Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

Założyłem ten temat ponieważ lubie techno i może ktoś z was forumowiczów podzielił by się jakimiś artystami których może jeszcze nie znam. Prosze się wpisywać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:43, Przestrzeń napisał:

Zna ktoś może jakieś nowe techno lub jakieś utwory itp.

Jak tak dalej pójdzie to sam będziesz prowadził ten wątek ;P pisz wszystko w jednym poście a nie co 3min bo to spam. Ja jako fan metalu znam też kilku wyknoawców :D ze względu że wszyscy kumple z osiedla tego słuchają i jak do nich przychodź to musze słuchać xD. Bodajże Benny Bennassi dość często u nich leci i nawet jest to fajne ;) ale tylko ze względu na jeden utwór :D "Satisfaction" :D bo kojaży mi się z taką pewną reklamą ;) A ogólnie jakoś techno w obecnym wymiarze jest bardźo słabe i nudźące. Nie to co klasyka elektroniki jak Music Instructor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest mnostwo rodzajow techno... jedne sa sztampowe inne dobre... o to moi ulubieni wykonawcy : Paul van dyk, atb, Benny Benassi, Scooter, DJ JEAN ( szczegolnie every single day ) , DR MOTTE & westbam , M A N I E C Z K I , DJ Tiesto , Dj Dado, Blank & jones... to tyle ;) Oczywiście slucham też house ( odmiana techno bodajże albo na odwrót ) , h-h, pop itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techno to fajna muzyka szczególnie w klubach lub na dyskotekach. Ta muzyka poprostu wymiata szczególnie DJ Jean dobre nuteczki robi. Lubie jak jakaś techniawka ma dobry bass oraz bicik. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WpWmen ja troche słuchałem metalu ale to był tylko tydzien też dobra muzyka szczególnie SOAD lub Slipknot i piosenka Duality a z SOAD to lubie Toxcity. Metal jest dobry kiedy jest się zdenerwowanym np. kiedy się dostanie 1 w szkole. Taki metal bardzo pomaga jak się słucha go głośno. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 00:29, WorldWar3PL napisał:

jest mnostwo rodzajow techno... jedne sa sztampowe inne dobre... o to moi ulubieni wykonawcy
: Paul van dyk, atb, Benny Benassi, Scooter, DJ JEAN ( szczegolnie every single day ) , DR
MOTTE & westbam , M A N I E C Z K I , DJ Tiesto , Dj Dado, Blank & jones... to tyle ;) Oczywiście
slucham też house ( odmiana techno bodajże albo na odwrót ) , h-h, pop itd. :D


Jako drugi fan metalu nie czaje czym się to różni, wszędzie zaczyna i kończy się waleniem tylko o innej częstotliwości, wiem nie znam się, ale wytłumacz mi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal polega na tym że jeśli ktoś lubi jak się nawala w perkusje lub gra na wiośle to muzyka dla niego jest jednością. Kiedy się gra na wiośle i uczy się nowej piosenki to jest się tak skoncentrowanym że jest się jednością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 00:41, Vaxinar napisał:

> jest mnostwo rodzajow techno... jedne sa sztampowe inne dobre... o to moi ulubieni wykonawcy

> : Paul van dyk, atb, Benny Benassi, Scooter, DJ JEAN ( szczegolnie every single day )
, DR
> MOTTE & westbam , M A N I E C Z K I , DJ Tiesto , Dj Dado, Blank & jones... to tyle ;)
Oczywiście
> slucham też house ( odmiana techno bodajże albo na odwrót ) , h-h, pop itd. :D

Jako drugi fan metalu nie czaje czym się to różni, wszędzie zaczyna i kończy się waleniem tylko
o innej częstotliwości, wiem nie znam się, ale wytłumacz mi. ;)


Dla fanów techno metal to zapewne "walenie w blachę" o różnym stopniu natężenia :].

Oczywiscie możesz się oburzyć, o wiadomo, że może być metal typowe napierniczanie, i znaczna większość ambitniejszych jego odmian.

Z tego co słyszałem, podobnie jest i z techno - można robić głupia sieczkę, a można jakieś ambitniejsze sprawy.

I nawet techno jestem w stanie tolerować, dopóki będzie właśnie "ambitne" - bo po przesiedzeniu 2min w sklepie Adidasa, gdzie mnie atakuje ten cały hałas, nie wytrzymuję nerwowo :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 01:00, Backside napisał:

Oczywiscie możesz się oburzyć, o wiadomo, że może być metal typowe napierniczanie, i znaczna
większość ambitniejszych jego odmian.


Mogę, ale po co ? Każdy lubi co lubi i o gustach się nie gada i owszem niejeden metal to napierdzielania w perkusje, rozstrajhanie gitary i darcie mordy do mikrofonu, ale są o wiele ambitniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chopcy, chopcy. Wiecie w ogóle co to techno? :))) Przestrzeń wymienił różnych wykonawców, ale żaden z nich nie zalicza się do techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 02:35, ferbi napisał:

Chopcy, chopcy. Wiecie w ogóle co to techno? :))) Przestrzeń wymienił różnych wykonawców, ale
żaden z nich nie zalicza się do techno.


No to nie bądź takim cwaniaczkiem, tylko łaskawie wytłumacz zgromadzonym, co to jest "techno". Jak dla mnie, to Ci wszyscy wyżej wymienieni wykonawcy niczym się nie różną, walenie w bębny (kto to wiem, w co jeszcze) o różnej częstotliwości... Czasem nawet da się tego słuchać, jeśli jest w miarę cicho i pojawiają się słowa, które można zrozumieć (a nie jakieś freeee, weee, joiiin mee itd. itp. <- pewnie ten wyraz zostanie przycięty przez mechanizm antyspamerski forum) i koniecznie bez tych cholernych lamp/świateł dyskotekowych, jakże ja ich nie znoszę. A jedych bębniarzy jakich jestem w stanie wskazać palcem to Safri Duo (zapamiętał, bo spodobał mi się kiedyś ich teledysk:), choć to pewnie też nie jest techno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z takiego myślenia rodzą się stereotypy. Ja nie lubię metalu, ale nie twierdzę wcale, że jest to bezsensowne szarpanie za druty w gitarach i walenie w perkusje przy akompaniamencie wydzierającego się frontmana zespołu. Co więcej, zdaję sobie sprawę, że metal to pojęcie szerokie, istnieje wiele "podgatunków", np. black metal, grindcore, itp. W moim poprzednim poście chiałem tylko uświadomić niektórych, że błędem jest zaszufladkowanie tych wykonawców do techno. Jestem fanem niektórych wyżej wymienionych wykonawców, co sprawia, że nie jestem w tej dyskusji "bezstronny" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scooter to nie techno? Ja się na tym gatunku nie znam, ba omijam go szerokim łukiem. Raz znajomy wcisnął mi płytkę- chyba chciał mnie nawrócić. Była to płyta właśnie tego wykonawcy. Przyznam się szczerze, że wytrzymałem przez pierwsze 30 sekund. Później sobie odpóściłem, takie umpa cumpa bum bum to nie na moją głowę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ferbi tych wykonawców których wymieniłem śa to prawdziwi artyści którzy robią techno. Nie mów mi że nie znasz Darude albo Rocco dwaj najlepśi DJ którzy robią techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uporem maniaka dodajesz po kilka postów, a tak się nie robi. Nie będę więcej ostrzagał, na zachętę obniżam Ci status, następnym razem będzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K-BooX_-_Everybody_Like_You
Beattraax-Casteam_-_I_Dont_(_Beattraax_Project_Well_style_remix_)
Penta P - Eurodancer (In Da Mix)
89ers - Funky Beatz 2005 (Club Cut)
Mr X & Mr Y - N.O.D.
Sash - Equador 2005
Scooter - Fire
Rave Allstars - Hardcore Vibes 2005 (Radio Edit)
Floorfilla - The Hypno (Power Mix)
marcel woods - advanced
Marc Korn And Dj E-Maxx pres Nightclubbers - Living The Life (Extended Mix)
Manu L.J.-Feel Alright (Provenzano Dj Remix By Gladator)
MBrother vs TransX & Dj Hell - Living on the Trebles (bootleg)
Mbrother pres. Tip Top - Tell me (C-Bool Remix)-BM3
Max_B_Grant_-_No_Good_2005__The_Prophet_Rmx
dj omen - Party One
DJ Outside - I Gonna (S-faction Athem Edit)
Dj_Pierce-Vallee_de_Larmes
DJ_LeZoN-Deepack_-_Qlimax_Anthem
Dj Mummy vs Sean Paul - Nuttin No Go So - BubbLing Rmx
Dj Noiserr - Party ''2000 (Klubb A Dub Edit)
DJ PAVO - AROME
dj sammy - heaven (beatcounterz 2005 tek-house mix)
Dj Shog - Another World (Marc Van Linden Remix Edit)
DJ Sir vs. Floorfilla - Le Delive (Reactivation Club Remix)
Klubbingman feat. Trixi Delgado - We Call It Revolution (Mike Nero Remix)
K Tronic & Meyson - Curly Summer (Orginal XTD Mix)
K-Tronic - Energy 2000 (Mission-1 Vocal Mix)
Karma - Everytime You Leave Me (Age Pee Remix Short)
Klubbheads - Gotta Tell You
Brooklyn bounce - Hardstyle Energy 2004 - X2x(deepack remix)
Shaun Baker - Push (Melino Original Mix)
Siwy - EQual in Life EQual in Love (KluBB Mix)
Cascada - How Do You Do (Verano Remix)
Dj Wicek - Osama bin laden
Dj Yanny - Take Me To The Top (Vocal Club Mix)
Dj Zany - Science Religion (Qlimax Anthem 2005)
Steve Twain - Work This Pussy (Radio Edit)
Staccato - Move your body (Special D rmx)
Whitelabel - Emanuela ( Club Mix )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rocco - Breath O Live
Rocco - I Don''t Knwo
Rocco - One Two Three
Rocco - Carilion
Rocco - Drop The Bass
Darude - Sandstorm
Darude - Rush
Darude - Music
Darude - Feel The Beat
DJ Pawlo - Don''t Stop
DJ Pawlo - Be My World
Active Bass - Distrust Nobody
Active Bass - I Am European
Active Bass - Will of Surviving
Scooter - One (Always Hardcore)
Scooter - Shake That
Scooter - Posse
DJ Scot Project - Rock!
Special D - Come With Me
DJ HS - One Two Three
ATB - Here With MeSafri Duo - Played Alive
Base Attack - Nobody Listens To Techno
Barthezz - Infected
Manieczki - Amsterdam Dance Mission to moje najlepsze nuteczki których słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować