Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

Frooty loops [ za cholere nie pamietam jak to się pisze, ale chyba jakoś tak ]. Ten programik także jest całkiem dobry i przyjazny. Czy jest za free to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 19:06, Vytrix napisał:

Okej, możesz mi jeszcze jedno powiedzieć... Jest to freeware, czy trzeba to gdzieś kupić??


Ogólnie ciężko jest znaleźć dobry program do robienia muzy za free... Wiem, że demo jest za free, ale za ulepszenie do PRO trzeba chyba zapłacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:54, TmJ napisał:

> > Ja nienawidze techno, a już szczególnie polskiego, bo polski utwur techno
to jest
> remix, remixu,
> > remixu jakiegos Dj''a
>
> A ja uwielbiam wypowiedzi osób, które nie mają o danym temacie zielonego pojęcia. Słyszałeś

> o Kalwi & Remi? Zgaduje, że nie.
> Poza tym nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak trudne jest zrobienie dobrego remixu. Nie
wystarczy
> dodać tylko kilka efektów i już mamy remix - to wymaga dużo więcej pracy i co najważniejsze

> talentu. A często zremiksowane kawałki prezentują się duzo lepiej niż oryginały.
>
zdaje sobie sprawę sam nawet robiłem (przynajmniej próbowalem) remixy ale nie techno bo tego
gatunku nienawidze, a w szczególności nienawidze tego jak jakiś pacan/idiota/niedorób który
uważa się za wielkiego DJ''a przerabia Rap na techno, to jest poprostu nie do przyjęcia, aż
mi się żygać chce jak słysze swój ulubiony kawałek w wersji techno!!!

Takich bzdur to już dawno nie czytałem!:))))Polskie techno kalvi &Remi :))))Nic nie wiecie o techno, tylko się kompromitujecie!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak na techno :)
W sumie to nic specjalnego ale mozna posłuchać.
Jednak z muzyki klubowej zdecydowanie wolę słuchać trance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś dobre internetowe radia puszczające techno i trance.
Kiedyś złuchałem kilku kawałków z radia San Florida Pure Dance Channel i były naprawde świetne. Zna ktoś może namiary na te radio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:53, TigerXP napisał:

Zna ktoś jakieś dobre internetowe radia puszczające techno i trance.
Kiedyś złuchałem kilku kawałków z radia San Florida Pure Dance Channel i były naprawde świetne.
Zna ktoś może namiary na te radio?


www.radioftb.net - jedno z lepszych polskich stacji internetowych w Polsce. Na kanały Trance, Techno, House i kilka innych razem jest 9 kanałów tematycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:53, TigerXP napisał:

Zna ktoś jakieś dobre internetowe radia puszczające techno i trance.


Ze swojej strony mogę polecić to=> http://www.radioparty.pl/ Co prawda już od dłuższego czasu nie słucham tego typu radiostacji, ale kiedyś bardzo mi się podobała. Z tego co zauważyłem na stronie, to w ostatnim czasie wiele się zmieniło, więc nie ręczę, ale wątpię aby były to zmiany na gorsze. Warto więc sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze maniakiem techno nie jestem, ale czasami lubie posluchac (i trance i hardstyle, np. cos z holenderskiego Qlimaxa). :) A wiecie ze kiedys w jakims internetowym slowniku gwary mlodziezowej wycztyalem cos takiego - "Technozjeb" - osoba, ktorej mozg zanika pod wplywem muzyki techno. xP ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:53, TigerXP napisał:

Zna ktoś jakieś dobre internetowe radia puszczające techno i trance.
Kiedyś złuchałem kilku kawałków z radia San Florida Pure Dance Channel i były naprawde świetne.
Zna ktoś może namiary na te radio?


www.di.fm www.afterhours.fm

Dwa trance''owo-progresywne radyjka. Moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować