Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

Sam powiedziałeś że techno kojarzy ci się z klubami pełnymi naćpanych homoseksualistów. Ja chodzę do klubów i nie jestem ćpunem ani homoseksualistą. Jeśli mówisz że techno to zapętlony bas to bardzo mało wiesz. A skoro mało wiesz to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:23, TmJ napisał:

Ja nienawidze techno, a już szczególnie polskiego, bo polski utwur techno to jest remix, remixu,
remixu jakiegos Dj''a


A ja uwielbiam wypowiedzi osób, które nie mają o danym temacie zielonego pojęcia. Słyszałeś o Kalwi & Remi? Zgaduje, że nie.
Poza tym nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak trudne jest zrobienie dobrego remixu. Nie wystarczy dodać tylko kilka efektów i już mamy remix - to wymaga dużo więcej pracy i co najważniejsze talentu. A często zremiksowane kawałki prezentują się duzo lepiej niż oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A często zremiksowane kawałki prezentują się duzo lepiej niż oryginały.

Masz rację niektóre remixy są lepsze niż normalne kawałki np: Remixy Satysfaction są super, ale remixy Master Blaster to kicha, tych remixów master blaster było chyba 30 jak nie wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:41, rob006 napisał:

> Ja nienawidze techno, a już szczególnie polskiego, bo polski utwur techno to jest
remix, remixu,
> remixu jakiegos Dj''a

A ja uwielbiam wypowiedzi osób, które nie mają o danym temacie zielonego pojęcia. Słyszałeś
o Kalwi & Remi? Zgaduje, że nie.
Poza tym nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak trudne jest zrobienie dobrego remixu. Nie wystarczy
dodać tylko kilka efektów i już mamy remix - to wymaga dużo więcej pracy i co najważniejsze
talentu. A często zremiksowane kawałki prezentują się duzo lepiej niż oryginały.

zdaje sobie sprawę sam nawet robiłem (przynajmniej próbowalem) remixy ale nie techno bo tego gatunku nienawidze, a w szczególności nienawidze tego jak jakiś pacan/idiota/niedorób który uważa się za wielkiego DJ''a przerabia Rap na techno, to jest poprostu nie do przyjęcia, aż mi się żygać chce jak słysze swój ulubiony kawałek w wersji techno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:54, TmJ napisał:

zdaje sobie sprawę sam nawet robiłem (przynajmniej próbowalem) remixy ale nie techno bo tego
gatunku nienawidze, a w szczególności nienawidze tego jak jakiś pacan/idiota/niedorób który
uważa się za wielkiego DJ''a przerabia Rap na techno, to jest poprostu nie do przyjęcia, aż
mi się żygać chce jak słysze swój ulubiony kawałek w wersji techno!!!


Zawsze wydawało mi się, że wszystkie remiksy to techno. I jakoś nie przypominam sobie zremiksowanego rapu. Poza tym nie powinieneś oceniać całego gatunku, bo nie podoba ci się kilka remiksów, tym bardziej, że wyobrażam sobie poziom twoich "produkcji". Mi nie wszystkie raperskie kawałki się podobają, ale nie mówię, że cały ten rap to szmira, shit i że rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:07, TigerXP napisał:

Mi się "żygać" chce gdy słysze te prawdy zawarte w piosenkach rapu.

zależy o jaki rap ci chodzi jak o polski to się z tobą zgadzam, jeśli o amerykański to znaczy że poprostu nie rozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak. Polski rap jest tak głupi że brakuje mi słów, może za wyjątkiem pierwszych płyt kalibra i paktofoniki. Amerykański jeszcze zniose, a czasem nawet posłucham z chęcią. Nie oceniaj całego gatunku techno po usłyszeniu kilku kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:42, TigerXP napisał:

Ujmę to tak. Polski rap jest tak głupi że brakuje mi słów, może za wyjątkiem pierwszych płyt
kalibra i paktofoniki. Amerykański jeszcze zniose, a czasem nawet posłucham z chęcią. Nie oceniaj
całego gatunku techno po usłyszeniu kilku kawałków.

Ja nie przesluchalem tylko kilku kawalkow, przesluchalem wiele utworow, nawet przymusem (grrrrr), i mi sie caly gatunek nie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymusem? Wszyscy dj-e świata zjechali do twojego domu i pod grożbą kastracji kazali ci słuchać swoich kawałków? Nie rozumiem. Oświeć mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:30, TigerXP napisał:

Przymusem? Wszyscy dj-e świata zjechali do twojego domu i pod grożbą kastracji kazali ci słuchać
swoich kawałków? Nie rozumiem. Oświeć mnie :]

NIe no nie az tak :D poprostu na imprezach, a najgorzej to na 2 informatykach pod rzad...na 5 kompach leci 5 ruznych utworow techno i tak przez cale90min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znieść jak niektórzy się tutaj wypowiadają...
TmJ Nikt Cię przecież nie zmusza żebyś słuchał tej muzyki... Zresztą DJeje hip hopowi też robią przenajróżniejsze remixy, a powinieneś wiedzieć że bez tego muzyka hip hopowa nie poruszałaby się na przód. Coś podobnego jest w techno, niektórzy eksperymentują, łączą różne style... gdyby tak nie było to dalej wszyscy nadal słuchaliby Kraftwerk... Wiadomo, każdy lubi inną muzykę i potrafi w niej znaleźć coś dobrego...

Nie potrafię znieść wypowiedzi typu, że nie jest to wartościowa muzyka, czy coś w tym stylu... Nie powinno się tak patrzeć na muzykę ogólnie moim zdaniem... zresztą każdy artysta ma swój indywidualny pogląd na to co robi i tworzy... Niektórym może się to nie podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techno nawet nie jest złe :) Owszem, czasami coś tam posłucham, ale tylko wtedy, gdy coś mi wpadnie w uszko :P Swoją drogą, Hip-Hop''owi mówimy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:23, Vytrix napisał:

Techno nawet nie jest złe :) Owszem, czasami coś tam posłucham, ale tylko wtedy, gdy coś mi
wpadnie w uszko :P Swoją drogą, Hip-Hop''owi mówimy nie!


Zresztą to nie jest poniekąd temat o hip hopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi oczernia muzyke techno tylko ze względu na stereotypy jakie panują wśród społeczeństwa. Takim stereotypem jest jest ćpanie i homoseksualizm wsród zwolenników techno. A to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:13, TigerXP napisał:

Wielu ludzi oczernia muzyke techno tylko ze względu na stereotypy jakie panują wśród społeczeństwa.
Takim stereotypem jest jest ćpanie i homoseksualizm wsród zwolenników techno. A to nie jest
prawda.


Masz rację, zgadzam się z Tobą. Zresztą wystarczy pojechać na jakiś koncert żeby się przekonać osobiście, że takie twierdzenia nie mają podstaw. No ale jeżeli ktoś nigdy nie był, do tego ocenia wszystko po przesłuchaniu kilku kawałków i nie ma pojęcia, przynajmniej ogólnego o tej muzyce, to wygaduje później różne bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię techno(cała koma tym zapchana). nie chodzę do klubów ponieważ wolę słuchać techno w domowym zaciszu kiedyś nawet kilka kawałków techno udało mi się stworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można wiedzieć, jaki program polecacie do tworzenia muzyki techno?? :) Bo bym tam coś pokombinował, może coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 07:06, Vytrix napisał:

A jeśli można wiedzieć, jaki program polecacie do tworzenia muzyki techno?? :) Bo bym tam coś
pokombinował, może coś z tego wyjdzie...


MixVibes Pro jest dobry, z tym, że nie jest to program dla początkujących i wymaga obeznania... Troche czasu trzeba poswiecic na ćwiczenia i jakoś idzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować