Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

Zauważyłem małą literówkę w nazwie tematu... ogólnie powiem, że nieprzepadam za tą muzyka, jak to powiedziała moja mama: "Techno, techno, a mnie łeb boli" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co jest ciekawego w waleniu bezsensownym przez pólgodziny???
Ja też nieprzepadam za tym rodzajem muzyki...
Szczerze ,to jak słucham techno to mi niedobrze się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie techno to jest poprostu ''''muzyka'''' stwozona przez szatana a jak wiadomo on chce zniszczyc ludzkosc wiec lepiej niszczmy wszelkie techno bo to jest zaglada ludzkosci a ktos modry kiedys powiedzial pier... era techno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o metalu, bo niby młucą bez sensu. Można powiedzieć, że hip hop jest beznadziejny, bo non stop próbują na siłę rymować o tym jak bardzo im źle i że palą ziele. Że pop jest głupi, bo wciąż śpewają I love you babe.
Muzyka to kwestia gustu, a nie - ja nie lubię jakiejś muzyki, to znaczy, że jest zła i beznadziejna. Ja tam słucham wszystkiego po trochu, bo ważne by utwór był dobry, a jaki to gatunek, to nie istotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj ziom wierdzi że Techno tworzy sie poprzez zmiksowanie dźwięków: Młota pneumatycznego [ten do ulic rozkuwania"P] i jakiegoś szumu [może być uliczny w centrum...]. Ale techno potrzebne jest! Na dyskotece przy czymś rytmicznym tańczyć trzeba :P [nie, nie chodze na nie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:25, Trangut napisał:

Dla mnie techno to jest poprostu ''''muzyka'''' stwozona przez szatana a jak wiadomo on chce
zniszczyc ludzkosc wiec lepiej niszczmy wszelkie techno bo to jest zaglada ludzkosci a ktos
modry kiedys powiedzial pier... era techno :P

ciekawe jak by bylo bez klubów, a tak wogóle to nie jest zwykłe uderzanie. Techno to muzyka powazna, na którą składa siewiele różnych dzwieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techno nie jest takie złe. Jak na każdy rodzaj muzyki składa się tam wiele elemntów,ale osobiście wolę Gotik. Lubię elektryczne gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 14:45, olki77 napisał:

Techno czasami jest do bani ale niektóre kawałki nawet nawet

no właśnie co kto lubi- jest wiele różnych dzwiekow, zarowno lżejżysz jak i cieższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie - czy ktoś zna jakieś legalne www na której są darmowe sample techno ? : - ) Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 18:19, Black Dog napisał:

Metal przynajmniej ma jekieś przesłanie, a nie zwykłe "bum klap, bu bu bum kklap"!


No to napisz jakie ma przeznazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy raz od bardz dawna włączyłem sobie wieczorem Radio Planete i słuchając tej muzy przez prawie 2h ani jedna piosenka mi sie nie spodobała. dzisiaj juz bardzo mało robi sie dobrego techno. wszystkie te dzisiejsze kawałki to sa oklepane, wszystko to jest to samo tylko inny tytuł. czasem z czyms wyskoczy taki dj tiesto(choc ostatnio żadko a szkoda) albo 4 strings a tak reszta jest jest do bani. a jak jeszcze widze jak jedzie taki gościu i ma włączona to nowa piosenkę (bodajże lalwi i remi sie to nazywa) to juz mam normalnie dość. głupszej piosenki juz dawno nie słyszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge no, ludzie! Pomyślcie po jaka choinkę wchodzicie do tematu techno, który jest dla tych raczej co lubią tą muzykę i mowicie jaka ona jest beznadziejna? Podoba wam sie metal a techno nie? No to zajrzyjcie do tematu o metalu. Ja nie lubie rocka, metalu ale nie bede wchodzil do tematu o metalu i pisal, ze "metal to same bezsensowne wrzaski i muzyka szatana". Są gusta i gusciki, o gustach sie nie dyskutuje.

Ja moze nie tyle słucham ale lubie sie bawic przy muzyce techno/klubowej jakis house itp.
fajne sa the drill 2, Supermode - Tell Me Why :P, Benassi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować