż by tutaj poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi... tyle różnych spojżeń na muzykę, na przenajróżniejsze gatunki, a także tyle samo utworów, w których artyści chcieli przekazać swoje uczucia... lub poprostu stworzyć coś dla przyjemności... Osobiście nie lubuje się w techno chociaż jestem fanem muzyki elektroniczej, ale raczej w wydaniu trance''owym. Słucham także rocka, kiedyś metalu i hip hopu... nie jest to jakaś gorsza muzyka... tak samo jak techno czy coś jeszcze innego... a bzdurą kompletną jest łączenie jakiejkolwiek muzyki z narkotykami. Nie od dziś wiadomo, że nie jest problemem kupienie narkotyków na dyskotece, w klubach czy koncertach... Problemem są same narkotyki. Nie jestem przekonany co do tego, że akurat muzyka techno propaguje takie zachowania... zreszta wogóle muzyka. To raczej propagują ludzie, których później naśladują inni...
Muzyka... jakiego gatunku by nie była jest formą wyrazu każdego artysty... jednym może się to podobać a innym nie. Zawsze znajdą się ludzie, którzy bedą doszukiwać się na siłe problemów i oczerniac jedno albo drugie... Aby docenić muzykę lub poprostu bawić sie przy niej czy to wydobywającą sie z głośnika za sprawą mixera czy też gitary elektrycznej nie potrzeba narkotyków... Problemem jest to, że niektórzy tego nie rozumieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy preferuje inny rodzaj muzyki. Mam nadzieję, że do wojny pomiędzy ludźmi o innych upodobaniach lub chodzących do różnych klubów nie będzie.
Muzyka nie przyciąga alkoholu ani narkotyków - to ludzie są temu winni. Ciągnie się to za nimi zawsze i wszędzie, ale na to nie ma rady.To od nich zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłbyś zainteresowany ambitniejszą muzyką czyt. HOUSE electro, funky, vocal, piano mogę Ci pomóc bo głównie tym się interesuję (zajmuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio usłyszałem kilka piosenek psychodelicznego techno i strasznie mi się spodobały(co mnie zdziwiło bo do tej pory uznawałem tylko rock, metal, blues, jazz i ewentualnie country czyli zupełnie inne klimaty). Czy polecicie mi coś z tego gatunku? Wykonawcy, albumy, piosenki? Jestem początkującym słuchaczem i zdam się na Wasze opinie czego warto posłuchać a czego nie. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was gramowicze.Co do muzyki TECHNO - to bardzo lubię techniawę.Stąd właśnie moja ksywka Speed 7.Istnieją płyty Techno Speed i stąd oto moja nazwa jadąc co noc na dopalaczu w dzisiejszym wieku.Ale także polecam Energy 2000 - to niestety moje rejony.W tej muzyce cenie dźwięki jakie w niej istnieją.

Do DJ Danielusa piszę teraz: Tak.Members of Mayday - super zespół - na zawsze utkwił mi ich kawałek pt"Culture flash" - słyszałeś może ten kawałek?

Apropo.Chciałem zapytać:Jak się pogrubia litery w postach? Pisze mi tu pogrubienie - zaznaczam to i jakoś mi nie chce pisać na grubo-wiecznie mam cienko pisać?

Kurcze-czas włączyć nutę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.pisałeś kiedyś że nie masz czego słuchać.Polecam tą stronkę radioparty.pl
Super techniawka tam leci-na żywo z Energy 2000 w piątki i soboty jak się nie mylę po 22:00 do rana.A w dzień też fajnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo...witam.Dzięki za informacje o pogrubieniu liter.Dziś mi już udzielono instrukcji pisowni-więc błędów powinno być mniej.Ale wielkie dzięki.

Jeśli chodzi o Members of Mayday to akurat tego kawałka nie kojarzę co opisujesz-ale jeśli istnieje-to w 98% na pewno słyszałem.Znasz może jakieś ciekawe linki o Members of ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować